Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wtrysk sterujacy


khmok

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam problemy z ustawieniem silniczka. u zachodnich sasiadow jezdzil na bio paliwach. silnik chodzi strasznie twardo i glosno (jak strary mercedes 124). mechanik podlaczyl mnie pod VAGa - przestawil dawke paliwa i chcial przestawic zaplon ale tu babol :confused4: kopulke przesowa w lewo i prawo i wartosc sie nie zmienia :angry: obstawilismy ze problemem moze byc wtrysk sterujacy. moze jest mi ktos w stanie udzielic informacji gdzie we wroclawiu moge znalezc wtrysk sterujacy do 1.9 TDI (110PS). ostatnio mialem sporo problemow - nowe sprzeglo, dwumas i troszke sie wykosztowalem dlatego szukam jakiejs sprawnej uzywki i nie chce kupic z niepewnego zrodla.

juz 2 miesiace po kupnie auta a ja ciagle nie moge ustawic odpowiednio silnika :slina: moze ktos z Was zna we wroclawiu jakiegos asa ,ktory od A do Z zaja by sie prostym TDIkiem ??????????

z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie we Wrocku ktoś mógłby pomóc, ale ta diagnoza z wtryskiem sterującym... jakoś ciężko mi w to uwierzyć.

A diagnozy vagiem nie robił mechanior ? Zbadaj sprawność wtrysków (jakiś serwis Bosch'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie vagiem sprawdzal autko i znalazl bledy w parametrach dawki paliwa (ktora juz przestawil i jest oki) i z zaplonem. przestawiajac zaplon parametry na vagu mu sie nie zmienialy :mysli: dlatego obstawil wtrysk sterujacy ,ale nie ma pewnosci :wallbash: juz zaczynam wariowac z tym silnikiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...