Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już jest ściągnięty to spawaj:wink:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No własnie boje sie troche ze nie dobierze mi dobrze koloru, obecnie bedzie malowany czesciowo(górna częśc) i reszta ścieniowana, a tak bym musiał malować całość, moze niezgrać sie z błotnikami:facepalm:

Klapa też idzie do malowania, bo miałem zderzak do góry zbyt podciagniety i klapa zacierała:whistling:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

takze tego:naughty:

DSC09611_zpsc1010ef6.jpg

kto zauwazy róznice:grin:

Opublikowano

Bez haka to auto nie robi roboty :thumbdown::polew:

Opublikowano

wycieraczke wypierdol albo ja napraw:grin::facepalm: i mtm mogłeś rowno nakleic:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wycieraczke kiedys naprawie:grin: MTM bedzie równo naklejony, bo klapa idzie do malowania:decayed: tylny zderzak w poniedziałek daje do spawania jednak:banan: 3h roboty, to w kolor jeszcze tego dnia poleci:kox:

tylko kurier dyfra mi nie przyniósł:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

DSC09610_zps90ffc1f4.jpg

Opublikowano
Bez haka to auto nie robi roboty :thumbdown::polew:

+1 :grin:

Opublikowano
wycieraczke kiedys naprawie:grin:

kogo ty chcesz osuzkac powiedz mechaniorowi niech ja odkreci to sa zaledwie 3 sruby 8semki :wink:

Opublikowano
wycieraczke kiedys naprawie:grin: MTM bedzie równo naklejony, bo klapa idzie do malowania:decayed: tylny zderzak w poniedziałek daje do spawania jednak:banan: 3h roboty, to w kolor jeszcze tego dnia poleci:kox:

tylko kurier dyfra mi nie przyniósł:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC09610_zps90ffc1f4.jpg

Juz złożyłem reklamacje na przesyłkę, co za pedały :doh:

Opublikowano
wycieraczke kiedys naprawie:grin: MTM bedzie równo naklejony, bo klapa idzie do malowania:decayed: tylny zderzak w poniedziałek daje do spawania jednak:banan: 3h roboty, to w kolor jeszcze tego dnia poleci:kox:

tylko kurier dyfra mi nie przyniósł:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC09610_zps90ffc1f4.jpg

Juz złożyłem reklamacje na przesyłkę, co za pedały :doh:

nie przyniosl bo dev wyslal go do mnie :naughty: pomylka w adresach do ciebie zaciski polecialy

Opublikowano
:banan:
Opublikowano
  • Autor

nie przyniosl bo dev wyslal go do mnie :naughty: pomylka w adresach do ciebie zaciski polecialy

:facepalm:

:polew::polew::polew:

musze rozkminić jeszcze jak zamontowac kratke zderzaka, bo obecnie była walnięta na wkręty z każdej strony, ale teraz żeby odkręcić mocowania rejki będe musiał zdemontowac pierw kratke. Nie moge juz jej walnac na wkręty z każdej strony bo nie da sie tego odkręcić z zewnatrz, no ale cos wymyślimy, planowany koniec prac WTOREK:banan: pójdzie jeszcze polerka, ale juz nie całosci:wink:

Opublikowano

nie przyniosl bo dev wyslal go do mnie :naughty: pomylka w adresach do ciebie zaciski polecialy

:facepalm:

:polew::polew::polew:

musze rozkminić jeszcze jak zamontowac kratke zderzaka, bo obecnie była walnięta na wkręty z każdej strony, ale teraz żeby odkręcić mocowania rejki będe musiał zdemontowac pierw kratke. Nie moge juz jej walnac na wkręty z każdej strony bo nie da sie tego odkręcić z zewnatrz, no ale cos wymyślimy, planowany koniec prac WTOREK:banan: pójdzie jeszcze polerka, ale juz nie całosci:wink:

na rzepy :polew:

Opublikowano

o_miorniczka.jpg

i będzie jak ta lala :grin:

Opublikowano
  • Autor

dzieje sie

DSC09621_zps3d51304f.jpg

DSC09620_zps237136c6.jpg

Opublikowano
jak narazie duzy plus dla machera ze w tancu sie niepierdoli z robota :banan: jak wsio Ci ogarnie bez wtopy to dorzuc mu na dobry flakon :naughty:
Opublikowano

no no zapawiada sie zacnie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj moze cos wstawie z prac. Zamowilem klucze do gwintu, we wtorek wywalam supersporta wpatuje kw na poklad. Ustawiam setup zimowy, dyfer wlatuje na auto. Wczoraj skompletowwlem plastiki wnetrza do malowania. Nie wiem czy ramke klimy laczyc na stale z ramka radia, jak to poxniej bedzie z demontazem?

Auto aktualnie od wczoraj sie maluje juz w kolor wlasciwy

Jeszcze pytanko ktory komplet zawiechy kupować?

Fortuna line czy master sport?

poszlo w eter z radia

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

DSC09650_zpsac4b9b9b.jpg

dyfer V8 gotowy do montazu

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

klapa juz pomalowana i zamontowana

DSC09651_zps8fbf9781.jpg

poszukuje czujników parkowania:hi:

Opublikowano

Lecisz z tematem ;) Przy malowaniu klapy mógł ściągnąć tą gume co jest widoczna na zdjęciu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.