Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.


Jarekt87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj troszeczkę rezałem i wyrezałem uchwyt na napoje w swojej A4 Przedliftowej 96r. Zaraz umieszczę parę fotek i filmik jak to się sprawuje. Niestety nie robiłem foto story bo myślałem że przeszczep nie uda się, ale udał się i działa sprawnie. Postaram się opisać dokładnie ten zabieg i zamieszcze parę fotek poglądowych i własnej produkcji.

Na tym zdjęciu widać ten mały schowek w środkowej konsoli

dscn5392w.jpg

Kupujemy uchwyt na napoje z poliftowego A4 lub Audi A6 C5. Ja kupiłem na allegro za 30zł taki uchwyt.

3048574314g.jpg

30485743141.jpg

1. Wymontowałem ten mały schowek i wyciąłem tylną ścianke (zaznaczone na czerwono) w którą będzie pasował nasz uchwyt na napoje

3004868397r.jpg

2.Demontujemy klapkę tego schowka rozbieramy ją i wyciągamy zawiasy bo nie będą już potrzebne.

30048683971.jpg

3.demontujemy przednią klapkę z uchwytu na napoje.w miejsce której w następnych krokach przykleimy klapkę ze schowka.

3048574314.jpg

4. Następnym krokiem jest wciśnięcie naszego uchwytu na napoje w nasz schowek i uprzednio wycięta i dopasowaną dziurę z tyłu schowka.

Po włożeniu uchwytu na napoje do tego schowka ja przykleiłem go od środka sylikonem do szyb jest elastyczny i dobrze trzyma.

5.Teraz musimy przykleić klapkę z naszego schowka do przedniego panela uchwytu na kubek. Ja przykleiłem klejem oraz wkręciłem dwa małe wkręty których nie widać bo klapka od schowka ma dwie ścianki. Wkręcamy w tą tylna a z przodu nic nie widać

Czerwonymi strzałkami zaznaczyłem mniej więcej miejsca wkrętów. Są one wkręcone od spodu wiec nie widać ich.

dscn5395z.jpg

6. Wkładamy na swoje miejsce nasz schowek z zamontowanym uchwytem na napoje. U mnie wygląda to tak:

dscn5393x.jpg

dscn5396s.jpg

dscn5394h.jpg

20130302315.jpg

20130302314.jpg

Tutaj znajduje się filmik jak to działa. Trochę słaba jakość.

Opisałem jak potrafiłem najdokładniej. Następnym razem jak będę coś rezał to postaram się robić fotostory.

Mam nadzieję, że ten patent przyda się komuś bo za niewielkie pieniądze mamy uchwyt na napoje który dobrze trzyma i dobrze wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a myślałem że jestem pierwszy z takim pomysłem.Wcześniej trochę grzebałem na forum i nic nie znalazłem.Więc nie potrzebnie powtórzyłem temat. Następnym razem trzeba więcej grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekt87 Twój pomysł jest bardziej estetyczny, niby normalny schowek a tu psikus, uchwyt na napoje, bardziej mi się podoba ten sposób niż kolegi Lukasz_N ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, pewnie sam bym skorzystał gdyby nie to że mam w schowku zrobione wyjście na Ipoda, usb. W końcu musiałem jakoś wykorzystać ten schowek hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie memu koledze też spodobał się ten pomysł i w sobotę rezamy uchwyt.Chciał dla tego uchwytu zmieniać konsolę środkową z polifta ale to spore koszta a tu maks 40zł za uchwyt i kilka piwek godzinka roboty i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent:decayed: u siebie też w niedalekiej przyszłości go zrealizuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowe rozumie do zamontowania? stan bdb? otwierajace sie nie zacinające? dogadajmy cene na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...