Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 by santos


santos_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w gronie forumowiczów jestem nowy a A4 posiadam też od niedawna więc na miejscu było by się pochwalić nabytkiem =)

Przesiadłem się z opla corsy b więc wrażenia są ogromne, na codzień zawodowo jeżdże samochodami "troszkę" większymi niż osobowe więc jazda A4 to nowe i miłe doświadczenie.

Coś o Audiczce:

-2ooor, srebrny Avant

-1.9 tdi 116PS (z tego co się orientuję to silnik AJM ale jeśli się mylę proszę bardziej doświadczonych kolegów o wyprowadzenie z błędu)

-tiptronic

-tempomat

-climatronic

-1o x airbag

-ABS, ESP

-piękne ori felgi Audi 17'' =P

-dwa podłokietniki, reflektory soczewkowe, halogeny, kiera regulowana w dwóch płaszczyznach, fotel regulowany góra- dół, chrom wokół szyb, hak

Jak na mój gust wersja może nie najbogatsza ale i tak srogo doposażona ale po przesiadce z corsiny nie ma się co dziwić hehe =)

W trakcie rejestracji w kraju dopiero więc na wszelkie mody, rezanie i ulepszenia na spokojnie przyjdzie jeszcze czas.

IMAG0034_2.jpg

IMAG0035_1.jpg

IMAG0037_1.jpg

IMAG0038_1.jpg

IMAG0040_1.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły Avant:hi:fela tez niezla a moze jakies foty wnetrza wrzucisz?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się Kolego w najbliższym czasie i przy dziennym świetle coś pstryknąć =)

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 16:18 ----------

Wrzucam kilka nowych fotek, niestety pod ręką nie mam nic lepszego niż telefon więc jakośc nie powala =P

Wnętrze w zasadzie ori poza radiem- ALPINE. Jak kupiłem Audiczke siedział tam jakiś Pionnier ale denerwowała mnie dyskoteka- świecił we wszystkich kolorach tęczy i do tego jakieś fale na wyślietlaczu skakały- niby to do rytmu muzyki. Alpinke przełożyłem z poprzedniczki A4- corsy, której kawałek widać na drugim zdjęciu i która znalazła już nowego właściciela.

IMAG0044.jpg

IMAG0046.jpg

IMAG0043.jpg

IMAG0045.jpg

We wnętrzu na pewno w bliższej lub dalszej przyszłości do zrobienia:

- ori diodki- te dwie czerwone- w żyrandolu w podsufitce. Nie świecą- są na jakimś oddzielnym bezpieczniku czy po prostu przepalone?

- wskaźnik paliwa- zawieszony cały czas w pozycji FULL a nawet więcej haha i niestety nie jest to stan faktyczne hehe =P przyczyna tejże usterki jeszcze nie zlokalizowana.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

I jeszcze coś pięknego, of course ori:

IMAG0049.jpg

225/45 R17 =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne felunie i piekny avancik. Sam szukam podobnych na wiosne juz ale czy znajde czas pokze :wink: bezawaryjnosci i szerokich drog kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przesiadłem się z corsy B do A4 Avant [AJM] i jest delikatna róznica :grin: ładna felga też mama taka na lato :) Kolego orientujesz się jakie masz zawieszenie ? bo ładnie stoi a ja musze cos tam obniżyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły avancik :naughty: felga fajna sam chce taką kupić na ten sezon :wink: powodzonka w modach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

widze że więcej osób przesiadło się z coesy B na Audi :naughty: różnica nie porównywalna :grin: Sprawdz jakie zawieszenie masz bo na ori 1BA to nie wygląda na pewno nie to co moja koza:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co do przesiadki z corsy to powiem tak.........yyy ... y ... Albo nic nie powiem po prostu =P różnica jest ciężka do opisania, całkiem inne klasa pojazdów, Audiczka o pięć klas w górę =)

Co się tyczy zawieszenia to jeszcze nie dopatrzylem się co tam dokładnie siedzi [zawstydzony] przymiarke robię żeby w wolnym czasie ściągnąć koła i lepiej się przyjrzeć.

Na stacji kontroli pojazdów już dwa razy byłem i komputer pokazuje sprawność rzędu 9o % więc jest dobrze.

Wygląd faktycznie robi wrażenie, Audi wyraźnie ,,nurkuje,, przodem, jestem tylko ciekawy jak na dłuższą metę będzie się to sprawdzać od strony praktycznej na naszych drogach... =)

Tył stoi tak że między gumę a nadkola 4 palce idzie włożyć, z przodu jeden ciężko =P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...