Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!


Smiszny

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest w sam raz na tych kołach i sprężynach, miałem wczesniej bmw na gwincie to tragedia była, nie oszukujmy się na nasze doły gwint jest nie za fajny, na równej drodze owszem fajnie wszystko ale i na samych sprężynach też już niżej i twardziej troszkę ale polecam.

Jakbyś założył gwint to i tak niżej nie posadzisz bo nigdzie nie wjedziesz, nie ma co się oszukiwać :decayed: Sprężyny polecam i mi się bardzo dobrze jeździ :thumbup1:

Jedynie dziewczyna marudzi ale baby tak mają :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwintu nie chcę bo już całkiem taczka się zrobi ale wygląd faktycznie poprawia. W poprzednim samochodzie miałem sprężynki -40 na seryjnych amorkach i po roku zacząłem odczuwać brak komfortu. Może przez to, że nawet fabryczne zawieszenie było jakby sztywnawe:kwasny: W audi jeździ się teraz fajnie ale spróbuję z obniżeniem. Dzięki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20130421206.jpg

Listwy ogarniete, już kilka dni temu...

Jedno foto tylko z kaltulatora, jak znajde troche czasu to wypucuje auto i sesyjka wpadnie ładna a narazie taki podgląd tylko:

20130421208.jpg

Ledy w środku też tylko nie mam czym ładnej fotki zrobić ale świecą podobnie jak moduły LED o których wiekszość zapewne słyszała lub widziała na forum :naughty::kox:

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 20:59 ----------

Nowe fotki w pierwszym poście i uzupełniony opis :a4fan:

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 16:55 ----------

Wpadł nowy nabytek tzn mam nadzieje ze dzis dojdzie paczką...

Felgi 18cali...

3265208496

I amorki nowe mts na przód bo jednak na tych springach i seryjnych amorkach 1be za bardzo buja, jakby przód nie trzymał i zamówiłem mts o krótszym skoku... może nie najlepsze ale cena dobra a i dwa lata gwarancji tez jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura swietnie sie prezentuje, fele ladne az ciekawe jestem jak siada na aucie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę zamieszania ostatnio z felgami ale już są na aucie jeszcze inne niż miały być :decayed:

Miały być takie ale sprzedający twierdził że wszystkie są po 8J szerokości i z oponami 225/40/18 ale okazały się że dwie felgi 8J 225/40 i dwie 9J 235/40 no a do quattro nie bardzo na dłuższą metę dlatego byłem zmuszony je sprzedać, nowym nabywcą jest również kolega forum :naughty:

Foto jak wyglądały na aucie:

if4.jpg

4jzy.jpg

Nie miałem przekonania do czarnych felg ale jakoś się skusiłem bo się trafiły bardzo okazyjnie z nowymi oponami i postanowiłem się przekonać :naughty:

I powiem szczerze że mi się podoba i bardzo ładnie się prowadzi :decayed:

r4xh.jpg

eteu.jpg

Znajdę chwilkę czasu i zorganizuję jakiś aparat to zrobię całą sesje auta na nowych bucikach :decayed:

P.S. Amorki też już założone, myślałem że będzie gorszy ten MTS a tu miłe pozytywne zaskoczenie, bardzo dobrze się spisuję :wink:

mbw0.jpg

:a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim kółku to i te tarcze jakoś tak mizernie wyglądają:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za kolo :/

Ori vw...

Przy takim kółku to i te tarcze jakoś tak mizernie wyglądają:decayed:

Może i tak ale zostawie takie jak są bo nie chce mi się bawić w tego typu przeróbki bo zimowe mam mniejsze i chce żeby się mieściły a źle to i tak nie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...