Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A to jest ta corsa na ktora Miron wyrywal te d*py :decayed:

2a68124f41dbf30amed.jpg

Nie wiem czemu, ale jakoś S4 ;B6 mi się nie podoba. Te kratki nie pasują do siebie wogóle. Tu w kratkę a tu jakieś podłużne paski na bocznych wlotach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Autko miodzio i ten kolorek :good:

Dlatego wszystkie d*py byly jego, dlaczego go nie ma na zadnym zdjeciu, jak myslisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci dam brutal, brutalem to był Guru jak włączył mu się agresor, dobry będzie z ciebie Guru psycholog :decayed:

Wychowanie nowoczesne :naughty:

Ale nic nie przebije tego jak siedziało rano przed domkiem stado baranów gdzie jeden wyglądał gorzej od drugiego i się zastanawiali który z nas powiedział na filmiku "damy rade ku*wa" :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rudi, wkońcu moja, bo tak serio to APU jeżdże żeby nie robić Wam na smaka :polew:

no i żeby Grega nie objechać :decayed:

ci dam brutal, brutalem to był Guru jak włączył mu się agresor, dobry będzie z ciebie Guru psycholog :decayed:

Wychowanie nowoczesne :naughty:

Ale nic nie przebije tego jak siedziało rano przed domkiem stado baranów gdzie jeden wyglądał gorzej od drugiego i się zastanawiali który z nas powiedział na filmiku "damy rade ku*wa" :polew: :polew: :polew: :polew:

hHhahahahha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Guru, to Ci wyszło... :polew: do teraz nie wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazywałem jak byłem mały, teraz daje :polew:

a tak w ogóle, to już na samych zakupach było wesoło, kiedy to Diman robił siare Gregowi w sklepie :naughty:

no i co robimy z tą jeszcze jedną 0.7 która została, do tego mam 2 duuże paczki chipsów :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor, daj mi te Twoje auto na minute, a mój APU rozwali Cie na strefie :naughty:

tak sobie po cichu liczę, że na wiosne moje będzie jako trzecie z najszybszych na śląskich :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle, to już na samych zakupach było wesoło, kiedy to Diman robił siare Gregowi w sklepie :naughty:

Gdzie tam siare

Diman-" jest chleb krojony, (nie ma) a jaki jest (tylko ten.... razowy) a jaki to jest (taki ciemny) A to dej, jak żigać to już czymś porzondnym" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor, daj mi te Twoje auto na minute, a mój APU rozwali Cie na strefie :naughty:

Pucek specjalnie dla ciebie wyrezam dolot o średnicy 20mm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhah z tym chlebem to byl dobry

no ale gdyby nie ściana płaczu to zakupów by nie było :naughty:

Gregor, daj mi te Twoje auto na minute, a mój APU rozwali Cie na strefie :naughty:

Pucek specjalnie dla ciebie wyrezam dolot o średnicy 20mm :decayed:

spadaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj moje kołpaki ;( ;( ;( ;( ;( ;(

zapamiętam to sobie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle, to już na samych zakupach było wesoło, kiedy to Diman robił siare Gregowi w sklepie :naughty:

Gdzie tam siare

Diman-" jest chleb krojony, (nie ma) a jaki jest (tylko ten.... razowy) a jaki to jest (taki ciemny) A to dej, jak żigać to już czymś porzondnym" :polew:

Hahahah leze :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj moje kołpaki ;( ;( ;( ;( ;( ;(

zapamiętam to sobie :disgust:

Krolu mi kiedys zostały takie ze starej a4 moge co odsprzedac :naughty: normalnie jak nówki :polew:

Ale ten sam DESIGN ????? :kox: tylko ten wchodzi w grę, jedyne co wyglądają jak 17'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle, to już na samych zakupach było wesoło, kiedy to Diman robił siare Gregowi w sklepie :naughty:

Gdzie tam siare

Diman-" jest chleb krojony, (nie ma) a jaki jest (tylko ten.... razowy) a jaki to jest (taki ciemny) A to dej, jak żigać to już czymś porzondnym" :polew:

Hahahah leze :polew: :polew: :polew: :polew:

No myślałem że się poskręcam na ziemi przy tej ladzie jak walnął ten tekst :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Pucek ty mi się nie waż na następną imprezę wziąć tylko wody o smaku truskawkowym :tongue4::decayed:

Wg mnie to wóda byla chyba czysta :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:24_________________________________________________A sorry jedna byla gorzka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też spadam, znów na rano a ja dalej odsypiam te zaburzenia umysłu z soboty/niedzieli :polew:

Gregor, nie dołuj sie, dam Ci wygrać :decayed:

dobranoc wszystkim :notworthy:

Guru, dobrze Ci tak, Gregor mi nie dał soku a Ty mi wypiłeś resztki mojej wody, ja usychałem a Ty rzygałeś :polew:

Czester, wydaje mi się że ta Twoja żółć w szklanym mi tak dała popalić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra królu, w piątek przywioze szkło i bolsa :naughty:

mogę znów stracić jeden dzień z życia ale tak popijesz, że padniesz na zol :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...