Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No mój żołądek też już przyjmuje pokarmy :przebiegly: (i nawet ich nie zwraca :polew:) ale wiecie

DAMY RADE KU*WA :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wrocilem i od tego czasu spie, z mala przerwa na obiad ktorego i tak nie zjadlem :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 19:43_________________________________________________Uuuu jaka tu cisza :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pijaki pijaki

szkoda że mnie tam nie było

Ale niestety jak jedni się bawią to inni muszą szmal zarabiać

po prostu ubolewam że mnie z Wami nie było :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ale mam nadzieję że jeszcze będzie okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...a jak tam kołpaki???

:naughty:

tak w ogóle, to ostatni raz tak mało wypiłeś na takiej imprezie! Ty to zawsze się wykręcisz :gwizdanie:

Krisu, impreza nie była wcale taka dobra, bo była za***ista!!!

mamy "trochę" fotek, no i filmiki... DAAAAMY RADE :polew: :polew: :polew:

oj te fotki będą baaardzo kompromitujące :naughty:

Mirek, fajnie że jednak wpadłeś, a już mieliśmy Ci dupsko obsmarować :polew:

nie wątpie [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 08:13_________________________________________________

Powoli zaczynam dochodzic do siebie :decayed: wyjazd mega udany, dzieki wszystkim oraz gregorowi za zalatwienie miejscowy.

Co o tym myslicie ? autko pewne 2002r bez Q, ale 45tys to chyba za duzo troche...

http://www.polerowanie-felg.pl/a4mtm/

http://www.polerowanie-felg.pl/mtm/index2.html[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 19:34_________________________________________________Daaamy rade :decayed:

Czester furka jest naprawdę ładniutka - fajnie byłoby wiedzieć coś więcej ( wnętrze wypas ), zarąbiście w blacku wygląda.Ale nawet gdyby niewiadomo jaki wypasiony środek miała to bez Q i s-line to jak na 2002r cena stanowczo za wysoka o jakieś min.5 tyś zł. W tej cenie da się znaleść coś stanowczo bardziej zadowalającego :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 08:18_________________________________________________Rudi fajny wątek ale popraw błędy (muwia i.t.p.):wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_audi_a8-t85741.0.html;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Miron tu masz dokladny opis tego autka. Furka jest znajomego takze pewna, a bez felg i po wymianie zawiasu na s-line za 39 by ja puscil.

http://www.allegro.pl/item762761842_audi_a4_avant_mtm_schwarz_matt_rarytas_foto.html[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 08:44_________________________________________________A wlasnie, jesli ma ta navi w liczniku to da sie to jakos przerobic i wsadzic ta duza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sporo. Troche sobie ceni fure, ale wiem, ze przez nablizszy czas nie dolozylbym do niej nic, tylko wsiadac i jezdzic. Moze pojade ja zobaczyc i bede dalej myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono Czester - furka naprawdę wypasem robi wrażenie, cena 39 to już inna rozmowa.Pewność auta to napewno wielka jego zaleta - ale moim zdaniem ( choć ta jest ładna ) da się znaleść coś lepszego - nawet porównując ją do mojej ( która tania nie była ) wg mnie pod każdym względem była lepsza.

No i troche mi nie pasi jasny środek + drewno. Wg mnie przy tym wypasie i tej cenie nad furką naprawdę bym pomyślał gdyby miała Q. Czyli, cena troche duża, brak S-line ale fajny wypas i Q. W momencie kiedy niema ani Q ani s-line ani dużej navi - raczej bym odpuścił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak zwykle cos madrego napisal :) Powiem tak, jasny srodek wlasnie mi sie podoba (rzecz gustu) , s-line wykluczony przy jasnym srodku, jakos bym przezyl jego brak, ale brak Q to dosyc istotna wada. Boje sie tylko, ze jak kupie cos za 35-40tys to i tak bedzie trzeba dolozyc sporo kasy na poczatek na jakis rozrzad i inne rzeczy ktore pewnie wyjda, a i tak nie mam pewnosci co do przebiegu i czy wszystkie drzwi sa z tego auta. Nie ma co sie napalac narazie, moze faktycznie znajdzie sie cos lepszego za te pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak zwykle cos madrego napisal :) Powiem tak, jasny srodek wlasnie mi sie podoba (rzecz gustu) , s-line wykluczony przy jasnym srodku, jakos bym przezyl jego brak, ale brak Q to dosyc istotna wada. Boje sie tylko, ze jak kupie cos za 35-40tys to i tak bedzie trzeba dolozyc sporo kasy na poczatek na jakis rozrzad i inne rzeczy ktore pewnie wyjda, a i tak nie mam pewnosci co do przebiegu i czy wszystkie drzwi sa z tego auta. Nie ma co sie napalac narazie, moze faktycznie znajdzie sie cos lepszego za te pieniadze.

jak już pisałem, pewnośc tej furki jest jej wielkim plusem.

