Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić tablet do przeglądania netu przez WiFi w cenie ok. 1000 zł.

Znalazłem 2 propozycje godne uwagi

-Kiano Core 10.1 dual 3G

-Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate 3G

Nie znam żadnej z tych firm. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to Cie zainteresuje? http://a4-klub.pl/sprzedam-22/tablet-samsung-galaxy-p7320-8-9-lte-gw-kpl-263329/

Mialem dwa o ktorych mowisz i teraz mam samsunga z LTE (sprzedaje jednego z dwoch). Obraz nie do porownania mimo wszystko, bateria rowniez, niska waga... ... do tego wspolpracuje z darmowym Aero2 i mozna do niego zakupic takie gadzety jak dedykowane etui, stacje dokujace czy klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7 i 10, na tym mniejszym lepiej mi sie pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrus1, chcesz tablet do WiFi ale wybrales sobie te z 3G. Jesli 3G nie jest priorytetem to warto kupic ich tansze modele bez 3G. Zazwyczaj modem 3G to jest cos za co placi sie ekstra w stosunku do tabletu bez modemu. Druga kwestia... czy tablet ma byc bardziej mobilny dla Ciebie czy typowy do "kapci i do kanapy" ? Trzecia kwestia, warto zainteresowac sie rodzajami zlacz: jakiego typu i czy sa pelnowymiarowe. Pelnowymiarowe porty to rarytas ale sa nieliczne tablety. Zazwyczaj rozchodzi sie o usb, SD/microSd, HDMI. Porty usb w androidzie nie zawsze sluza do zgrywania danych, musi byc usb typu host. Na to tez trzeba zwrocic uwage. I ostatnia sprawa... akcesoria. Sa roznego rodzaju stylowe okladki, tzw coverbook, stacje dokujace itp. Wszystkie chinskopodobne tablety jak Kiano i Prestigo takich akcesoriow oficjalnych nie maja. Z kolei Samsungi to wypasione tablety ale aby cokolwiek do nich podlaczyc (pendrive, karte SD, telewizor) musisz stosowac i KUPOWAC adaptery a co wiecej nie podlaczysz tego wszystkiego na raz np ogladanie z rodzinka zdjec z wakacji z karty SD i po podlaczeniu do TV. Takiej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...