Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana radia Concert II na Concert III w B6 2002 AWX


JARQL

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyjmiesz swoje i podłączysz cIII to jak będziesz chciał włączyć cII zawoła o kod ,po za tym do cIII musisz mieć przejściówkę i trochę przerobić tj przełożyć 2 piny i dołożyć 16 pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko robisz w przejściówce ,bo jest do rns-e ,a nie do cIII ,ori instalacji nie ruszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofam pytanie nie doczytałem dokładnie.Dzięki za pomoc.

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 20:04 ----------

Zdj_cie0387.jpg

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Zdj_cie0394.jpg

Zdj_cie0395.jpg

Zdj_cie0396.jpg

Zdj_cie0397.jpg

Zdj_cie0398.jpg

Zdj_cie0399.jpg

Zdj_cie0401.jpg

Zdj_cie0404.jpg

Zdj_cie0402.jpg

Zdj_cie0405.jpg

Zdj_cie0406.jpg

Zdj_cie0408.jpg

Zdj_cie0410.jpg

Trochę w przyśpieszonym tempie ale jest.Dziękuje wszystkim zaangażowanym w mój projekt a szczególnie domin79 za przerobienie przejściówki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...ciekawe czy w tej przejsciowce nie trzeba tez przelozyc piny od glosnikow lewy/prawy bo u mnie np chyba sa odwrocone, tyl na bose mam dobrze podlaczony i jak krece balanse to glosniki graja mi po skosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...ciekawe czy w tej przejsciowce nie trzeba tez przelozyc piny od glosnikow lewy/prawy bo u mnie np chyba sa odwrocone, tyl na bose mam dobrze podlaczony i jak krece balanse to glosniki graja mi po skosie.

ogónie przejściówki są do rnse ,a nie cIII dlatego trzeba piny przekładać ,być może trafiła ci się taka że głośniki są zamienione ,u mnie było dobrze podłączone ,wcześniej sprawdzałeś czy po skosie nie grają ,może poprzedni właściciel auta coś grzebał i przełożył w ori kostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej mialem Concert II w aucie prosto od niemca w ktorym na szczescie nikt nie grzebal tak jak z fabryki stan i strony "balance" dzialaly prawidlowo. Po zmianie na Concert III za pomoca przejsciowki i dolozeniu tylu Bose odczulem ta nieprawidlowosc. Jak daje pokretlem na lewo by grala lewa strona to gra mi lewy tyl i prawy przod ;) i odwrotnie hehe wiec musi byc z przejsciowka cos nie tak. Inna sprawa to to ze Bose mnie z lekka rozczarowal i nie wiem czy cos zle zrobilem czy jestem zabardzo wymagajacy :( inna sprawa ze szukam zmieniarki z tych nowszych rocznikow ktora z Concertem III zagada.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie prawe tylnie drzwi bzyczaly i powodem bylo to ze sygnalowy przy wzmaku nie ten co trzba przylutowalem zolty do bialego zamiast bialy do bialego ale poprawilem i jest ok. Natomiast widze ze w przejsciowce oprocz przepiecia pinow aby dzialalo radio, musialem przepiac jeszcze piny sygnalowe przednich glosnikow i teraz jak ma grac lewa strona to gra lewa i na odwrot :) tylko nadal jestem rozczarowany gra tylu na Bose. To juz mam wrazenie ze jak gra sam przod z radia to lepszy ma bass niz gdy gra sam tyl podpiety pod wzmak Bose.

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 20:22 ----------

Moze powinienem podpiac pod vag i usunac bledy moze cos przekodowac? Ale czy jest sens jak mam jedynie Stage I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie prawe tylnie drzwi bzyczaly i powodem bylo to ze sygnalowy przy wzmaku nie ten co trzba przylutowalem zolty do bialego zamiast bialy do bialego ale poprawilem i jest ok. Natomiast widze ze w przejsciowce oprocz przepiecia pinow aby dzialalo radio, musialem przepiac jeszcze piny sygnalowe przednich glosnikow i teraz jak ma grac lewa strona to gra lewa i na odwrot :) tylko nadal jestem rozczarowany gra tylu na Bose. To juz mam wrazenie ze jak gra sam przod z radia to lepszy ma bass niz gdy gra sam tyl podpiety pod wzmak Bose.

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 20:22 ----------

Moze powinienem podpiac pod vag i usunac bledy moze cos przekodowac? Ale czy jest sens jak mam jedynie Stage I

jesteś na 100% pewien ze masz wzmaka z B6 , może jest z A6 C5:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u9u9udy9.jpg

---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ----------

Mi to wyglada jak z b6, caly komplet wyjety byl ponoc z b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to albo jest zyebany albo coś poknociłeś , róznica dzwięku po przejściu z harmana na bose jest w ciul odczuwalna:wink: znajdz kogoś kto ma takiego wzmaka i podmieńcie na chwile:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wzmak cos niedomaga? Przejciowka Fakra za radiem musi byc juz ok bo inaczej tyl nie gralby mi prawda? Natomiast w bagazniku podpialem wszystko pod odpowiednie kolory, balance dziala prawidlowo. Sub Bose ma inna konstrukcje niz zwykly sub prawda? Zwykly dawal niskimi tonami w bagazniku natomiast Bose daje niskimi tonami w polce w kabinie natomiast zagladajac do bagaznika to tam daje tonami srednimi?

---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

Kiedys mialem w hondzie wzmak magnata i duzego suba jbl 30' i to dawalo naprawde niskie tony, w domu mam bd kolumny z niskimi tonami. Ucho mam wybredne, gram na gitarze itp. I po przejsciu na Bose stage I jakos tak mnie to nie powalilo

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...