Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dlugo uzywalem WOOD, testowalem rożne odmiany i jedne były ok a inne średnio. Ostatnio znajoma mi poleciła Dior Home - i muszę powiedzieć- ten zapach to sam sex :))) Każda sie mnie pyta co to za zapach, ale nie mówię , bo nie muszą wszystkich sztuczek znać :D

Jak sie komuś spodoba to zatrzymajcie dla siebie żeby sie nie rozniosło- bo najlepsze to zapach mało znany, ale intrygujący.

Dzisiaj przyszła próbka. Muszę powiedzieć że zapach ładny, delikatny, ale ja potrzebuję coś bardziej energicznego (ostrzejszego), ten jest spokojny, stonowany.

Opublikowano
Dlugo uzywalem WOOD, testowalem rożne odmiany i jedne były ok a inne średnio. Ostatnio znajoma mi poleciła Dior Home - i muszę powiedzieć- ten zapach to sam sex :))) Każda sie mnie pyta co to za zapach, ale nie mówię , bo nie muszą wszystkich sztuczek znać :D

Jak sie komuś spodoba to zatrzymajcie dla siebie żeby sie nie rozniosło- bo najlepsze to zapach mało znany, ale intrygujący.

Dzisiaj przyszła próbka. Muszę powiedzieć że zapach ładny, delikatny, ale ja potrzebuję coś bardziej energicznego (ostrzejszego), ten jest spokojny, stonowany.

No bo tak sobie wyobrazam dobry zapach jak to okresliles. Ale nie kazdy jedzie na stonowanym zapachu. :kox:

Opublikowano

Ja takich używam

Tokio by Kenzo

kenzo_tokyo.jpg

Opublikowano

kenzo power

lacoste esential green

gabriela sabatini devotion ( czarna )

Opublikowano

c-k-euphoria-intense-man.jpg

Ja od kilku lat używam tylko tych:kox: Mam szwagra który pracuje w coty i mi łatwi to za 150zl za 100ml:kox:

Tzieland mówisz że to feromony ma?:whistling:

Opublikowano

"Zielona lakosta" jak to mowia to bardzo oklepany zapach tzn ładny ale bardzo popularny. Jesli ktos chce sie wyrozniac to niech nie kupuje lacoste.

Tak na marginesie.

Zapachy Kenzo na szczescie nie sa tak popularne:naughty:

Opublikowano

Zegna Colonia jasna

Pacco Rabbane One Milion

Kenzo Sport

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme

i stary klasyk niestety już deficytowy

ADIDAS ACTIVE BODIES czyli potocznie zwany czarny Adaś :decayed::decayed:

Opublikowano

ADIDAS ACTIVE BODIES czyli potocznie zwany czarny Adaś :decayed::decayed:

zapomnialem jak to sie nazywalo- moj pierwszy hit - laski szalaly za tym :decayed:

Opublikowano
http://perfumomania.files.wordpress.com/2011/05/c-k-euphoria-intense-man.jpg

Ja od kilku lat używam tylko tych:kox: Mam szwagra który pracuje w coty i mi łatwi to za 150zl za 100ml:kox:

Tzieland mówisz że to feromony ma?:whistling:

Dokładnie tak ;)

wysłane z kalkukatora SGS3

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odświeżam temat :wink:

Opublikowano

proponuje PACO RABANNE MILION ... 50 ml w douglasie 229 zł,100 ml 329 zł .... zajeb...y zapach ale tylko oryginał ,natknąłem się już na allegro na same podróby...

Opublikowano
proponuje PACO RABANNE MILION ... 50 ml w douglasie 229 zł,100 ml 329 zł .... zajeb...y zapach ale tylko oryginał ,natknąłem się już na allegro na same podróby...

Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne.

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Opublikowano

A sprawdzaleś zapach Armaniego-Aqua di gio.Na lato super ;)

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
proponuje PACO RABANNE MILION ... 50 ml w douglasie 229 zł,100 ml 329 zł .... zajeb...y zapach ale tylko oryginał ,natknąłem się już na allegro na same podróby...

Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne.

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Hugo Boss - In Motion srebrny

Opublikowano
A sprawdzaleś zapach Armaniego-Aqua di gio.Na lato super ;)

wysłane za pomocą tapki

proponuje PACO RABANNE MILION ... 50 ml w douglasie 229 zł,100 ml 329 zł .... zajeb...y zapach ale tylko oryginał ,natknąłem się już na allegro na same podróby...

Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne.

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Hugo Boss - In Motion srebrny

Aqua di gio jest ok ale bardziej z Armaniego podoba mi się Sport Code :wink:

A co do Bossa to chodzilo mi o In Motion taki w kuli z pomarańczowymi akcentami.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Mam Chanel - Allure Sport i powiem Ci, że jakoś nie powala mnie ta perfuma może dlatego, że używałem ją w zimie na zmianę z klasykiem - Chanel Allure Home, który zdecydowanie lepiej pachnie (uwalniająca się woń nawet po paru godzinach jest genialna).

W aktualnym wydaniu Men's Health Allure Sport jest polecana jako bodajże najlepszy zapach na dzień :naughty:

Chyba muszę sięgnąć po nią i wypróbować ponownie:decayed:

Opublikowano
A sprawdzaleś zapach Armaniego-Aqua di gio.Na lato super ;)

wysłane za pomocą tapki

proponuje PACO RABANNE MILION ... 50 ml w douglasie 229 zł,100 ml 329 zł .... zajeb...y zapach ale tylko oryginał ,natknąłem się już na allegro na same podróby...

Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne.

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Hugo Boss - In Motion srebrny

Aqua di gio jest ok ale bardziej z Armaniego podoba mi się Sport Code :wink:

A co do Bossa to chodzilo mi o In Motion taki w kuli z pomarańczowymi akcentami.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

chodziło mi o tego Hugo_Boss_Boss_in_Motion.jpg wcześniej miałem czarnego i białego i srebrny najfajnieszy jak dla mnie

Opublikowano

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Mam Chanel - Allure Sport i powiem Ci, że jakoś nie powala mnie ta perfuma może dlatego, że używałem ją w zimie na zmianę z klasykiem - Chanel Allure Home, który zdecydowanie lepiej pachnie (uwalniająca się woń nawet po paru godzinach jest genialna).

W aktualnym wydaniu Men's Health Allure Sport jest polecana jako bodajże najlepszy zapach na dzień :naughty:

Chyba muszę sięgnąć po nią i wypróbować ponownie:decayed:

Ogólnie chyba wszystkie Chanele Allury fajnie pachną :wink: Mi się spodobał ten Sport bo bardziej rześki jest i w lato na pewno wypadnie genialnie :naughty:

@selekt: No mi też o tego chodziło. Tak samo w miarę orzeźwiający zapach z idealną nutą klasycznych Bossów.

Opublikowano

Ja też posiadam dużo różnych flakoników ulubione to:

Hugo BOSS - in motion

Burberry Touch

oraz Hugo BOSS BOTTLED.

Opublikowano

polecam ten perfum:

DOLCE & GABBANA THE ONE MEN

dla mnie kozak :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.