Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

miron tu masz linka do strony od nich http://www.osrodekzielona.pl/oferta,wypoczynkowa.html

dzięki :wink4:

czyli kawałek kurcze jest - raczej nie opłaca mi sie jechać na 2-3 godzinki :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron tu masz linka do strony od nich http://www.osrodekzielona.pl/oferta,wypoczynkowa.html

dzięki :wink4:

czyli kawałek kurcze jest - raczej nie opłaca mi sie jechać na 2-3 godzinki :confused4:

No czyli będziecie musieli zostać na noc :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gnojówki dużo nie spali :decayed:

tu masz racje gnojowki to duzo nie spali a kucy ma co nie miara :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, przemyślimy ale nie do końca odemnie jest to zależne - będziemy w kontakcie :wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 13:29_________________________________________________zabierajcie gangole - wbijecie się na wesele..........może laski będą :gwizdanie: Pucek :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 13:42_________________________________________________KUPIĘ ALU 16 ORI AUDI - jak ktoś ma jakąś propozycje to mój nr znacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi:

takie male pytanko czy dzis na spocie bedzie mial ktos Vag'a? chcialbym poprosic o sprawdzenie czy mam do wymiany termostat czy moze czujnik :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ktos napewno bedzie mial vaga zawsze ktos ma

no i troche moje padlo gruntowniej poogladalem i :kwasny::wallbash: cholera prawdopodobnie caly pas przedni do wymiany a napewno chlodnica klimy napewno pompa wspomagania kierownicy bo kolo napedowe dostalo niezlego szczala krzywe jak cholera wentylator od klimy wiec ;( ubolewam troche zwarzywszy ze kase mi skąpą dali no i chyba bede musial prosic pucka zeby mnie zabral :notworthy: [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:24_________________________________________________no napeno na spota sie pojawie jakims pozyczonym :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę zabrać tyle ludzi ile mam miejsc w aucie :decayed:

tylko że Gregor miał napisac co jak i o której, a my dalej się nie dogadaliśmy...

więc z tego co ja wiem to MAMY TAM BYĆ KOŁO 10.00 NA MIEJSCU, proponuje wyjechać o 9:00 z Gliwic...

pojedziemy koło FORUM więc tam możemy zrobić zbiórkę! zero spóźnień!!! ja na Gliwice pojade o 8.00, wstąpie po Dimana, potem po Guru i Tomka jak będzie jechał :)

Czester, Kris a Wy co? Czester, mam rozumieć że jedziesz z nami odrazu, czy później dojedziesz tak jak Kris?

Rudi, co z Wami? luuudzie odzywać się bo nic nie jest ustalone a jutro trzeba szybko wstawać :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 21:37_________________________________________________zapomniałem o królu...a co z tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pucek właśnie rozmawialiśmy z Dimanem o której jutro :) też właśnie tak myśleliśmy żeby o 9 spotkać się w gliwicach także ja będę gotowy na 8.50 a czy tomek jedzie to będę wiedział dopiero rano :good:

Ps. Diman jeszcze raz wielkie dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak on wie gdzie będziesz czekal to wporzo...

a kto był na spocie i co kto zabierze? z tego co wiem to Gregor zorganizowal kiełbaski i pieczywo...świeże i pewne, więc my po przybyciu na miejsce zdecydujemy co będziemy spożywać i w jakich ilościach, potem wyprawa do sklepu i udane zakupy, no a potem???

sami sobie dodajcie :polew:

ja biorę śpiwór bo różnie to bywa, kto weźmie jakąś muzyke?

Diman, ja myśle że 8:30 z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rzuć adresem na priv a napewno trafie :naughty:

wiem gdzie ma Miron garaż, wiem gdzie Miron mieszka, wiem tez gdzie w knurowie jest tesco i stacja BP, więc nie jest źle :decayed:

a Czester był na spocie? kto się deklarował że przyjedzie na 9.00 do gliwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester byl i dojedzie sam bo musi jeszcze na szkole zajechac[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 22:02_________________________________________________to podjedz na bp ja tam bede czekal ale co ty bys mnie zabral swoim wozidelkiem bo ja niestety musze moje odlozyc na parking az go zrobie ale jakby cos to ja mam pozyczone wozidlo od brachola takze nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Diman, spoooko, zabiore Cie :)

postawicie 0,7 finlandii i nie ma kłopotu :polew:

to jedynie jeszcze królu albo Rudi pojadą z nami, co oni mówili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rudi mowila ze odpada a krolu nie wiem moze zadzwonie do niego ale nie wiem czy to nie zapozno juz[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 22:07_________________________________________________no to spoko to ja odmawiam fure od brachola niech se ja w d... wsadzi nie spoko maszyna tylko strasznie slaba a i jak z nami pojedziesz to se na paliwie zaoszczedzisz :tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 22:10_________________________________________________guru przedzwon do krola bo ja gdzies nr posialem zapytaj czy jutro jedzie z nami czy dojedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...