Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy jak wyjdzie malowanie bollem strukturalnym, jeden boczek wezme na próbe :whistling:

Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem :wink:

czarny akryl nie zrobi struktury, Kowi na strukture i reszte boczka poloz to

http://www.efarvehandel.dk/upload_dir/shop/Vinylspray-Motip.jpg

pokryja ladnie i na ma c**ja we wsi ze odlezie czy sie zluszczy, tylko musisz dobrze odtluscic i moze troszke zmatowac taka wloknina scierna i grzac material przed i po malowaniu suszarka lub oplarka. Trzyma jak zle :naughty:

poza watkiem do mrogala

U Bebika to dostanę ?

tez ma na polce chyba nawet, a w innych lakierniczych tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zobaczymy jak wyjdzie malowanie bollem strukturalnym, jeden boczek wezme na próbe :whistling:

Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem :wink:

czarny akryl nie zrobi struktury, Kowi na strukture i reszte boczka poloz to

http://www.efarvehandel.dk/upload_dir/shop/Vinylspray-Motip.jpg

pokryja ladnie i na ma c**ja we wsi ze odlezie czy sie zluszczy, tylko musisz dobrze odtluscic i moze troszke zmatowac taka wloknina scierna i grzac material przed i po malowaniu suszarka lub oplarka. Trzyma jak zle :naughty:

poza watkiem do mrogala

U Bebika to dostanę ?

tez ma na polce chyba nawet, a w innych lakierniczych tez

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, wreszcie kiumpel podesłał mi foty jak siedzą fele dare RS r18 4x9.5' et38 w ośce :naughty: Fura podniesiona bo nowy właściciel nie dał rady wyjechać z podwórka:grin:

20131010_151553.jpg

20131010_151602.jpg

20131010_151548_2.jpg

20131010_151612.jpg

20131010_151621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mi sie podoba:wink:, ale tył tak sobie, tam trzeba będzie dystans dać chyba, tylko kurfa 4x 9,5cala to pociagnie osiągi w dół:thumbdown: kurfa jak bym chciał to na zywo zobaczyć:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mi sie podoba:wink:, ale tył tak sobie, tam trzeba będzie dystans dać chyba, tylko kurfa 4x 9,5cala to pociagnie osiągi w dół:thumbdown: kurfa jak bym chciał to na zywo zobaczyć:facepalm:

Kowi nie przesadzaj, dasz 215/40 ew 35 i nie odczujesz tego:wink: Na zdjęciach dziwnie wyszło ale przód i tył wystaje podobnie, opony na kołach to 215/35:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony u mnie będą na 100% 215/40, no chyba ze zdecyduje sie mieć dwa komplety felg <burżuj>:polew: ale raczej pójdą te co na flatach siedzą i flaty na sprzedaż, za 8,5 przemawia to ze sobie zapas pełnowymiarowy ogarnałem, a tutaj 9,5cala będzie juz ciezko dorwać:whistling:

Z przodu nie powinno obcierać o rant raczej, powinno sie nawet spasowanie zrobic jak sie popuści auto w dół, tylko ta felga to koniecznie rant w poler i jak by dało rade to te imitacje śrubek w kolor(czarny) o ile da rade:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu 8,5J et38 i się zastanawiam jak z użytkowaniem na alu 9,5J:kox:

no ja mam 8,5 et 45 i nie ma szans na przycierki, a jak jest u ciebie przy et38 obecnie? klepałes ranty? bo u mnie przy 8,5 i naciagu to mam dobry centymetr szczelinejak sie pod kątem spojrzy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi i tak byś musiał kupić nowe imitacje śrubek, bo wątpie że da rade te ściągnąć bez niszczenia to wtedy można ogarnąc w jakimś kolorze :wink: O zapas się nie martw, ja mam zwykłą dojazdówke 15, gdzie na przód mi już nie wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q nie moge zakładać innych wielkosciowe felg na oś:wink:

ten twój kolega ingerował w błotniki czy fabryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu 8,5J et38 i się zastanawiam jak z użytkowaniem na alu 9,5J:kox:

no ja mam 8,5 et 45 i nie ma szans na przycierki, a jak jest u ciebie przy et38 obecnie? klepałes ranty? bo u mnie przy 8,5 i naciagu to mam dobry centymetr szczelinejak sie pod kątem spojrzy:wink:

Ranty zaklepałem bo przy skręcie i nierówności z gumy szły wióry:decayed: Teraz spokój...ale przód mam 62 więc nie nisko. Tył jak dla mnie idealnie(9J et34). Przy komplecie z tyłu jak dobije na dołku to obciera tylko o plastikowe nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q nie moge zakładać innych wielkosciowe felg na oś:wink:

ten twój kolega ingerował w błotniki czy fabryka?

Tak ale jeśli założysz 18 z taką samą oponą to co ma się stać?? Weź sobie 2 felgi różne szerokości i ta sama opona, gdzie jedna będzie z naciągiem drugą bez i porównaj wysokości... błotniki seria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q nie moge zakładać innych wielkosciowe felg na oś:wink:

ten twój kolega ingerował w błotniki czy fabryka?

Tak ale jeśli założysz 18 z taką samą oponą to co ma się stać?? Weź sobie 2 felgi różne szerokości i ta sama opona, gdzie jedna będzie z naciągiem drugą bez i porównaj wysokości... błotniki seria :wink:

Rózne felgi na osiach to ok(szerokosci) ale na jednej osi moze być jajo, ABS z EDS moze głupieć, tylko teoretyzuje:wink:

Ale ten rok przelatałem bez zapasu, to nastepny też pewnie przelatam:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mi sie podoba:wink:, ale tył tak sobie, tam trzeba będzie dystans dać chyba, tylko kurfa 4x 9,5cala to pociagnie osiągi w dół:thumbdown:

Kowi to nie felgi, a opony mają wpływ na osiągi.

do takich 9,5J zapodasz 215 i myślisz, że to będzie bardziej zamulało niż u innych "inżynierów" którzy na 8J zakładają 235?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze macie racje, dobra to sie zdecyduje na te 9,5 chyba:banan:

o ile nic ciekawszego nie pojawi sie na horyzoncie do 2tys:jerk:

a z tymi imitacjami śrubek to jak to jest w tych dare, one są tam wkręcone jako śrubki czy to coś jest na spawane> bo jak by to były śrubki to po kłopocie by było:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są plastikowe śrubki które są wciskane, dlatego robiąc polerkę rantów trzeba zaopatrzyć się w nowe imitacje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...