Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awx 1,9 TDI Projekt BiTurbo + Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czym tu sie chwalic:P jak nadal poczciwy AJM jezdzi:P na starym setupie:P

Opublikowano
  • Autor
Ja bym raczej problemów szukał w grupie 13 i 23 skoro dwumas jest ok

Chodzi Ci o logi tych kanałów ? To załatwie je :)

Opublikowano

dwumasy nowe też są czasami uszkodzone . Podjedz do kumatego mechanika i niech ci wszystko sprawdzi. :wink:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

co do quattro to chłopaki na tym forum chca sprzedać cały zestaw za 3000zł

Opublikowano

a tak 200 Km ibiza:wink:

B6 140-180 około 6 s , ibiza około 7 s i przypuszczam , ze im większa prędkość tym większa różnica. Może i B6 jest ciężkie ,ale nie przesadzajmy 200 konnym jakoś da się wyprzedzać :wink:

Opublikowano

wyprzedzać się da bez problemu :decayed:

Opublikowano

Daniel nie sciemniaj,mowiles kiedys ,ze pod gorke bez redukcji sie nie obejdzie :decayed:

Opublikowano

czasami z 6 redukcja na 3 i sandał w podłodze,ja nie widze jeszcze górki ale a4 już czuje :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

wojthass napisał:

"Pozwole sobie w tym temacie powiedziec o moim obecnym problemie, w jednym watku juz to zaczałem, ale nie dostałem ostateczniej odpowiedzi, a tu duzo znawców sie wypowiada:)

Otoż problem pojawil sie po programie i objawia się trzęsieniem nadwozia w okolicy 1950 do 2200obr. na 5 biegu przy predkości 100/h i czasami na 4 biegu przy w tym samym przedziale obrotów.

Dwumas raczej mam ok, turbina byla regenerowana lub wymieniana w 2011r, troche mi sie poci IC, wiec chciałbym sie dowiedzieć czy wymieniać poduchy i na jakie bo troche luzow juz maja, od s4 przypasuja?

Niby logi pokazaly ze kąt wtrysku mam na zero a powinno byc dwa, a niedługo będe wymieniał rozrząd wiec powiedzieć o tym mechanikowi bo chyba tak to się koryguje?"

Jak nic nie pomaga to remeake setupa. Też tak miałem i szukałem wszędzie dopiero zmiana setupa pomogła.

Opublikowano
  • Autor

Wymiana poduch unicestwiła problem wibracji :decayed: IC wymieniony ,rowniez rozrząd. Okazało się że dwumas nowy jest :wink:

Ogolnie turbina puszcza olej także będzie wymianka na wiekszą wiosna/lato.

Czekam na propozycję dobrego setupu pod 200km i 400nm. :hi: Projekt biturbo i Q przechodzi w zapomnienie.

Opublikowano

IC + AL/BE/BQ + GTB17 i masz 200 i 400nm

Opublikowano

lepiej brd taniej

Opublikowano

brd lub CAHE (trzeba tylko flansze przespawać )

Opublikowano

a spływ oleju?

Opublikowano

A co to spływ oleju w tych czasach wyrezać:) Na to jest wiele sposobów. Fakt BRD jest tańsze ale nie ma góry takiej jak gtb17 a nie mówiąc o 2260vk:)

Opublikowano
IC + AL/BE/BQ + GTB17 i masz 200 i 400nm

Dla niektórych taki wynik z takiego zestawu to mega porażka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jestem zajarany tym projektem:

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/modyfikacje-a4-b6-s-line-1-9-avf-juby_p-252033/

Jakbym uzyskał 220 to też bym się nie obraził :naughty: Tylko co na to powie moje sprzęgło od AWX-a, będzie jęczeć pewnie :decayed:

Opublikowano
lepiej brd taniej

Taniej na pewno ale czy lepiej ?

Opublikowano
lepiej brd taniej

Taniej na pewno ale czy lepiej ?

wszystko zalezne na jakie BRD trafi:wink:

duzo osób na forum miało pozno wstajace...

Piotrek na swoje nie mogł narzekac , tak samo jak ja na swoje

Opublikowano
lepiej brd taniej

Taniej na pewno ale czy lepiej ?

wszystko zalezne na jakie BRD trafi:wink:

duzo osób na forum miało pozno wstajace...

Piotrek na swoje nie mogł narzekac , tak samo jak ja na swoje

Statystycznie 2 / 20 ? czyli 10%

Opublikowano

na forum jest kilka osób które chwali sobie BRD osobiście odradzam za dużo jest egzemplarzy póżno wstających :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.