Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha hahaha gdzie ja tak pofrunę, żeby hamować :-)

Z Kasprowego :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oj tam przy dużej mocy. Hamulce S4 też są do dużej mocy a jakoś wpadły na pokład.

do s4 to im trochę brakuje :wink:

OOOO proszę, witaj ponownie :hi: Brakowało tu kolejnej ciekawej B6 - tki :wink:

Co do hamulców, to sam jestem ciekawy, czy zauważysz różnicę. Ja zmieniłem jakieś dwa lata temu i szczerze mówiąc nie odczułem różnicy. Dęba nie staje.....za to ładniej wygląda :grin:

czy ja wiem, czy ciekawa b6 :grin::rolleyes: co do hamowania różnice czuć :) wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć :thumbup1: , a i wyglądają dobrze :decayed::naughty: czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła :D

Opublikowano

E tam brakuje. Z wyglądu to jest lepiej niż u większości esek.

Opublikowano

Oj tam przy dużej mocy. Hamulce S4 też są do dużej mocy a jakoś wpadły na pokład.

do s4 to im trochę brakuje :wink:

OOOO proszę, witaj ponownie :hi: Brakowało tu kolejnej ciekawej B6 - tki :wink:

Co do hamulców, to sam jestem ciekawy, czy zauważysz różnicę. Ja zmieniłem jakieś dwa lata temu i szczerze mówiąc nie odczułem różnicy. Dęba nie staje.....za to ładniej wygląda :grin:

czy ja wiem, czy ciekawa b6 :grin::rolleyes: co do hamowania różnice czuć :) wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć :thumbup1: , a i wyglądają dobrze :decayed::naughty: czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła :D

Tak jest :D 7 września urodził mi się synek, także mam teraz dwójkę rozbójników :kox:

Opublikowano
  • Autor

E tam brakuje. Z wyglądu to jest lepiej niż u większości esek.

dzięki :wink:

Oj tam przy dużej mocy. Hamulce S4 też są do dużej mocy a jakoś wpadły na pokład.

do s4 to im trochę brakuje :wink:

OOOO proszę, witaj ponownie :hi: Brakowało tu kolejnej ciekawej B6 - tki :wink:

Co do hamulców, to sam jestem ciekawy, czy zauważysz różnicę. Ja zmieniłem jakieś dwa lata temu i szczerze mówiąc nie odczułem różnicy. Dęba nie staje.....za to ładniej wygląda :grin:

czy ja wiem, czy ciekawa b6 :grin::rolleyes: co do hamowania różnice czuć :) wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć :thumbup1: , a i wyglądają dobrze :decayed::naughty: czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła :D

Tak jest :D 7 września urodził mi się synek, także mam teraz dwójkę rozbójników :kox:

jak pisałam na łozapie gratuluje!!!! :banan::banan::banan:

rum2owom.jpg

:wub:

Opublikowano

Co to za termos na drugim planie??

Opublikowano
  • Autor

zestaw znajomego :wink: u mnie kontenery i firanka :decayed:

Opublikowano

Dzięki :hi: ładny termos, ale i tak A4 robi lepszą robotę :wink:

Opublikowano

I pierwszy i drugi plan się mi podoba.

Opublikowano

Hey, gratulacje projektu ;)

Widze ze sie dzieje i dzieje :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

I pierwszy i drugi plan się mi podoba.

w końcu w transporcie siedzę :decayed::naughty:

Hey, gratulacje projektu ;)

Widze ze sie dzieje i dzieje :):):)

dziękuje :wink:

Opublikowano

I pierwszy i drugi plan się mi podoba.

w końcu w transporcie siedzę :decayed::naughty:

Hey, gratulacje projektu ;)

Widze ze sie dzieje i dzieje :):):)

dziękuje :wink:

Wiem - pamiętam jeszcze. Pomimo wieku.
Opublikowano

Raczej 360/330....

Opublikowano

Młody jeszcze jest mógł nie wiedzieć :D.

Opublikowano

Raczej 360/330....

Nie wytrzymał :grin:

Opublikowano

Edyta autko miód malina :kox::wink:

Opublikowano

piekne b6 pelen podziw gratki

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, miło, że się podoba.

Edytowane przez Edyta

Opublikowano

Fajne autko , zrobione z gustem i nie przekombinowane , fajny chromik na włączniku świateł z czego pochodzi?

Opublikowano

no cóż może nawet niezła ta furmanka :D:P

Edytka jak tam maleństwo pewno już Manem pociska ?? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.