Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh zartuje se dlaczego chcesz to pocis fajna dziunia ;p ja bym jej nie sprzedawal

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh zartuje se dlaczego chcesz to pocis fajna dziunia ;p ja bym jej nie sprzedawal

od 2007 nia jezdze :naughty: teraz bym jakas benzynke ugonił troche :evil:

Miałem montowac od wczoraj głosniki w drzwiach i tak montuje że moze jutro bede miał dopiero lokum :gwizdanie:

Opublikowano

a benzynka jaka b6 czy cos innego ?

Opublikowano
  • Autor

a benzynka jaka b6 czy cos innego ?

a to sie okaże od stanu finansów :wink4:

Opublikowano

Jakie głośniczki na przód wpadają ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jakie głośniczki na przód wpadają ? :cool1:

Powerbass L60C, leza u mnie ponad rok już :embarrassed: jeszcze wygłuszenie drzwi, ale tego chyba nie zdąze ogarnać przez dzień, bo tylko tyle czasu mam na złożenie do kupy :disgust:

Opublikowano

Nie wygłuszaj w zimę najlepiej jak blacha jest nagrzana wtedy lepiej łapią maty a tak może poodpadać

Opublikowano
  • Autor

Nie wygłuszaj w zimę najlepiej jak blacha jest nagrzana wtedy lepiej łapią maty a tak może poodpadać

i wszystko w temacie, pisałes do tego germańca :mysli:

Opublikowano

Kurw... Zapomniałem kowi jak wrócę ze szkoły to do niego napiszę.

Opublikowano
  • Autor

Kurw... Zapomniałem kowi jak wrócę ze szkoły to do niego napiszę.

no to napisz pytanko

czy ma przednie amortyzatory gwintowane do B5/ ewentualne jego propozycje

jakie spreżyny pasują do tych amortyzatorów, czy mozna założyć eibach -30

:notworthy:

Opublikowano

Kurw... Zapomniałem kowi jak wrócę ze szkoły to do niego napiszę.

no to napisz pytanko

czy ma przednie amortyzatory gwintowane do B5/ ewentualne jego propozycje

jakie spreżyny pasują do tych amortyzatorów, czy mozna założyć eibach -30

:notworthy:

Jak będę w domu to napisze :good:
Opublikowano

Jakie głośniczki na przód wpadają ? :cool1:

Powerbass L60C, leza u mnie ponad rok już :embarrassed: jeszcze wygłuszenie drzwi, ale tego chyba nie zdąze ogarnać przez dzień, bo tylko tyle czasu mam na złożenie do kupy :disgust:

a ja myślę, że ogarniesz, bo ja wygłuszałem swego czasu wszystkie drzwi i od 9 do 19 mi to zajęło z przerwami na obiad i 4 kawki :decayed: i dodatkowo zrobiłem podświetlenie klamek zwykłymi czerwonymi diodami :wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________

Nie wygłuszaj w zimę najlepiej jak blacha jest nagrzana wtedy lepiej łapią maty a tak może poodpadać

a czemu nie...ciepły garaż i opalarka i da radę,też robiłem przez zimę przy -20 na dworze a +20 w garażu :wink4:
Opublikowano

Jakie głośniczki na przód wpadają ? :cool1:

Powerbass L60C, leza u mnie ponad rok już :embarrassed: jeszcze wygłuszenie drzwi, ale tego chyba nie zdąze ogarnać przez dzień, bo tylko tyle czasu mam na złożenie do kupy :disgust:

a ja myślę, że ogarniesz, bo ja wygłuszałem swego czasu wszystkie drzwi i od 9 do 19 mi to zajęło z przerwami na obiad i 4 kawki :decayed: i dodatkowo zrobiłem podświetlenie klamek zwykłymi czerwonymi diodami :wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________

Nie wygłuszaj w zimę najlepiej jak blacha jest nagrzana wtedy lepiej łapią maty a tak może poodpadać

a czemu nie...ciepły garaż i opalarka i da radę,też robiłem przez zimę przy -20 na dworze a +20 w garażu :wink4:

Robiłem opalarką w zime w starym aucie no i wszystko odeszło a ile męki przy tym było lepiej na spokojnie jak będzie ciepło.
Opublikowano
  • Autor

Problem jest tego typu że garaż jest kolegi i mam czas póki jego starzy nie zjadą, wiec z wygłuszeniem moze sie zejsć, pierw sobie to złoze do kupy podłącze wszystko a jak zrobi sie cieplej to zrzuci sie wtedy będzie juz szybciej bo odejdą spasowania dystansów przeciaganie kabli itd :wink4:

A druga sprawa jeśłi wygłuszam drzwi to lepiej zdemontowac tą ramke okienną, tylko moze ktos mi wytłumaczyc najelpeij zdjeciem jak mam zaznaczyc pozycje szyby czy tam silniczka :mysli:

Opublikowano

a benzynka jaka b6 czy cos innego ?

a to sie okaże od stanu finansów :wink4:

Zostań przy B5 :)

Opublikowano

odkręcasz chyba 4 śruby...na pewno je zauważysz :wink4: i jak te śruby odkręcisz, to wyjmujesz wszystko łącznie z szyba i silniczkami, tylko zaznacz se jak była ramka ułożna, bo potem trzeba dopasować do wszystkiego, aby się ładnie ulokowało :wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________i lepiej zdjąć to wszystko :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________...a i uważaj, bo to wszystko (ramka z szybą i siniczkami) ciężkie :paker:

:decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

odkręcasz chyba 4 śruby...na pewno je zauważysz :wink4: i jak te śruby odkręcisz, to wyjmujesz wszystko łącznie z szyba i silniczkami, tylko zaznacz se jak była ramka ułożna, bo potem trzeba dopasować do wszystkiego, aby się ładnie ulokowało :wink4:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________i lepiej zdjąć to wszystko :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________...a i uważaj, bo to wszystko (ramka z szybą i siniczkami) ciężkie :paker:

:decayed: :decayed:

o to mi sie własnie rozchodzi, mam zaznaczyć połozenie całej ramki wzgledem drzwi czy czego :mysli:

Opublikowano

potem przykręć śruby po starych śladach

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

kowi tylko pamiętaj że drzwi w naszych autach to jedne z najhujowszych drzwi do CA i naklejanie samych mat choćby były ze złota nie da fajnego efektu, daj przynajmniej kilka wsporników żeby maty nie wisiały luźno.

...... no chyba że tak zrobisz, bo nie chciało mi się czytać całej waszej rozmowy na X stronach wcześniej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.