Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no Krisu, ja posłałem za 10 zł i aż jedynka :polew:

no szkoda, bo mogło mi się trochę polepszyć w życiu :decayed:

odnośnie pogody na weekend, sobota i niedziala po 15/16stopni, bez deszczu, lepiej to już chyba nie będzie :)

teraz wszystko w rękach Gregora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sobote to do której masz???? bo mi się wydaje że prawdziwa impreza zacznie się dopiero wieczorem w sobotę, więc ja nie widze problemu... :naughty:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 22:39_________________________________________________a lepiej sie przyznaj że ta Twoja Ci zabroniła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no właśnie nie i teraz też o tym pomyślałem , że jak coś , to z chęcią jakos na sobotni wieczór bym wbił do was na libacje :>

ona się tylko wkurza , jak jej coś obiecam że ją gdzieś zabiorę - gdzieś razem pojedziemy, przychodzi ten dzień , a ja najczęściej śpie do 17-18 naj*bany, bo wcześniej była impreza-spontan :kox:

_________________________________________________

pucek , napisz liczby jakie dzisiaj padły , bo ja niewiem czy mam dobre :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI S4byKrolu

Podoba mi się ten podpis...

Zastrzegę go sobie... :D

Krolu to moje dzieło :evil:

mogę Ci je odstąpić :naughty:

całkiem niedrogo: jedno tankowanie do pełna

ale przyjadę z 1000 litrowym zbiornikiem na przyczepie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale za podpis będziesz dziękował w piątek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jag wygram dziś to kupie Ci a4 b8 oczywiście 1,6 :) [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 22:11_________________________________________________Za niedługo zrobię temat o mojej AUDI S4byKrolu

no no no szykuje sie nowy projekt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 08:49_________________________________________________Gratuluje osobom które wygrały w lotto.............................. 5 milionów :polew: :polew: :polew: padło 8 wygranych :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 09:04_________________________________________________Ps. Choć pięcioma bańkami też bym nie pogardził :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co do weekendu. No więc mam 3 informacje. Dwie złe i jedną dobrą. Zacznę od tej dobrej. Jest już po sezonie i domki są o 20zł tańsze, czyli 110zł -2 doby :> Następnie złe info. W najbliższy weekend jest tam wesele, bo jest tam też sala weselna i wolne będą jedynie domki 6 osobowe, inne zajęte prze gości weselnych, no i ma być podobno zimno bo 15st. i nie wykluczone opady deszczu. Nie wiem wobec tego co z imprezą?? Czy robimy ją teraz czy przekładamy na przyszły weekend??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :hi:

odnośnie weekendowego wyjazdu, pogoda jak pogoda, tylko te 15 stopni, jeżeli są domki tylko 6 osobowe, to można wynająć dwa lub jeden, w zależności od liczby chętnych, impreza w jednym, a spać potem każdy do swojego :decayed:

mi to jest obojętne, ale wiem jedno, ten weekend jak nie tam, to spędzę na bani w imperium :polew:

może zróbmy jakąś listę, komu by kiedy pasowało... :wink4:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 11:04_________________________________________________lista osób chętnych na spędzenie weekendu w ośrodku Zielona

PUCEK -termin obojętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes żałuj że cie nie było, był "nowy" z mocniejszym dieslem od twojego :evil:

... i Diman po przejażdżce przesiada sie na 3.0

Witam. Ten nowy to ja:D

Jeszcze raz dziekuje za płytke z navi na nast piątek sobie przegram i oddam...

a to co mi tak kopciło na biało z wydechów to wtryskiwacze... mam do wymiany za niedlugo i 5 tys nie moje... no ale trodno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Prezes żałuj że cie nie było, był "nowy" z mocniejszym dieslem od twojego :evil:

... i Diman po przejażdżce przesiada sie na 3.0

Witam. Ten nowy to ja:D

Jeszcze raz dziekuje za płytke z navi na nast piątek sobie przegram i oddam...

a to co mi tak kopciło na biało z wydechów to wtryskiwacze... mam do wymiany za niedlugo i 5 tys nie moje... no ale trodno

5 tyś zł - niestety tyle kosztują - każdego z nas to czeka :)

masz ASB czyli seria 233 - ile Ci wyszło kucy i nm po programie ?

bo z tego co słyszałem mimo że seria o wiele mocniejsza od BKN to po programie bardzo podobnie wychodzą - jak to u Ciebie wygląda ?[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:12_________________________________________________Ps. Jak sie śmiga po programie :naughty:

Wpadnij na zlota wpadnij - chętnie się przejadę 3.0 w automacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo spora kasa... tylko ze w serwisie jeden kosztuje 2400 a mi sie udalo za 800 wyrwac takze komplet w serwisie - 14 400zł - haha

Różnica jest spora po programie... najbardziej tak od 100km/h - 160km/h to jest dużo lepiej niż było...

W automacie fajnie sie jezdzi... jest ten tryb sport to wydaje mi sie że normalny kierowca nie jest w stanie lepiej i szybciej przezucic biegu(chyba ze juz profesjonalista), bo jak juz ponad 200KM w aucie to ręka boli od wajchy :)

A po programie - no hmm tutaj ciezko bo automatu na hamowni nie sprawdzisz ale podobno koło 274KM. Tylko ze teraz jezdze na prawie lysych zimowkach bo chce je do konca zjarac takze kontrola sie wlacza czesto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo spora kasa... tylko ze w serwisie jeden kosztuje 2400 a mi sie udalo za 800 wyrwac takze komplet w serwisie - 14 400zł - haha

Różnica jest spora po programie... najbardziej tak od 100km/h - 160km/h to jest dużo lepiej niż było...

W automacie fajnie sie jezdzi... jest ten tryb sport to wydaje mi sie że normalny kierowca nie jest w stanie lepiej i szybciej przezucic biegu(chyba ze juz profesjonalista), bo jak juz ponad 200KM w aucie to ręka boli od wajchy :)

A po programie - no hmm tutaj ciezko bo automatu na hamowni nie sprawdzisz ale podobno koło 274KM. Tylko ze teraz jezdze na prawie lysych zimowkach bo chce je do konca zjarac takze kontrola sie wlacza czesto:)

acha - dzięki - a wtryski ktoś Ci po znajomości rozumiem załatwiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo taki zaprzyjazniony mechanik ma orginały ale nie z serwisu... lepiej nie wnikac może na spowalniaczu wyleciały z tira i znalazł :P :P

:)

No i stało się, trafiłem szóstkę w lotto.

jaja sobie robisz :shocked:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:48_________________________________________________kiedy RS4 i R8 cabrio ?[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:48_________________________________________________ :mysli:

raczej jaja sobie robisz :)

wątpie, że chwaliłbyś się takim czymś na forum publicznym :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:49_________________________________________________

No i stało się, trafiłem szóstkę w lotto.

a jeżeli to prawda i piszesz to tylko dlatego, że poprostu jesteś dalej w szoku to z mojej strony GRATULACJE :good:

pewnie odrazu zafundujesz sobie program i HID-y :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:51_________________________________________________Ps. Jakbyś potrzebował ogrodnika ( nawet jeżeli mieszkasz w bloku ) to mój nr jest w pierwszym poście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...