Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

auto jest po profesjonalnej polerce.

to po prostu wina aparatu :D

Opublikowano
  • Autor

kolego, nie wiem jaki widzisz problem, ale auto naaprawde jest po polerce dosłownie miesiąc temu.

zdjecia robie domofonen, bo inaczej nie można nazwać aparatu fuji s5600

a co do polerki były to 3 etapy.

najpierw pasta 3m, potem preparat do polerki meguairs i na koniec wosk również firmy meguairs.

oczywiście całość wykonana maszyną do polerki

doczekam się porządnej sesje to wtedy zaktualizuję foty

bo wg mnie lakier naprawdę odżył po polerce

Opublikowano

Może i odżył w co nie wątpię ale ja tu widzę mnóstwo rysek...

mvq0.jpg

choć może to przez ten domofon...

bo lakier po profi polerce wygląda tak

601794_10151491622853691_327997320_n.jpg

Opublikowano

Klasa Koń:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

witam:hi: kolego zmien fotele, bo przy tej mocy na sledziach to pewnie masz jazde jak c**j w kokpicie zwlaszca na zakretach:wink:

Opublikowano

Auto kox:slina: Te swirlsy- tak jak Hammer pisze, widoczne nawet w domofonie:kwasny:

Długo na zrobienie dekorów czekałeś?

Opublikowano
auto jest po profesjonalnej polerce.

to po prostu wina aparatu :D

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Wybacz, ale to robił jakiś nurek z lakierni chyba :grin:

To powinno wyglądać conajmniej tak:

p6062112.jpg

Tudzież u ciebie jest pełno swirli i hologramy, chyba, że od razu umyłeś samochód brudną szmatą na jedno wiadro albo na szczoty pojechałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tommikrol no fotele to chodzą mi po głowie (jakis komplecik recaro).

griga-st na zrobienie dekorów czekałem niecały miesiąc.

a co do polerki, to robił ją znajomy, a nie nurek z lakierni :)

... ale tak jak piszecie, trzeba będzie poprawić przy najbliższej okazji.

Bez napinki Panowie ;)

przy okazji taki tam filmik:

i drugi na dokładkę ;)

Opublikowano
  • Autor

fabryka podaje że 255 PS

a co do dubit, to niestety nie będzie mnie w kraju więc nie dam rady zawitać pomimo zaproszenia

Opublikowano
fabryka podaje że 255 PS

a co do dubit, to niestety nie będzie mnie w kraju więc nie dam rady zawitać pomimo zaproszenia

Myślałem że więcej, choć na filmiku jakoś super to auto się nie zbiera do 100kmh, ale to może przez to, że ostatnio czymś znacznie mocniejszym w benzynie jeździłem :wink:

Szkoda, bo się wybieram do Kielc, to bym auto na żywo obadał :wink:

Opublikowano

Super furka, ładnie brzmi, hmmm moja tak nie brzmi jest znacznie cichsza :) chyba wydech będe musiał zmodyfikować.

Opublikowano

ladne Recaro biale byly albo nadal sa na sprzedaz:naughty: filmiki spoko jednak duzy motor robi swoje nie to co 4R, V6 jednak fajnie brzmi:thumbup1: jeszcze zauwazylem ze kiere masz za***ista:thumbup:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mały aktual:

odebrałem przerobiony "ręczny" od firmy Carsdream.com

wersja individual ;)

tak się prezentuje po założeniu:

63rc.th.jpg rgeb.th.jpg jvf1.th.jpg

wlye.th.jpg ihcv.th.jpg noj3.th.jpg

bik6.th.jpg

....a tak było na samym początku :D

jssq.th.jpg 1wy1.th.jpg

Opublikowano
Opublikowano

strasznie ta kiera grubaśna albo mi sie wydaje

Opublikowano

Hej Autko ładnie się prezentuję, troszkę dużo bajerów, ale każdy robi pod siebie gratki kolego.

Kierownice którą masz ze znaczkiem S4 trochę uwłacza prawdziwej S4, jak chcesz mieć ładną to pomyśl o kierownicy od B8 S-line tu masz taką. I sorki za szczerość.

Audi A4 8K B8 S-Line kierownica (3413743772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

silnik robi robotę, ale co ci palneło do głowy z ta kierownicy wygląda to teraz jak bolid młodzieży wiejskiej, ori kierownica biła ją na glowe, trzeba bylo w fotele zainwestowac bo ta pseudo skora skoczy szybko zywot

wiecie , ze przy konfiguracji auta w usa nie ma doplat za ta skore ::)::):):):)

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko Panowie, po to jest forum aby wyrażać opinie (te gorsze i te lepsze) bo to motywuje do dalszych prac przy aucie.

kiera póki co zostaje ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego jaki masz przebieg obecnie w autku. Pytam pod kątem ewentualnych problemów bo jestem na kupnie podobnego z przebiegiem 172 tys.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.