Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W 46 w Byte 2 odznacz Bit 3

Jakie masz kodowanie w sterowniku 05?

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

W 46 w Byte 2 odznacz Bit 3

Jakie masz kodowanie w sterowniku 05?

 

20220508_201145.jpg

20220508_201150.jpg

20220508_201158.jpg

Opublikowano

W sterowniku 05 w Byte 0 odznacz Bit 2

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

W sterowniku 05 w Byte 0 odznacz Bit 2

:banan: od razu lepiej B) Jeszcze tylko jakieś dwa dziwne błędy .

Jak będziesz kiedyś w Warszawce zapraszam na browarek :naughty:

DZIĘKUJĘ! 

Opublikowano

:hi:Raczej mnie tam nie poniesie:decayed:Jakie błędy? 

Opublikowano
13 minut temu, Muskel1 napisał:

:hi:Raczej mnie tam nie poniesie:decayed:Jakie błędy? 

A może jednak ha ha :wink:

A wiesz takie dwa,które też mi wyskoczyły w okolicznościach,których nie pamiętam :grin:

 

2081299866_Screenshot_20220508-204807_HTMLViewer.thumb.jpg.477bd6f79cf77642c1ab73644bceac57.jpg

Screenshot_20220508-204823_HTML Viewer.jpg

Opublikowano

W B8 nawigacja to sterownik 5F a nie 37. Moim zdaniem ktoś w sterowniku 19 dodał do listy urządzeń sterownik 37, którego fizycznie nie ma, dlatego jest błąd komunikacji. 

Opublikowano
8 minut temu, Muskel1 napisał:

W B8 nawigacja to sterownik 5F a nie 37. Moim zdaniem ktoś w sterowniku 19 dodał do listy urządzeń sterownik 37, którego fizycznie nie ma, dlatego jest błąd komunikacji. 

Czyli szukać problemu w sterowniku Can Gateway-19 . No to jutro spojrzę i zapewne będę musiał zrobić zdjęcie  :wink: i podesłać hi hi 

 

Opublikowano

Tak, wejdź w sterownik 19 i po prawej stronie masz przycisk lista urządzeń lub installation list, kliknij na niego i otworzy Ci się lista wszystkich dostępnych sterowników. Wyszukaj na niej 37 i odhacz jeżeli jest zahaczony.

Screenshot_20220508-211515_YouTube.jpg

Opublikowano
11 godzin temu, Muskel1 napisał:

Tak, wejdź w sterownik 19 i po prawej stronie masz przycisk lista urządzeń lub installation list, kliknij na niego i otworzy Ci się lista wszystkich dostępnych sterowników. Wyszukaj na niej 37 i odhacz jeżeli jest zahaczony.

Screenshot_20220508-211515_YouTube.jpg

W końcu pięknie,ładnie i schludnie po scanowaniu wszystkich modułów :banan: Mega bardzo dziękuję za pomoc !

Muszę przyznać,że jestem pod wrażeniem :naughty:

Opublikowano
5 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

W końcu pięknie,ładnie i schludnie po scanowaniu wszystkich modułów :banan: Mega bardzo dziękuję za pomoc !

:hi:Tak musi być:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 16.04.2017 o 09:19, Wolf1991 napisał:

Jest to osiagalne w bardzo prosty sposób kolego,jak ci nawali czujnik w której kolwiek klamce od keylessa zamkniesz i otworzysz tylko z pilota. Jedynie bagaznik otworzysz bez siegania po pilota i odpalisz/zgasisz silnik samym przyciskiem bez uzycia pilota. :hi: Jak chcesz to mozemy sie wymienic czujnikami,mam jeden padniety :decayed:

a ja mam uwalony jeden i działa mi w pozostałych 3 drzwiach ;-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam takie pytanko kupiłem A4 B8 mam keyless dostałem dwa kluczyki na jednym wszystko mi działa a na drugim kluczyku alarm i centralny działa tylko normalnie na przyciski i żeby odpalić trzeba wcisnąć kluczyć, nie wiem czy był dorabiany ale chyba tak  bo grot nie otwiera mi drzwi, czy da się jakoś uruchomić na nim tego keylessa?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 17.07.2022 o 08:05, szesi1919 napisał(a):

a ja mam uwalony jeden i działa mi w pozostałych 3 drzwiach ;-)

Dokładnie, dopóki anteny ściagają sygnał to nawet z jednym działającym będzie działać otwieranie z klamiki. 
 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy. Jestem po montażu wiązki keyless w A4 b8 lift sedan.

Musiałem wymienić moduł komfortu, ponieważ mój stary  nie maił pinów w kostce od między innymi keylessa..

