Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 11:47_________________________________________________

a Ty Prezes co??? bez humoru bo turbognój kopci ?

humor to u mnie zawsze na + :)

a niech se tam kopci....... ( na postoju może :tongue4: ) przyjdzie czas to sie wymieni co trzeba :decayed:

Miron mój tez kiedyś kopcił, więc może z Twojego coś jeszcze będzie :decayed:

Chyba go sprzedam za 50 tyś - jako niesprawny :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:01_________________________________________________

Mirek, auto za 80 koła no i kopci... :decayed:

a APU za 20 koła i tylko coś rzęzi w silniku :polew:

tak w ogóle to Witajcie spamerzy

jak tam Lady Gaga ? :gwizdanie:

Pucek - jak mi fura zacznie kopcić w czasie jazdy - wtedy będę zmieniał wtryski - bo nie mogę pozwolić żebyś jadac za mną nie widział jak Ci znikam ( przez to, że mi kopci ) :decayed:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:03_________________________________________________OK - koniec o 3.0tdi bo się jeszcze Guru zrazi - a słyszałem że takiego kupuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

królu...

jaaadymy z tym koksym :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Miron, poczekaj rok, a nawet te 3.0 TDI w A5 Ci nic nie da :gwizdanie:

spadam do garażu, trza wkońcu podłączyć jak należy te wskaźniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...

jaaadymy z tym koksym :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

wpadaj do Chorzowa w środę to będzie :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: - knajpa nasza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu...

jaaadymy z tym koksym :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Miron, poczekaj rok, a nawet te 3.0 TDI w A5 Ci nic nie da :gwizdanie:

spadam do garażu, trza wkońcu podłączyć jak należy te wskaźniki :)

ok - będę czekał :decayed:

a A5 to miazga fura - nawet jakby ją miało APU objechać :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:18_________________________________________________Pucek załatw mi A5 a nawet dzisiaj masz u mnie kase na wyrezanie 250 kucy w Twojej furce :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:19_________________________________________________tylko pamiętaj - nie czarny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pogoda tak że nic tylko kawę za kawą w siebie wlewać... a wieczorem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Patrikos rewelacja!! Świetna baza do modów!! a teraz rezaj +300hp :naughty:

hyhy :sarcastic:

zmotywowany? :cool1:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 14:21_________________________________________________wiecie co za mną chodzi? :embarrassed:

http://moto.allegro.pl/item841134812_audi_s6_quattro_klima_biala_skora_stan_idealny.html

tak ją zrobić na "shadow line'a" z ledami z przodu i tyłu i na 20' :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiptronic w eS mmm :kox:

chyba wiem na co po nowym roku zaczynam zbierać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiptronic w eS mmm :kox:

chyba wiem na co po nowym roku zaczynam zbierać :gwizdanie:

ty po nowym roku lepiej zbieraj na nasz przyjazd bo ci tam najazd zrobimy

:hi: no i witam z wieczorka wymiana wszytkiego co bylo do wymiany sie powiodla sruba ktora byla zapieczona (dokrecona :gwizdanie: ) odkrecona przez kolege majkela no i WIELKIE DZIEKI ZA POMOC DLA MAJKIEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile %%% macie w d*pach??? :naughty:

znając Was, to bez 0,5 litra się nie obyło :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile %%% macie w d*pach??? :naughty:

znając Was, to bez 0,5 litra się nie obyło :polew:

pewnie nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile %%% macie w d*pach??? :naughty:

znając Was, to bez 0,5 litra się nie obyło :polew:

tu musze was zaskoczyc nic nie pilismy ale co sie odwlecze to nie uciecze odlozylismy se to popijanko do ogolnopolskiego :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile %%% macie w d*pach??? :naughty:

znając Was, to bez 0,5 litra się nie obyło :polew:

pewnie nie :decayed:

Dzisiaj skromnie po jednym drinku na łeb bo diman miał dziś jezdzić i robić za mikołaja :polew: a mikołajowi nie wypada prowadzić sań po %% :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile %%% macie w d*pach??? :naughty:

znając Was, to bez 0,5 litra się nie obyło :polew:

pewnie nie :decayed:

Dzisiaj skromnie po jednym drinku na łeb bo diman miał dziś jezdzić i robić za mikołaja :polew: a mikołajowi nie wypada prowadzić sań po %% :tongue4:

tu majki ma racje san po alko sie nie prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...