Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pytanie ,wiatrak:/


uszylo

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam takie pytanko..

audi a4 b7 2006 rok 1.9 tdi brb

Zalaczam silnik i od razu po przereceniu zaplaonu wlacza sie wiatrak, to troche dziwne bo gdzie by ni stlo auto tak sie dzieje, wiatrak w cholere glosno chdzi ale to one chyba juz tak maja.. jestem troche laikiem jesli chodzi o takie sprawy dlatego pytam

W aucie brakue mi jeszcze klimatronicku i licznika, i przodu auta (zderzaka, lamp; ale to raczej bez zaczenia),, czy to moze miec wplyw na to ze sie zalacza ten wiatrak.. ? nie wiem czy dobrze pisze, ale to chyba raczej ma zwiazek z klmatyzacja,, jesli tak to przepraszm z gory..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpd , ale jak masz dawac taka odpowiedzz to ja nie czaje wogole po co siedzisz na tym necie... ? zadalem pytanie ,opisalem co i jak.. fajni ludzie tu siedza ktorzy zawsze pomoga.. a ty widze lubisz zasmiecac czyjes posty. usuń konto i zajmij sie czyms innym

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

ps jak bym składał ze szrotu to potrzebowałbym części z twojego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, sorry jak Cię uraziłem, ale pytasz się o wiatrak który się włącza i pytasz od czego to, a nie masz ani klimatronica ani licznika. Przód może nie jest taki ważny, ale najpierw załóż klimatronic i licznik, a jak ciągle nie będzie ok to wtedy będziemy myśleć, bo ja na 99% obstawiam, że to przez brak klimatronica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu moge miec wlaczona klimatyzacje,, to by bylo pieknie;) dopiero w tyg przyjdzie mi klimatronic. Tylko tak sie zastanawiam, bo odpalalem go na dworze , a slyszalem ze klima sie nie zalaczy jak nie m 5 stopni na plusie.. a bylo napewno cos kolo zera.. pozdrawiam!

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

spoko nic sie nie stalo.. uwierz troche mialem problemy z autem, ktorych nie chcialbys miec, stad czesto o cos pytam na forum bo w koncu wszystko juz prawie gotowe.. a naprawde tu mozna sie duzo dowiedziec, a jak sam pewnie wiesz duzo osob stara sie cos wcisnac zeby zarobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładaj wszystko wykasuj błędy i sprawdź czy jakieś powrócą.

Może być tak, że wariuje czujnik od klimy ten w chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z opiniami przód moze nie jest az tak istotny ale brak klimatronica moze powodowac takie problemy pierwsze zalatw sb klimatronic podlacz wszystko i wtedy sprawdz powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedzie cos jeszcze nie chalo to napisz moze cos sie wspulnie wymyśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 i B7 kompresor klimy jest stale napędzany paskiem PK, a jego wydajność jest sterowana elektrozaworem przez sterownik klimy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...