Kupiłem nowy w ASO i wymieniłem. Po wymianie nie mam błędów dotyczących keylessa (na razie czekam na pilota który mi to obsłuży mój nie obsługuje keylessa a mam oznaczenie 8K0959754H ) guzik start stop już działa jak mam kluczyk w stacyjce (kodowałem w 46 / 05 i w sterownikach drzwi - zgodnie z opisem)  ale pojawiły mi się błędy w każdych drzwiach jak poniżej (przykład drzwi kierowcy)

:

Adres 42: Elektr.drzwi kier.       Plik etykiet: 8K0-959-793.clb
Oznaczenie elementu: 8T0 959 793 P    HW: 8T0 959 793 G
  Komponent i/lub wersja: TSG FA        H09 0305
           Kodowanie: 011C13205000410001
           Kod serwisu: WSC 79346 214 64762
                      VCID: 56F586458804A36BE1E-8002
Znaleziono 1 błąd:

02115 - Jednostka zamykająca centralnego zamka
            008 - Niezrozumiały sygnał
             Ramka zamrożona:
                    Stan błędu: 01101000
                    Priorytet błędu: 3
                    Częstość błędu: 1
                    Wew.licznik błędów: 245
                    Przebieg: 167288 km
                    Wskaźnik czasu: 0
                    Data: 2023.03.12
                    Czas: 18:23:43

dodam, że przed wymianą komfortu nie miałem tego problemu, zamki działają nadal normalnie ( otwierają się z pilota ) --

Czy ktoś może mi pomóc gdzie szukać przyczyny ?

Błędy da się skasować vcdsem, ale po zamknięciu drzwi i ponownym skanowaniu pojawiają się z powrotem.

Ktoś ma pomysł co to może być?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Montował ktoś klamki innej marki niż continental które dorównują continental ?

Opublikowano

Numery części do lifta będą takie same jak w przed lift? Sterownik o końcówce FD obsłuzy?

Edytowane przez Fear44

  • 2 lata później...
Opublikowano

Mam Audi A5 8T Lift 2012. Jaki moduł komfortu podejdzie? Mój niestety nie ma alarmu i keyless, a chciałbym oba przy okazji dołożyć.

Edytowane przez michalspam94
Ustalenie jakie moduły nie pasują

Opublikowano
W dniu 12.03.2023 o 19:07, Selim napisał(a):

Panowie potrzebuje pomocy. Jestem po montażu wiązki keyless w A4 b8 lift sedan.

Musiałem wymienić moduł komfortu, ponieważ mój stary  nie maił pinów w kostce od między innymi keylessa..

Kupiłem nowy w ASO i wymieniłem. Po wymianie nie mam błędów dotyczących keylessa (na razie czekam na pilota który mi to obsłuży mój nie obsługuje keylessa a mam oznaczenie 8K0959754H ) guzik start stop już działa jak mam kluczyk w stacyjce (kodowałem w 46 / 05 i w sterownikach drzwi - zgodnie z opisem)  ale pojawiły mi się błędy w każdych drzwiach jak poniżej (przykład drzwi kierowcy)

:

Adres 42: Elektr.drzwi kier.       Plik etykiet: 8K0-959-793.clb
Oznaczenie elementu: 8T0 959 793 P    HW: 8T0 959 793 G
  Komponent i/lub wersja: TSG FA        H09 0305
           Kodowanie: 011C13205000410001
           Kod serwisu: WSC 79346 214 64762
                      VCID: 56F586458804A36BE1E-8002
Znaleziono 1 błąd:

02115 - Jednostka zamykająca centralnego zamka
            008 - Niezrozumiały sygnał
             Ramka zamrożona:
                    Stan błędu: 01101000
                    Priorytet błędu: 3
                    Częstość błędu: 1
                    Wew.licznik błędów: 245
                    Przebieg: 167288 km
                    Wskaźnik czasu: 0
                    Data: 2023.03.12
                    Czas: 18:23:43

dodam, że przed wymianą komfortu nie miałem tego problemu, zamki działają nadal normalnie ( otwierają się z pilota ) --

Czy ktoś może mi pomóc gdzie szukać przyczyny ?

Błędy da się skasować vcdsem, ale po zamknięciu drzwi i ponownym skanowaniu pojawiają się z powrotem.

Ktoś ma pomysł co to może być?

Jaki moduł komfortu obsłużył Ci Kessy po lifcie?

Opublikowano
3 godziny temu, michalspam94 napisał(a):

Jaki moduł komfortu obsłużył Ci Kessy po lifcie?

Przecież widać na wycinku auto-scanu numer części. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.