Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak kontaktów z telefonu na fisie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak w temacie,po połączeniu z bluetooth telefonu Samsung galaxy i9000 brak książki na fisie.Wszystko działa dobrze,poza kopiowaniem książki:facepalm:.Przy pierwszym połączeniu telefon nie pytał o udostępnienie kontaktów.Sprawdzałem z Nokią i kontakty z Noki były.Dodam że kontakty w samsungu mam na karcie sim i dalej nic.Może ktoś miał taki problem ze sparowaniem Samsunga i jakoś to rozwiązał.:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakty winny znajdować sie w pamięci tel. a nie na SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat mianowicie mam nokię e51 i taki sam problem tzn. nie ma moich kontaktów w RNs-e , a zapisane są w pamięci telefonu i już szlak mnie trafia bo nie mogę ich w żaden sposób zaimportować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat mianowicie mam nokię e51 i taki sam problem tzn. nie ma moich kontaktów w RNs-e , a zapisane są w pamięci telefonu i już szlak mnie trafia bo nie mogę ich w żaden sposób zaimportować

adadur nie wprowadzaj w błąd - ja miałem moduł D i czytał kontakty na fisie TYLKO ZAPISANE NA SIM ! Wcześniej jeszcze rozparuj tel. Jak już bedziesz miał na simie zobacz jeszcze ustawienia kontaktów i udostępniania (czy jakieś tego typu) ponieważ po sparowaniu tel z audi UHV , moduł musi Cię zapytać czy wyrażasz zgode na udostępnienie kontaktów z telefonu do pamięci modułu ! jeśli nie ma takiego komunikatu to coś nie pryka prawidłowo ! Przerobiłem to u siebie na nokii , iphonie 4 i htc sensation z androidem , w niektórych trzeba było zezwolić na udostępnienie.

Pompon co do Twojego problemu jeśli chodzi o kontakty na RNSE to możesz mieć za stary moduł który nie obsługuje tej funkcji. Musisz sprawdzić jaki moduł masz i czy jest w wersji Hi.

A ja mam w RNSE kontakty i z sima i z telefonu. więc to wcale nieprawda że tylko w pamięci telefonu. Rezałem wszystko z Dominem więc jak ktoś nie wierzy mi to proszę się zgłosić to największego wymiatacza w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czyta jesli udostąpni się dostęp z tym że kontakty z sim mają problemy z wyswietlaniem nazw (limit znaków) a do tego jesli mamy ten sam kontakt zdublowany na sim i w pamieci tel to na RNS-E pojawi sie duplikat (rozróżnić można go po ograniczonej ilosci znaków) i mamy burdel w ksiązce wyświetlanej w RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czyta jesli udostąpni się dostęp z tym że kontakty z sim mają problemy z wyswietlaniem nazw (limit znaków) a do tego jesli mamy ten sam kontakt zdublowany na sim i w pamieci tel to na RNS-E pojawi sie duplikat (rozróżnić można go po ograniczonej ilosci znaków) i mamy burdel w ksiązce wyświetlanej w RNS-E

no z nazwami na sim to faktycznie limit znaków , ale przecież nie to jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,teraz jestem w trasie i nie mam jak pokombinować.Już kombinowałem z kontaktami na sim i na telefonie i nic.W ustawieniach książki i telefonu nic nie znalazłem o udostępnianiu kontaktów,a blutek po połączeniu nie pytał za pierwszym razem i teraz też nie pyta.Dodam że mam androida 2.3.5.Jak ktoś sobie poradził z tym i ma patent na to albo wie gdzie to ustawić w fonie to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,teraz jestem w trasie i nie mam jak pokombinować.Już kombinowałem z kontaktami na sim i na telefonie i nic.W ustawieniach książki i telefonu nic nie znalazłem o udostępnianiu kontaktów,a blutek po połączeniu nie pytał za pierwszym razem i teraz też nie pyta.Dodam że mam androida 2.3.5.Jak ktoś sobie poradził z tym i mam patent na to albo wie gdzie to ustawić w fonie to proszę o pomoc.

poko myśle o Tobie cały czas :decayed: i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam Samsunga Galaxy i9000.Ale sprawdzałem też Sony Xperia J,też na Androidzie i też nie zgrywa kontaktów.Tylko z tej starej Noki ojca zgrał wszystko ładnie na fisa.

Witam,teraz jestem w trasie i nie mam jak pokombinować.Już kombinowałem z kontaktami na sim i na telefonie i nic.W ustawieniach książki i telefonu nic nie znalazłem o udostępnianiu kontaktów,a blutek po połączeniu nie pytał za pierwszym razem i teraz też nie pyta.Dodam że mam androida 2.3.5.Jak ktoś sobie poradził z tym i mam patent na to albo wie gdzie to ustawić w fonie to proszę o pomoc.

poko myśle o Tobie cały czas :decayed: i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam Samsunga Galaxy i9000.Ale sprawdzałem też Sony Xperia J,też na Androidzie i też nie zgrywa kontaktów.Tylko z tej starej Noki ojca zgrał wszystko ładnie na fisa.
Witam,teraz jestem w trasie i nie mam jak pokombinować.Już kombinowałem z kontaktami na sim i na telefonie i nic.W ustawieniach książki i telefonu nic nie znalazłem o udostępnianiu kontaktów,a blutek po połączeniu nie pytał za pierwszym razem i teraz też nie pyta.Dodam że mam androida 2.3.5.Jak ktoś sobie poradził z tym i mam patent na to albo wie gdzie to ustawić w fonie to proszę o pomoc.

