Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No bo akurat mnie nie bylo a domu :Pbylem u znajomej :P ... A Ty do mnie z tekstem czy nie ma mnie czasem blisko auta :P

U znajomej... tak to się teraz nazywa, taaa? :chytry: O więcej nie pytam. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba im czasem pomóc

od tego jes klawisz zgłoś do moderatora :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes - tak czy siak fajnie Ci z zielonym :decayed:

zawsze mi to wszystkie powtarzały :mysli:

Somes jutro chce Widziec efekty!!!

zobaczysz zobaczysz a nawet więcej :naughty:

Guru ma rację... i klubowicze powinni wspierać i zgłaszać chociaż do modów co się dzieje :mysli:

Miron może jutro nie na forum? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba im czasem pomóc

od tego jes klawisz zgłoś do moderatora :gwizdanie:

Ile razy widziałem jak Mod usunął komuś wątek i po 10 minutach ten ktoś założył dokładnie ten sam i potem dostał za to kropka a tak się ich zje....... upomni i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru - mnie wkurza burdel na forum - jak coś szukam na technicznych to idę na forum Audu Klub Polska....

No ale jak ktoś zje*ał tam kogoś za to że zaśmieca forum po raz setny tym samym pytaniem to ci się nie podobało :tongue4:

nie bo klubowicz nie jest od besztania innych... moderator powinien usunac ten watek i dać obu po kropku a nie tylko jednemu... podpuszcoznemu

Oj Krolu ty chyba nie rozumiesz sytuacji :no: ilu jest moderatorów :mysli: 4 czy 5 :mysli: myślisz że oni 24h/7 na forum siedzą żeby wszystko ogarnąć :wallbash: widzisz że Somes załapał się na kropka z 3 grudnia a dziś mamy 10

No to zrobić wiecej moderatorów... a pozatym po co kropek skoro ukarany nic sobie z niego nie robi... faktycznie ty nic nie robisz przy aucie i ci to nie przeszkadza, ja musze przerobić pół silnika zeby turbo mi spasowała i wkurzaja mnie te docinki klubowiczów nic nie wnoszące do tematu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes - zlota zaczynamy zawsze na forum o 18.00 i to nie podlega dyskusji - a co robimy potem to tylko od Was zależy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobić wiecej moderatorów... a pozatym po co kropek skoro ukarany nic sobie z niego nie robi... faktycznie ty nic nie robisz przy aucie i ci to nie przeszkadza, ja musze przerobić pół silnika zeby turbo mi spasowała i wkurzaja mnie te docinki klubowiczów nic nie wnoszące do tematu ..

Dobra dobra nie tylko klubowicze zaczynają to już nie rób z niebieskich takich aniołków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinujcie za bardzo, bo ja w sobotę idę na rano do roboty ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu jesteś pewien że z kropków sobie ludzie nic nie robią - raczej tylko udają że sobie nic nie robią :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - kropek to nie tragedia - każdemu może się przytrafić - ale napewno nie jest tak że ludzie na to leją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem gdzie... po prostu chciałem nisko auto posadzić :polew:

ale napiłbym się :slina::decayed:

Boniu wpadaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nic nie robisz przy aucie i ci to nie przeszkadza, ja musze przerobić pół silnika zeby turbo mi spasowała i wkurzaja mnie te docinki klubowiczów nic nie wnoszące do tematu ..

rowniez czasami mnie to drazni jak czegos szukam na technicznym ale zauwazylem ze OT to tutaj plaga i ciezko sie tego pozbyc

hmmm mysle czy jutro Was nie odwiedzic :P... ale czas pokaze :)

tu nie ma co myslec :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...