Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana :hi:

co do wyjazdu , bo temat gorący widze , ja moge przyjechać w sobotę podwieczór (kończe szkolenie gdzieś koło 16 dopiero) , ale w niedziele idę do roboty na 10 rano , więc jak coś to bym zawitał tam u was na kilka h , może wziąłbym moją , przynajmniej bym się coś napił a ona by wracała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

W ten weekend są wolne tylko domki 6 osobowe jak już pisałem. Na razie jest 7 osób takich co by nocowało. Trza by więc wziąć dwa domki 6 osobowe to jest 110x2 220zł /7 osób wychodzi 31zł osoba. Więc albo wam to pasuje tak, albo musiałoby być więcej chętnych. Dziś już czwartek i dobrze by było już dziś domki zarezerwować, to absolutnie ostatni gwizdek. Nie ukrywam, że lepiej byłoby jakby było więcej osób i żeby były dwa domki. Czekam do po południa jak się sytuacja rozwinie, a jak się nie rozwinie to przekładamy na przyszły weekend, bo wtedy to już będą wszystkie domki do wynajęcia, tj. 3os. 5os. 6os. Tak więc będzie można się jakoś podzielić. No chyba, że Majki którego policzyłem się wogóle nie pojawi to wtedy będzie 6 osób nocujących, ale to musiałby się zdeklarować, a się pewnie nie zdeklaruje bo przecież nie zapytają dzieciaka kiedy na świat przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek przy RS4 B7 to za dużo byś nie pomodził - a z tych 420 kucy mogłoby się okazać, że masz 380 :)

i każde S5 by Cię objechało ( no i jeszcze kilka, mniej groźnych z wyglądu fur ) :)[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:49_________________________________________________Krolu - dopiero teraz widzę, że sprzedajesz alu z B7 :)

Pucek już pisałem b8 s4 30 tfsi.... co będziesz jakieś używki b7 kupować...

Miron tak felgi sprzedaje - chcesz kupić na zimę ? :polew: :polew: :polew: - czarny spray 100 ml dodam gratis :naughty:

Witam :hi:

Krolu widzialem cie wczoraj w Zabrzu, tak patrze jedzie A4, patrze dalej grill z S4 i wszystko jasne :>

Nie to ja Cię widziałem, stoję sobie w korku, nagle z prostopadłej wyjeżdża coś świecącego !!! stary ty masz zawsze czyste, auto masz jakieś zniżki na myjnię ?? :kox:

Na domki ja się piszę, mówisz 7 osób a 6 miejsc, :mysli: hmm rozumiem, że nikt nie planuje spać na kiblu wszyscy będą pic w granicach normy ??? (tak by 1 domek wystarczył :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce się wtrącać bo niby nie jadę :) ale mnie sie wydaje że jak na impreze to i 1 domek by wystarczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się wydaje, że w jednym domku będzie weselej :naughty:

czy ta jedna osoba będzie spała w wanni/kiblu/na podłodze to jeden kit, ja mogę spać na podłodze jak by coś, więc Gregor, rezerwuj to tam, jeden domek i jedziemy, dawaj dokładne info kiedy co jak i na którą i jesteśmy, ja tam Elyte zaprowadze, bo wiem gdzie ta miejscowośc jest :decayed:

Czester, pytałem czy z Olką, bo najwyżej by się wzieło 2 domki, dołączyła by np. Rudi z Januszem i Kris z...? nie znam imienia, no i pary mogą sobie spać w jednym, a kawalerowie w drugim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się wydaje, że w jednym domku będzie weselej :naughty:

czy ta jedna osoba będzie spała w wanni/kiblu/na podłodze to jeden kit, ja mogę spać na podłodze jak by coś, więc Gregor, rezerwuj to tam, jeden domek i jedziemy, dawaj dokładne info kiedy co jak i na którą i jesteśmy, ja tam Elyte zaprowadze, bo wiem gdzie ta miejscowośc jest :decayed:

Czester, pytałem czy z Olką, bo najwyżej by się wzieło 2 domki, dołączyła by np. Rudi z Januszem i Kris z...? nie znam imienia, no i pary mogą sobie spać w jednym, a kawalerowie w drugim :)

Ja z kawalerami nie spie!!!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...nie wiem co masz na myśli, ale jak by coś to będziesz spał na podłodze w śpiworze :decayed:

będziesz bezpieczny :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 11:42_________________________________________________a tak poza tematem, szukam intercoolera od iveco :tongue4:

Królu, masz dojścia do jakiś IC? dodam że za 280 zł moge mieć taki nowy, ale nie zalezy mi i chcę tanio, może być uszkodzony (nie rdzeń)

może się ktoś orientuje gdzie w SG/SGL jest jakiś szrot gdzie to dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...nie wiem co masz na myśli, ale jak by coś to będziesz spał na podłodze w śpiworze :decayed:

będziesz bezpieczny :naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 11:42_________________________________________________a tak poza tematem, szukam intercoolera od iveco :tongue4:

Królu, masz dojścia do jakiś IC? dodam że za 280 zł moge mieć taki nowy, ale nie zalezy mi i chcę tanio, może być uszkodzony (nie rdzeń)

może się ktoś orientuje gdzie w SG/SGL jest jakiś szrot gdzie to dostanę?