poko myśle o Tobie cały czas :decayed: i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ?

kurczaki co wy macie za telefony :( zmienić no coś normalnego nie koreańskiego i będzie działać ! :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro montuje BNS z bluetooth to zobaczę jak to jest z tymi kontaktami, może na androidzie trzeba coś pozmieniać

ogólnie mam czystego androida w ver. 4.2.2 bo mam NEXUSA , wiem z doświadczenia że czasami brandowane softy nie zawsze są idealne,

a próbowaliście z kontaktami zsynchronizowanymi na koncie Google ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro montuje BNS z bluetooth to zobaczę jak to jest z tymi kontaktami, może na androidzie trzeba coś pozmieniać

ogólnie mam czystego androida w ver. 4.2.2 bo mam NEXUSA , wiem z doświadczenia że czasami brandowane softy nie zawsze są idealne,

a próbowaliście z kontaktami zsynchronizowanymi na koncie Google ?

jak nie samsung to powinien śmigać bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na NEXUSIE nie zczytuje bluetooth kontaktów z telefonu do końca jeśli ktoś dzwoni to wyświetla jego Imię i Nazwisko lub gdy wybiorę numer manualnie np 6778.... to po wybraniu połączenia zamiast numeru ukazuje się Imię i Nazwisko ale nie wyświetla całej książki telefonicznej tak aby móc do kogoś wybrać numer, kontakty są i na telefonie i na sim i na koncie googla próbowałem na wszelkie sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam RNS-E z 2007 (nie pamiętam oznaczenia literowego) i xperię T z and 4.1.2 przy pierwszym parowaniu radio poprosiło o zgodę na pobranie kontaktów. Za pierwszym razem zajęło to chyba z 15 min i do zakończenia pobierania książka telefoniczna nie była dostępna. Teraz od razu jest książka telefoniczna z telefonu jest widoczna na ekranie radia i na fisie. Może musicie poczekać do końca pobierania?

Pozdrawiam Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze u mnie (mam htc desire hd) pokazuje tylko nazwy kontaktów z karty sim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze u mnie (mam htc desire hd) pokazuje tylko nazwy kontaktów z karty sim

bo masz jeszcze taką funkcję w telefonie jak odczyt kontaktów tylko z sim, tylko z tel albo możesz zaznaczyć i jedno i drugie i wtedy łyknie wszystkie. minus jest taki że niektóre kontakty Ci się będą w tel dublować ale przynajmniej wyświetli Ci wszystkie, jak nie zabangla to zapraszam do

mnie,

rozgryzłem temat dosyć szczegółowo i z HTC nie ma najmniejszych problemów , najgorsze są Szajsungi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze u mnie (mam htc desire hd) pokazuje tylko nazwy kontaktów z karty sim

bo masz jeszcze taką funkcję w telefonie jak odczyt kontaktów tylko z sim, tylko z tel albo możesz zaznaczyć i jedno i drugie i wtedy łyknie wszystkie. minus jest taki że niektóre kontakty Ci się będą w tel dublować ale przynajmniej wyświetli Ci wszystkie, jak nie zabangla to zapraszam do

mnie,

rozgryzłem temat dosyć szczegółowo i z HTC nie ma najmniejszych problemów , najgorsze są Szajsungi :P

wiem wiem wiem

mam obydwa i obydwa mi sie wyswietlają w oknie wybierania numeru:decayed: i jak klikne z sim widac jak z pamieci tel to nie :decayed:

a weź sobie synchronizacje z google to bedziesz miał 3 :decayed: i jak nie polaczysz kont z FB to 4 :decayed:

takze nie tak bez problemu :decayed: zauwazcie ze inny jest zapis po sim (po sim jest uniwersalny) a po telefonie, biorac na przyklad takiego sony ericssona, kopiujac gdziekolwiek wyskakują krzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakimi nowymi telefonami śmiga to bez problemu ?

Ja sprawdzałem na:

Samsung Galaxy Nexus - wyświetla kontakty nie pobiera kontaktów z książki

Samsung Galaxy Ace - nic nie wyświetla nic nie pobiera

Samsung Galaxy Ace 2 - wyświetla kontakty nie pobiera kontaktów z książki

Samsung Galaxy Advance - wyświetla kontakty nie pobiera kontaktów z książki

chciałem wymienić telefon i tak się zastanawiam między htc one X a Samsungiem S 3

w którymś z wcześniejszych postów ktoś pisał że z s3 działa wszystko bez problemu i ściąga cała listę kontaktów, może ktoś to potwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakimi nowymi telefonami śmiga to bez problemu ?

Ja sprawdzałem na:

Samsung Galaxy Nexus - wyświetla kontakty nie pobiera kontaktów z książki

Samsung Galaxy Ace - nic nie wyświetla nic nie pobiera

Samsung Galaxy Ace 2 - wyświetla kontakty nie pobiera kontaktów z książki

Samsung Galaxy Advance - wyświetla kontakty nie pobiera kontaktów z książki

chciałem wymienić telefon i tak się zastanawiam między htc one X a Samsungiem S 3

w którymś z wcześniejszych postów ktoś pisał że z s3 działa wszystko bez problemu i ściąga cała listę kontaktów, może ktoś to potwierdzić

zależy od wersji blutka do s3 musiałbyś już chyba walnąć najnowszego Q albo w ogóle AA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...