Skocz do zawartości
IGNOROWANY

instlacja zmienirki cd


Rekomendowane odpowiedzi

witam-zamierzam podłaczyc do duzej nawigacj rns-e z otwieranym panelem zmieniarke cd chowaną w schowku.mam już ori zmieniarke i kabel ori do jej podłączenia z rns.od stronyzmieniarki mam12 pinowa czarna wtyczke i jest ok, a od strony rns jest niebieska wtyczka 12 pinowa.i tu problem gdyz ucieto wychodzący przewód koloru zielonego wychodzi on z 9w 12 pinowej kostce niebieskiej i gdzie on ma isc dalej? i drugi przewód brązowy odchodzi od brązowego i gdzie go podczepić.proszę o pomoc w poprawnym podłączeniu instalacji zmieniarki.pozdrawiam

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 12:23 ----------

witam-cd zapytania może bardziej sprecyzowanego.w ori instalacji zmieniarki do podłaczenia z rns-e od wtyczki czarnej 12 pinowej która wchodzi do zmieniarki.z niej z 3 wychodzi brązowy kabel.w całej wiązce jest tylko jeden brązowy.i moje pytanie gdzie go podpiąc w jaka kostke.proszę o pomoc.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam-dziękuje za posta ale wiadomości z w/w tematu z a4 b6 nie pasują do mojego problemu.posiadam oryginalną wiązkę inst do zmieniarki i rns-e.z auta o takim samym wyposażeniu.kierownica mf i rns-e.wnioskuję ze ten brązowy kabel to kan lub masa,ale gdzie on idzie gdzie go podpiąć.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przewód brązowy to pewnie pin nr. 3 w kostce zmieniarki, jest to masa zmieniarki. :wink:

A ten zielony przewód to pewnie masa sygnałów, tylko coś nie tak podałeś nr. pinu w niebieskiej kostce, sprawdź jeszcze raz :wink:

Pin nr. 2 niebieskiej kostki do pin nr. 9 złącze w zmieniarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za podpowiedz ale gdzie podpiąc brązowy kabel/mase/od strony zmieniarki jest to pin3,natomiast od strony rns-e jest obcięty.gdzie fabrycznie ta masa jest podłączona do jakiej kostki.pozdrawiam

---------- Post dopisany 22-02-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2013 at 19:14 ----------

temat rozwiązany.masa od zmieniarki jest wpięta pod pin 14 w 16pinowej kostce rns-e.tgz masa dwa od centralnego komputera sterującego systemu komfortu.kolor kabla brąz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...