Pucek za 280 to ja bym brał nowy... uzywke kupisz za 100-150, ja moge tylko załatwic pospawanie rurek z kwasówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja kupie za tą resztę co mi zostanie z tego starego? mam kupione wszystkie łączniki gumowe Samco do IC i dolotu, a mi chodzi o sam rdzeń, boki moga być rozwalone bo i tak musze je wywalic i spawać obudowy boczne z blachy :wink4:

spawał rurek to ja nie będę :tongue4:

spadam, podjade do jastrzebia na te szroty przed robota :decayed:

tak co do wieczora będzie uzgodnione co i jak z wyjazdem, no i ile osób dokładnie jedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie :hi:

co do wyjazdu to mysle ze jak jest te 6 czy 7 osob to bierz jeden domek sie pomiescimy bez problemu a tym bardziej ze bedziemy dziabnieci :gwizdanie:

no i druga sprawa duzo gorsza dzisiaj rano moja padlina dodam bezwypadkowa stala sie niestety wypadkowa ;( piznolem w astre ale musze przyznac ze audi to mocny woz astra niestety bedzie skasowana no i sie na tym nie skonczylo za mna jechala babka w matizie ona tez nie wychamowala i zapiola mnie w dupe :( w matizie lekkie uszkodzenia do z zrobienia samemu no u mnie zderzak z grilem pas przedni i maska ale ta astra :blink: pare fotek zara przygotuje[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 16:22_________________________________________________1e899be3c5f92789m.jpg

fc9a276d95be2251m.jpg

a tu moj tyl po matizie luzik

182da968abd86d5fm.jpg

no a tu foty astry :shocked:a1e6f0cc39026202m.jpg

0b77ffb83a1c362dm.jpg

no a matiz tez luzike786a7009574ccafm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman łączymy się z Tobą w bólu ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 01 Październik 2009, 17:10_________________________________________________Damian za dużo mocy jak na te Twoje LingLongi (gumy) :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diman czyli czipek działa ino cheble masz synek za słabe teraz :polew:

Szczescie że tylko tyle, to prawie tylko kosmetyka żeby wszystkie takie powypadki były w polsce to byłoby super.

A tu z ciekawości dziś oglądałem A5 4 drzwiowe hehe i 2,0 TDI ciekawe jak to jedzie

9580c4f1d0220b0emed.jpg

8189f48f14464444med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman nie jest źle może teraz maska będzie ci dobrze wreszcie pasować :wink4:

No czyli rozumiem że ustalone (1 domek i jedziemy) tylko że ja będę musiał się do kogoś podpiąć (jak już wcześniej pisałem) no chyba że jak rano zadzwonię do ASO to już będzie zaworek do odbioru to wtedy jadę moim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zrobilem maly rekonesans cenowy na podstawie cen z allegro i niby nic a jednak troche to kosztuje zderzak z grilem kompletny oczywiscie od 400-1400zł maska od 200-1000zł a pas przedni od 200-2000zł wiec jesli to po kosztach zrobic to niezla kasa sie robi :wallbash: no i oczywiscie jeszcze tylny zderzak jutro jade na ogledziny furki zobaczymy ile mnie wyceni te pzu jak daja malo to od nich odchodze do konca miesiaca mam ubezpieczenie ino :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zrobilem maly rekonesans cenowy na podstawie cen z allegro i niby nic a jednak troche to kosztuje zderzak z grilem kompletny oczywiscie od 400-1400zł maska od 200-1000zł a pas przedni od 200-2000zł wiec jesli to po kosztach zrobic to niezla kasa sie robi :wallbash: no i oczywiscie jeszcze tylny zderzak jutro jade na ogledziny furki zobaczymy ile mnie wyceni te pzu jak daja malo to od nich odchodze do konca miesiaca mam ubezpieczenie ino :naughty:

Ja aktualnie walczę z HDI ... PZU to solidniejsza firma do tego nowe auto, nie daj sobie zrobić wyceny na zamiennikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie mam zamiaru im tego puscic bo place im juz 6 lat autocasco wiec niech placa jak nie to wstawie auto do serwisu audi i sie dowiedza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, aleś się rozhulał... :kwasny: Ciekawe czy to sprawka chipsa :gwizdanie: czy był to przypadek, przyznaj się ile popierdzielałeś jak uderzyłeś astre? Ale normalnie respect dla B7, wogóle nic prawie nie widać po nim, a astra :shocked: będzie miała szkodę całkowitą. B7 cięższe no i fakt, że pojazd najeżdżający zawsze jest górą i przeważnie najechany ma większe szkody. Z tyłu dostałeś matizem, ale matizem dostać to jak by z muchą się zderzyć.

Co do soboty to dziś nie dałem rady zadzwonić i zarezerwować nic, bo w sumie dopiero teraz wszedłem do chaty i zajrzałem na forum. No więc jest jeszcze jedno ale, musimy się zdecydować do jutra rana ile domków, jeden czy dwa. Bo jutro rano dzwonię i ostatecznie rezerwuję, wątpię żeby potem można było na szybko wynająć dodatkowy domek. Żeby potem się nie okazało, że więcej osób by nagle chciało, a nie ma miejsca. Więc może od razu 2 wynająć i mieć zapas, sam nie wiem. Co wy na to?? Bo tak to szczerze to będzie ciasno. Mam nadzieję, że jutro da radę jeszcze zarezerwować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie mam zamiaru im tego puscic bo place im juz 6 lat autocasco wiec niech placa jak nie to wstawie auto do serwisu audi i sie dowiedza :naughty:

walcz żeby to nie była Twoja wina , tylko tego na samym końcu , czyli matiza :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...