Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fakt :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Udało się w końcu porządnie spasować tylne zawieszenie. Cały odbój z poliuretanu tylko zostawiłem gumową podkładkę żeby przy dobijaniu było jakieś tłumienie. Wleciał dystans 15mm na tył i jest gites. Ale docelowo wpadnie 15mm na przód a na tył 20mm.

Fotor_149434392361756.jpg

20170508_203245.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dużo kombinowałeś żeby wsadzić tylną kanape z a6 c6 ?

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 4.06.2017 o 17:51, Fanatyka4 napisał:

Dużo kombinowałeś żeby wsadzić tylną kanape z a6 c6 ?

 

Troszkę pracy było ale się udało.

 

Po przemyśleniach zmieniłem opony na 225 35. Zmieniełem dystanse z tyłu z 15mm na 7mm co dało możliwość zejścia niżej o jakieś 2cm. Wpadły złote nakładki na śruby. I małe poprawki w sofcie oraz poprawiony i przeniesiony wyzej popcorn limiter. Auto na chwile wróciło na cywlina wysokość i zimówki w celu zrobienia przeglądu. 

20170608_211250.jpg

Opublikowano

No z tymi przeglądami to jest ciekawie , mi kiedys na przeglądzie jak zjeżdżał z rolek to zay....bał sankami, aż mnie zagotowało, niby powoli ale maja tak tam wyprofilowane te podjazdy że masakra

Opublikowano

Ja odkąd mam gwint nie pozwalam im wjeżdżać, byłem miesiąc temu to zagotowałem diagnostę bo powiedziałem ze nie dam mu auta i sam będę wjeżdżał :gicior:

Opublikowano
  • Autor

Daj spokój szyna przez cały kanał na wysokość ponad 5cm po co to? Jak i tak diagnosta wjeżdża. Masakra robia te stacje jakby każdy suv-em jeździł.

 

A tak wyszła odcina:

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnimi czasy zająłem się trochę lakierem. Całość przepolerowana i zabezpieczona woskiem Soft99. Na szyby wpadła powłoka Soft99. Felgi zabezpieczone Gtechniq Liquid Crystal.

19264527_2329871620571654_7554570206983819467961_2329680570590759_46449633648364

Edytowane przez kristof91

Opublikowano
20 godzin temu, kristof91 napisał:

Ostatnimi czasy zająłem się trochę lakierem. Całość przepolerowana i zabezpieczona woskiem Soft99. Na szyby wpadła powłoka Soft99. Felgi zabezpieczone Gtechniq Liquid Crystal.

19467961_2329680570590759_46449633648364

dobra ta fota... się patrzę co ty tam za wiadra pokazujesz i za chwilę ogarnąłem, że to odbicie... hehe

jest kozacko :cool1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi Veemann sprzedane. Jeżdżą na B5 Sedan.

A B6-tka wróciła na cywilizowaną wysokość i 19" RS6 z oponą 225/35/19. Niestety używam auta na co dzień i taki setup był bardzo męczący stąd decyzja o powrocie do "normalności".

Jako że po podkręceniu gwintu tył wyglądał słabo powróciła wycieraczka. Oczywiście tym razem z Q5.

21318940_2378929148999234_4199011731053238928_o.jpg

 

A z modów wpadła czarna gałka z A6 C7 oraz czarny ręczny w skórze.

21586921_2385494301676052_1619852417704999098_o.jpg

Aktualnie działam z podświetleniem klamek oraz boczków a'la ambiente z C6. I przemieszczam się z punktu A do B:)22047837_2392853980940084_6402859298984061718_o.jpg

Opublikowano

Jak tam z podświetleniem ala c7? Ja siebie mam zamiar zrobić też takiego moda, były jakieś trudności czy bez problemu. 

Opublikowano
  • Autor

Po testach stwierdzilem ze to nie to i zrezygnowalem

Opublikowano

Ładny ten Twój Mingblau :P Ten kolor taki nie wiadomo jaki :P Zależnie od kąta patrzenia trochę granatu, trochę fioletu, z daleka znowu jak czarny... Szukałem kiedyś cokolwiek z pakietu S-line w kolor LZ5L i nic... 

Ale teraz bynajmniej po Twoim widzę, że grill na czarno nie wygląda źle przy takim lakierze :) 

Lotka na klapę w planach ? W sumie dodaje sporo uroku...

Pozdro dla "prawie, że" bliźniaka hehe :thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor

No lotka i zderzak s-line z tyłu dopełniły by całość napewno.

Opublikowano

Na tych 19" z RS6 są zimowe opony jak w zeszłym roku ? Jak się jeździło w tym rozmiarze po śniegu ?

Nie rozumiem powiązania podniesienia gwintu z powrotem wycieraczki :-)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.10.2017 o 23:13, granatowy napisał:

Na tych 19" z RS6 są zimowe opony jak w zeszłym roku ? Jak się jeździło w tym rozmiarze po śniegu ?

Nie rozumiem powiązania podniesienia gwintu z powrotem wycieraczki :-)

Teraz jest lato 225 35. Na zime mam 235 35. Jezdzi sie spoko jak latem:p

Poprostu tyl jest wyzej i lyso to wygladalo jak dla mnie.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnie czasy zawiele się niedzieje Audiczka nabija bezawaryjne kilometry. Jedynie trzeba było wymienić klocki i tarcze. Wybór padł na sprawdzony zestaw OZ + Ferodo

20180310-193307.jpg

A na sezon 2018 prezentowała się tak:

20180503-120549.jpg

20180610-211424.jpg

20180610-211804.jpg

20180610-211854.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

22047837_2392853980940084_6402859298984061718_o.jpg

tutaj jest piękna - w ręcz idealna nie przesadzona. 

Opublikowano
  • Autor

Wiem. Dlatego wróciły srebrne felgi.

20181125-115335.jpg

Fotor-154317118321586.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.