Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Panie zrobiłes front na gładko a ciągle pucujesz sie z blachą :facepalm: weź to ściągnij i rób foty gładkiej mordki :kox:

nie mam kiedy kurfa odkręcić, bo tam zjebałem jedna sprawe, boczne kratki powinny być podpiłowane o jakieś 2-3mm po bokach, bo teraz żeby wyjąć środkową kratke musze demontowac boczne:facepalm: a one są przykręcone, bo na zaczepy tam miejsca zbrakło. Sesyjke zrobie jak bedzie pogoda...

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
straszna seria sie zrobiła z wygladu:grin:
to fakt :wink:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

fajnie, że znowu w kupie, a że seria... można robić wszystko dookoła, ale puki koła się nie założy dobrego to cała praca nie daje efektu... ale na wiosnę doyebiesz dobre koło to będzie dobrze :decayed:

Opublikowano

Dobrze ryjek wygląda,sie taki uśmiechnięty zrobił:decayed:

Opublikowano

kowi hak zdjety to wypierd.ten znaczek MTM-a jeszcze bo psuje efekt

Opublikowano
straszna seria sie zrobiła z wygladu:grin:

ale przynajmniej nie ma Haka :polew::doh:

Opublikowano

nie bedzie uesa z tyłu, no chyba że za grosze wyszarpie:whistling:

dokladnie za 150000 groszy

296080042322011228746212.png

Opublikowano
  • Autor
kowi hak zdjety to wypierd.ten znaczek MTM-a jeszcze bo psuje efekt

MTM zostaje jeszcze chyba wróci znaczek audi na klape. Mtm musze nizej przykleic bo lakiernik sie rozpedzil i za wysoko mi to wrzucil

poszlo w eter z radia

Opublikowano
jest to chyba pierwsze A4 TDI w polsce z torsenem z tyłu i znaczkiem MTM na klapie :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jest to chyba pierwsze A4 TDI w polsce z torsenem z tyłu i znaczkiem MTM na klapie :kox:

:decayed:

Audi A4 B5 Tuning - 1,9 TDI 81 kW (110 hp) Front

:wink:

jak ktos chciał to mógł miec emblemat i pakiet mocy z MTM w dyszlu:whistling:

Opublikowano
jest to chyba pierwsze A4 TDI w polsce z torsenem z tyłu i znaczkiem MTM na klapie :kox:

:decayed:

Audi A4 B5 Tuning - 1,9 TDI 81 kW (110 hp) Front

:wink:

jak ktos chciał to mógł miec emblemat i pakiet mocy z MTM w dyszlu:whistling:

Emblemat taniej wychodzi a pakiet mocy masz lepszy niż od MTMa :grin:

Opublikowano
  • Autor

ten znaczek to rarytas, tak wiec to detal, który ludzie zauważają:wink: ciężko go kupić, na alegro sa tylko takie małe na błotnik(jakis wymysł twórcy-sprzedawcy), ja swojego dorwałem z... klapy golfa na sprzedaż:zyzol:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

jak bym tamtego nie znalazł byłby taki

EMBLEMAT OETTINGER AUDI A2 A3 S3 A4 A6 GOLF F-VAT (3753757066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oettinger Schriftzug Emblem zum kleben aus ALU, NEU! RAR! | eBay

nowy grill idealny do lakierowania

20131203_122550_zpsa72f981b.jpg

Opublikowano

kowi za***isty jest ten znaczek... widziałem kiedys taki na allegro i kosztował w hu.... kasy.

Opublikowano
kowi hak zdjety to wypierd.ten znaczek MTM-a jeszcze bo psuje efekt

Jestem za tym bardziej, że jest przyklejony w bardzo kiepskim miejscu... Za wysoko...

Kowi wcześniej też miałeś za wysoko ten znaczek...

Opublikowano
  • Autor

Bedzie nizej co tam sie trzesiesz, przeciez pisalem ze zle mi go przykleil...

poszlo w eter z radia

Opublikowano
ten znaczek to rarytas

na ebay'u masz takie znaczki

Opublikowano
  • Autor
ten znaczek to rarytas

na ebay'u masz takie znaczki

Wiem srebrne i czarne podrobki, mialem je kiedys kupowac, ale trafila sie ori na alegro

poszlo w eter z radia

Opublikowano

Dolny róg klapy musi być (z odpowiednimi odstępami od brzegów), żeby to wyglądało jak należy... A poza tym z tego co pamiętam od samego początku masz źle naklejony ten emblemat... Ale skoro aż tak go pragniesz... to se go miej :decayed: ale dla mnie taki se on :decayed:

Opublikowano

Jak jezdzi samochod na walku od SDI? Teraz juz zrobiles troche km wiec mozesz cos wiecej powiedziec :-) Jak odpala itp. Nie ma problemu z dymieniem na bialo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.