Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie lezy ta wlepa:naughty:

Opublikowano
no i w końcu u mnie :decayed:

http://s22.postimg.org/7a35xp47h/DSC_0699.jpg http://s22.postimg.org/b94yu9i8d/DSC_0701.jpg

jeszcze raz dzięki domin79 za ogarnięcie tematu :wink: no i za podpięcie kompa :naughty:

ano i podziękowania dla HarryH za pomoc przy wyciągnięciu :decayed:

A czemu ja nic o tym nie wiem:whistling::wink:
Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
no i w końcu u mnie :decayed:

http://s22.postimg.org/7a35xp47h/DSC_0699.jpg http://s22.postimg.org/b94yu9i8d/DSC_0701.jpg

jeszcze raz dzięki domin79 za ogarnięcie tematu :wink: no i za podpięcie kompa :naughty:

ano i podziękowania dla HarryH za pomoc przy wyciągnięciu :decayed:

A czemu ja nic o tym nie wiem:whistling::wink:

a bo ty jakis wczorajszy wtedy byles :decayed::grin: a co musisz wszystko wiedziec co robie :whistling:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

269202_435936219817972_1801096006_n.jpg jeszcze jedno z BT :wink:

Opublikowano

Ładne to B6. Podoba mi się. Jakie dalsze mody ? Fela 19’

Opublikowano
no i w końcu u mnie :decayed:

http://s22.postimg.org/7a35xp47h/DSC_0699.jpg http://s22.postimg.org/b94yu9i8d/DSC_0701.jpg

jeszcze raz dzięki domin79 za ogarnięcie tematu :wink: no i za podpięcie kompa :naughty:

ano i podziękowania dla HarryH za pomoc przy wyciągnięciu :decayed:

A czemu ja nic o tym nie wiem:whistling::wink:

a bo ty jakis wczorajszy wtedy byles :decayed::grin: a co musisz wszystko wiedziec co robie :whistling:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

http://s14.postimg.org/5kgps3utp/269202_435936219817972_1801096006_n.jpg jeszcze jedno z BT :wink:

Ale piekne widoki:wink:

Opublikowano

fajna furka Cytrynko dawaj do naszej dziupli na dalsze rezanka :decayed:

Opublikowano
no i w końcu u mnie :decayed:

http://s22.postimg.org/7a35xp47h/DSC_0699.jpg http://s22.postimg.org/b94yu9i8d/DSC_0701.jpg

jeszcze raz dzięki domin79 za ogarnięcie tematu :wink: no i za podpięcie kompa :naughty:

ano i podziękowania dla HarryH za pomoc przy wyciągnięciu :decayed:

a to to już nie wiem czyja sprawka :eusathink:

http://s24.postimg.org/yzfztjkpt/DSC_0694.jpg

w drodze do BT :decayed::wink:

http://s21.postimg.org/qla0gbfcz/DSC_0484.jpg

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

:whistling:

http://s24.postimg.org/af5uoba8x/DSC_0712.jpg

Ma się te zgrabne paluszki :decayed::decayed::decayed: Nic na siłę wszystko młotkiem :grin::grin::grin:

Opublikowano

Młody ciesze się ze się podoba :naughty: plany zawsze jakieś się znajda na pewno kiera nowe kapcie i virus z ważniejszych a co do reszty to się okaże z czasem :decayed: ta choroba postępuje coraz szybciej :naughty:

jak prędzej pisałam niestety 19 nie wchodzą w rachubę jak już to tylko 18 :wink:

Wojtek_A4 widoki najlepsze jak i cały week :wink:

Marcin Cytrynka się tam zjawi na pewno :naughty: no stress

HarryH Miszczu :decayed:

Opublikowano
c006.gif - fajna furka :wink:
Opublikowano

dziękować Michał :hi:

pany szukam dekielków do moich 17 te co mam są w opłakanym stanie :facepalm:

Opublikowano

Podoba mi się ta bryczka :)

Opublikowano

widze ze teraz w rozu nick :decayed:

Opublikowano
widze ze teraz w rozu nick :decayed:

nie zauwazylam :whistling:

letnie w tym roku to będziemy chyba w czerwcu zakładać :facepalm: godz temu jeszcze nic nie było

DSC_0771.jpg

Opublikowano

ja wymieniam 08.04 i mam nadzieję, że będzie już OK bo nie mogę patrzeć na te moje 17tki :facepalm:

Opublikowano

no ja tez juz na te zimnowe buty nie moge patrzec :facepalm:

do tego jedna awaryjna jest :decayed::facepalm:

Opublikowano

A jak nie mogę patrzeć na moje.....15":polew::polew:

Opublikowano
A jak nie mogę patrzeć na moje.....15":polew::polew:

nie no ja tez 15:whistling: 17 to letnie

Jędrek ty nie zalamuj ludzi :facepalm::grin:

Opublikowano

sama widziałaś jak te moje 17tki wyglądają...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.