Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Diman tu masz namiar gdzie robią te wyceny na normalnych stawkach nie ASO ale też nie na takich co PZU i mi to przeszło

Grol Franciszek. Zakład blacharsko - lakierniczy. 44-100 Gliwice, Witkiewicza 9.

Tel.: 0 32 279 15 41.

Diman jak by co to daj mi dzwona jak będziesz do niego jechał i powiesz że jesteś ode mnie bo to jest lakiernik płot obok naszej hurtowni i sklepu i to on mi robił zderzak i coś tam jeszcze :mysli: także jak co to może coś taniej się będzie dało :good:

Ps. Witam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Witam z rana :hi:

Byłem u mechanika dzisiaj pogadać i zaporoponował mi coś takiego : klocki Delphi (czy jakos tak się to pisze) , uzasadnienie : jak nie zmieniam tarcz a są one już przetarte, tylko same klocki , to to jest dobry zamiennik , mówił że jeszcze mu nikt nie narzekał - hamują dobrze i nie piszczą i że to mi poleca , a zawsze taniej zdecydowanie.

Czekam na waszą opinie :mysli:

Diman - niedaj się tym cwaniakom i walcz o swoje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris_kilt ja bym ci polecil klocki Jurid, tanie i dobre

Diman jak bedziesz szukal zderzaka z S4 to daj znac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cena :shocked: ja dałem 850 zł

http://moto.allegro.pl/item752159196_audi_a6_s_line_s6_tylne_lampy_tyl_diody_led_avant.html

kris_kilt ja bym ci polecil klocki Jurid, tanie i dobre

Diman jak bedziesz szukal zderzaka z S4 to daj znac :gwizdanie:

a masz ? cały kpl. ? jaka cena ? ( S4 i S-line to ten sam zderzak ) :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:08_________________________________________________grill jest tylko inny[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:09_________________________________________________ktoś chętny na ledy z Q7 :naughty:

http://moto.allegro.pl/item760364278_q7_v12_led_diody_audi_q7_s_line_org_rarytas.html[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:11_________________________________________________audi RS6 Black Edition na moich kołach w kolorze na jaki chce malować ( już wiem, że będzie problem czy takie czy takie jakie są teraz :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Majki - zarwane noce powiadasz - a co jest powodem :decayed::wink4:

Ciekawe co "Tata" Majki robi po nocach że taki nie wyspany :mysli: :mysli: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

na forum siedzi :mysli:

pewnie łazi po chałupie i tupie to budzi małe dziecko

a potem próbuje wszystkim wmówić że dziecko nie daje mu spać

a to On nie daje spać dziecku :naughty:

Mirek a jak myslisz co jest powodem hehe ale od jutra ide do roboty i juz zapowiedziałem że przeprowadzam sie znowu na góre :gwizdanie:

No tupie w nocy po domu z małą żeby szybciej zasnęła a jak jest tylko chwilka to włączam kompa :decayed: bo chce być na bieżąco :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki tylko jej nie noś dla uspania bo sobie narobisz nie małych problemów - potem czy chcesz czy nie to będziecie musieli ją nosić - uwierz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz ? cały kpl. ? jaka cena ? ( S4 i S-line to ten sam zderzak )

wiem gdzie mozna wyrwac kompletny ale ceny jeszcze nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki tylko jej nie noś dla uspania bo sobie narobisz nie małych problemów - potem czy chcesz czy nie to będziecie musieli ją nosić - uwierz mi

fajne to forum, nie tylko o Audi można się tutaj czegoś dowiedzieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki tylko jej nie noś dla uspania bo sobie narobisz nie małych problemów - potem czy chcesz czy nie to będziecie musieli ją nosić - uwierz mi

fajne to forum, nie tylko o Audi można się tutaj czegoś dowiedzieć :naughty:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nic próbowałem wstawia logi w formie php na forum do działa diagnostyka VAG ale tu robiłem próbę jak to wyglądało ... i zamiast podgląd nacisnąłem wysil i się wkleiło duuuuuuuuuuuużo cyferek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z Q7 przekroczyły by wartość auta :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:33_________________________________________________i wystawały by na boki bo zderzaka by brakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze o tyle myslisz :tongue4: no troche drogie jak za pare diodek.

nie właśnie chodzi mi o przód jak światła dzienne ak mniejwiecej jk Keżor ma [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:35_________________________________________________

te z Q7 przekroczyły by wartość auta :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:33_________________________________________________i wystawały by na boki bo zderzaka by brakło

no przekroczyłyby wartość ale chyba twojego auta :polew: :polew: :polew:

a chodzi mi mniejwięcej o takie coś a nie dokładnie o te :evil:

tak ale tylko wtedy gdyby te ledy pokryły całe moje auto :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rudi, najpierw mega felgi i zawias, a potem takie ledy :decayed:

szczerze, to ja bym takich ledów nie założył, nie dość że drogie, to na dodatek tylko dla lansu :rolleyes:

Miron, a o której tam jedziesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rudi, najpierw mega felgi i zawias, a potem takie ledy :decayed:

szczerze, to ja bym takich ledów nie założył, nie dość że drogie, to na dodatek tylko dla lansu :rolleyes:

Miron, a o której tam jedziesz???

po pracy - o 17.00 najpóźniej - a co lecisz ? możemy się spotkać w Żorach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...