Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poszykiwany specjalista we Wrocławiu


ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie, proszę Klubowiczów o polecenie dobrego warsztatu we Wrocławiu, który zajmuje się klimatyzacjami.

Z góry dziękuję.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:21 _________________________________________________Nikt we Wrocławiu nie serwisuje klimatyzacji?!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

właśnie też szukam kogoś godnego w ogóle podejścia do mojej niuni, ostatnio tzn. 3 tygodnie temu robiłem odgrzybianie w "Norauto" na Bielanach. Dzisiaj efekt taki, że dalej zajeżdża skarpetami a skasowali mnie 170zł (razem z filtrem kabinowym). Ogólnie za odgrzybiane w formie psikania jakimś badziewiem od strony filtra kabinowego to ja dziękuje bo to gówno daje i tyle, to trzeba jakoś kompleksowo załatwić. Jeżeli gdzieś robiłeś daj znać gdzie i ile skasowali oraz czy jesteś zadowolony.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Zgadz sie nie dajcie sie nabijac w "bambuko". Takie odgrzybienie, ze niby on cos tam wstrzyknie to sami sobie mozecie zrobić. Kupujecie spray WURTHa (przykład -> http://www.allegro.pl/item390389859_wurth_serwisowy_odgrzybiacz_klimatyzacji_rabat_.html) i 15 minut robótki i macie to samo za 40PLN za co gość kasuje Was co najmniej 140 PLN.

Powiem Wam szczerze, ze w sobote wybieram sie do wujka mojego, który ma mały serwis regeneracji klimatyzacji. Mowil mi wczoraj, ze ma jakas nowa metode. Takze po sobocie moge Wam opisac na czym to polega i wowczas moze nie dacie sie naciagnac.

Ale mysle, ze jak macie troszke czasu to mozna to zrobic samemu dokladnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakis ruch na tym wątku. :)

A więc tak rox79, w związku z tym, że dostałem mnóstwo odpowiedzi na moje pytanie na tym forum. Zacząłem szukać w necie i wybrałem pierwszy lepszy jaki wyskoczył mi w googlach. Trafiłem najpierw do firmy http://www.franceserwis.pl/, gdzie facet wpiął się sprężonym powietrzem do mojej A4 i okazało się, że mam całkiem konkretną dziurę w rurze idącej do chłodnicy. Panowie jednak oprócz takiej prostej diagnostyki nabiciu klimatyzacji i dezynfekcji nie zrobią z naszymi samochodami nic. Pojechałem następnie do serwisu Audi, gdzie chciałem się dowiedzieć o cenę tego przewodu. Oczywiście cena zbiła mnie z nóg 500zł. Po dłuższej rozmowie z facetem od serwisu, polecił mi firmę Klim-Kar (http://www.klima-kar.wroclaw.pl/). Powiem tak po samej ilości aut jakie tam stoją można stwierdzić, że chyba panowie mają jakieś pojęcie o tym co robią. Facet jeszcze raz zapiął się sprężonym, popatrzył co i jak i stwierdził, że koszt naprawy wyniesie mnie 480zł z częściami. Cała zabawa zajęła mu może 30 minut. Niestety okazało się jeszcze ze coś jest jeszcze u mnie z elektryką. Facet jednak spiął na krótko sprężarkę i okazało się, że wszystko hula. Jutro jadę do elektryka, żeby sprawdził co tam jeszcze siedzi. Co do cen w Klim-Kar: dezynfekcja 90zł , co do nabicia jutro się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, właśnie poczytałem o tej firmie klima-kar na ich stronach i pewnie będę musiał ich odwiedzić :) Odszczurzyć porządnie moja niunie bo teraz to wstyd nawet dupeczki do środka zapraszać na tylne siedzenie :> , daj znać jaki koszt nabicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wszystko wiem. Panowie kasują za nabicie samym gazem 150zl. Natomiast gaz + olej + barwnik UV 180zl.

Mi niestety wyszło jeszcze parę rzeczy przy okazji urwany kabel czujnika temp. zewnętrznej - udało się uratować. Wiatrak od klimy wystrzelony w kosmos i na koniec jeszcze opór od tegoż witraka. masakra. No ale nic się gra - się ma. :)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...