Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podswietlenie kubka i wizytownika z allegro? ma ktos?


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem takie cos: allegro.pl/podswietlenie-kubka-i-wizytownika-audi-a4-b6-b7-i2997940759.html

Jak to sie sprawuje w rzeczywistosci? Kupil to ktos juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok,juz wszystko widze,sadzac po zdjeciach robi to nawet nasz klubowy kolega,a swieci jak na zdjeciach,jest to kawelek pleksy,dioda i dwa kabelki,musisz sobie to jakos wsunac,przykleic i podlaczyc pod esp albo pod kratki jak masz podswietlane,poszukaj jest gdzies watek o tym na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie namiar na tego kolege z forum ktory to sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeden kolega sprzedawał ori oswietlenie za 100 chyba rzuć okiem w dział częsci. B6 sedan, ale nie pamietam skąd był, wiem tylko ze jezdził na taksie :decayed: a oswietlenie od Bazy najgorsze nie jest , ale u mnie rozświetla się trochę pod kubkiem i wizytownikiem, wczoraj probowałem to ustawić, ale jeśli odsune i nie widać poświaty pod kubkiem to nie oswietla ikonki a jak przysune to juz widać łune czerownego światła pod kubkiem. Podkleiłem plekse ale ta łuna nadal jest widoczna, nie wiem jak się pozbyć tego problemu...ktoś to ogarnął :wink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeden kolega sprzedawał ori oswietlenie za 100 chyba rzuć okiem w dział częsci. B6 sedan, ale nie pamietam skąd był, wiem tylko ze jezdził na taksie :decayed: a oswietlenie od Bazy najgorsze nie jest , ale u mnie rozświetla się trochę pod kubkiem i wizytownikiem, wczoraj probowałem to ustawić, ale jeśli odsune i nie widać poświaty pod kubkiem to nie oswietla ikonki a jak przysune to juz widać łune czerownego światła pod kubkiem. Podkleiłem plekse ale ta łuna nadal jest widoczna, nie wiem jak się pozbyć tego problemu...ktoś to ogarnął :wink:?

kolego ja podkleiłem koniec paska od spodu i z boków, w ori końcówka paska jest podklejona sreberkiem żeby światło w dół nie padało ale też lekka poświata jest

ori podświetlenie, telefonem robione zdjęcie i słabo widać

20121229_161430_Kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeden kolega sprzedawał ori oswietlenie za 100 chyba rzuć okiem w dział częsci. B6 sedan, ale nie pamietam skąd był, wiem tylko ze jezdził na taksie :decayed: a oswietlenie od Bazy najgorsze nie jest , ale u mnie rozświetla się trochę pod kubkiem i wizytownikiem, wczoraj probowałem to ustawić, ale jeśli odsune i nie widać poświaty pod kubkiem to nie oswietla ikonki a jak przysune to juz widać łune czerownego światła pod kubkiem. Podkleiłem plekse ale ta łuna nadal jest widoczna, nie wiem jak się pozbyć tego problemu...ktoś to ogarnął :wink:?

kolego ja podkleiłem koniec paska od spodu i z boków, w ori końcówka paska jest podklejona sreberkiem żeby światło w dół nie padało ale też lekka poświata jest

ori podświetlenie, telefonem robione zdjęcie i słabo widać

http://s18.postimage.org/icxc7uedh/20121229_161430_Kopia.jpg

Dzisiaj jeszcze raz próbowałem ustawić plekse w wizytowniku, do przodu, do tyłu w lewo w prawo, nadal świeci marnie. Nie wiem co zrobić, zauważyłem przy montażu, że jedna pleksa była delikatnie krzywo zeszlifowana, przez to światło ucieka delikatnie w bok a nie centralnie w ikonke. Kubek świeci zajebioza. Tak więc zestawy od Bazy nie są złe, ale zwróćcie uwage czy szlif jest równy...bo mi żadne ustawienie pleksy nie pomogło. Dobry patent kolego z sreberkiem, ja podkleiłem szkotem i jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...