Jeżeli leży Ci jasny środek, to dla Ciebie atrakcyjność tego autka jest pewnie dużo większa niż np. dla mnie który woli ciemniejsze wnętrze.Wypas też jest jak na B6 nie s-line naprawdę konkretny i mało spotykane.W żadnym wypadku nie skreślam tej furki bo niema się do czego dowalić ( jednemu bedzie się podobać bardziej drugiemu mniej ). Autko jest jaknajbardziej OK dla osoby która właśnie takiego szuka i takie chce. Zewnętrznie też jest ładniutkie i inne od wszystkich.Dogadaj się konkretnie co do ceny, może pojedź zobaczyć i pomyśl :)

Usiądź w domu na spokojnie i pomyśl co w tym autku bardzo by Cię cieszyło a czego bardzo lub mniej brakowało - jeżeli to czego by Ci brakowało to detale, gadżety lub coś co bardzo byś chciał mieć ale tak naprawdę nie do końca potrzebne to jak najbardziej pomyśl o tym autku :wink4:

Ps. ile się już sprzedaje ? niech Ci koleś zrobi dorbą cene - pogadaj z nim jako osoba, która ma kase w ręku, może mu ją dać ale jeżeli będzie realna - może się skusi.

Pamiętaj że to rocznik 2002 i przebieg taki śreni - wiec pod tym względem to koleś perełki niema[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 09:37_________________________________________________naprawdę ma dużo fajnych pierdół - szkoda, że tylko 2 x el. szyby

Przy wystawionej cenie będzie ją sprzedawał do lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak zwykle cos madrego napisal :) Powiem tak, jasny srodek wlasnie mi sie podoba (rzecz gustu) , s-line wykluczony przy jasnym srodku, jakos bym przezyl jego brak, ale brak Q to dosyc istotna wada. Boje sie tylko, ze jak kupie cos za 35-40tys to i tak bedzie trzeba dolozyc sporo kasy na poczatek na jakis rozrzad i inne rzeczy ktore pewnie wyjda, a i tak nie mam pewnosci co do przebiegu i czy wszystkie drzwi sa z tego auta. Nie ma co sie napalac narazie, moze faktycznie znajdzie sie cos lepszego za te pieniadze.

jak już pisałem, pewnośc tej furki jest jej wielkim plusem.

Jeżeli leży Ci jasny środek, to dla Ciebie atrakcyjność tego autka jest pewnie dużo większa niż np. dla mnie który woli ciemniejsze wnętrze.Wypas też jest jak na B6 nie s-line naprawdę konkretny i mało spotykane.W żadnym wypadku nie skreślam tej furki bo niema się do czego dowalić ( jednemu bedzie się podobać bardziej drugiemu mniej ). Autko jest jaknajbardziej OK dla osoby która właśnie takiego szuka i takie chce. Zewnętrznie też jest ładniutkie i inne od wszystkich.Dogadaj się konkretnie co do ceny, może pojedź zobaczyć i pomyśl :)

Usiądź w domu na spokojnie i pomyśl co w tym autku bardzo by Cię cieszyło a czego bardzo lub mniej brakowało - jeżeli to czego by Ci brakowało to detale, gadżety lub coś co bardzo byś chciał mieć ale tak naprawdę nie do końca potrzebne to jak najbardziej pomyśl o tym autku :wink4:

Ps. ile się już sprzedaje ? niech Ci koleś zrobi dorbą cene - pogadaj z nim jako osoba, która ma kase w ręku, może mu ją dać ale jeżeli będzie realna - może się skusi.

Pamiętaj że to rocznik 2002 i przebieg taki śreni - wiec pod tym względem to koleś perełki niema

Zrobie tak jak mowisz :good: Przy tym wypasie w srodku, s-line nie potrzebuje, jedyne czego mi brakuje to duza navi, zawsze ja dolozyc mozna, ale kolejna kasa leci. Co do Q to ogolnie bardzo malo 1.9tdi je ma, a jesli juz ma to albo srodek goly, albo cena kosmiczna. Zobacze furke na zywo przejade sie, i jak bedzie wszystko ok to bede dalej myslec. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias s-line jest OK wiec niech ten zabiera, a jak fele i tak Ci się widzą inne to strzel mu ceną 38 tyś i jedź oglądać :wink4: - daleko nie masz :)[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 09:47_________________________________________________koleś widzę z WR - 1,5 godzinki i jesteś na miejscu - umawiaj się , umawiaj :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 09:50_________________________________________________pierwszy raz widzę BOSE bez znaczków na dekielkach z głośników :mysli:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 10:09_________________________________________________i albo rzeoczyłem albo nic nie było na temat bezwypadkowości :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dołożył Bose bez zmiany boczków - ja tak mam :)

też możliwe - to i tak lepsze niż mieć znaczki a całej reszty nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet już kupił :)

Mi się tylko fela nie podoba w tym aucie. Moim zdaniem zbyt ekstrawagancka do B6, które ma raczej stonowaną sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...