Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parę dni temu w wyniku wielkiego farta zakupiłem bardzo zadbane audi b7 od pierwszego właściciela z Polski z oryginalnym przebiegiem 108 000km. Autko było serwisowane tylko i wyłącznie w ASO Audi centrum Wrocław, posiadam stertę faktur, oczywiście sprawdziłem również VIN przed zakupem.

Wyposażenie:
- bizenon+DRL
- 4 elektryczne szyby
- bialy fis
- tempomat
- parktronic
- quattro
- 2 podlokietniki
- ściemniające lustro
- czujnik zmierzchu
- czujnik deszczu
- comming/leaving home
- pakiet chrom
- pakiet schowek




2013_03_01_243.jpg

2013_03_01_244.jpg

przod.jpg

srodek1.jpg

srodek2.jpg

srodek3.jpg

srodek4.jpg

srodek10.jpg

quattro.jpg

A mówią że 1.8T w quattro dużo pali...heh bzdura

7_1l.jpg

Mały filmik onboard:



Audi A4 B7 quattro on LPG 20-180 - YouTube

Plany:
0. LPG on board: hana niebieska, lpgtech214, lovato super rgj - DONE
1. Wyłączenie programowe 2 sondy i diagnostyki kata - DONE
2. Żarniki xenonów d1s - DONE
3. Oponki na lato - DONE
4. Wywalenie kata - wsadzenie downpipe - DONE
5. Wtryski 320cc - DONE
6. Wirus - stage 1 200ps - DONE
7. Oleje filtry - DONE
8. Antykradziez - DONE
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpoczęcie sezonu od naciągnięcia nowiutkich oponek:

opony.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do tego wymiana żarników d1s "od tyłu"

wymiana_zarnika.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przy 60tyś wymieniono świece w ASO, więc teraz najlepsza pora aby założyć nówki NGK szczelina 0.7mm

swiece.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziś dotarł piękny downpipe 2.75:

image.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.05.2013

Zakup wtrysków "czarnych" 320@3bary 380@4bary

wtryski.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.05.2013
Po 4h walki udało się założyć piękny polerowany DP, wydech ulżył :) Przy odcince na postoju potrafi potężnie zaburczeć strasząc przy tym dzieci w piaskownicy i staruszki...
Jak na razie same pozytywy, turbo wstaje szybciej, osiąga większy przepływ, lepiej idzie.

downpipe.jpg

downpipe2.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.05.2013 (przelot około 114tyś)

Zalany motul prosto od dzika :)

20130514094.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25.05.2013

Korzystając z pogody wreszcie wziąłem się za końcówki wydechu:

image.jpg

przed.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03.07.2013

Mały odjazd z LEDAMI i porównanie z zwykłą żarówką.

led_zarowka.jpg

led_zarowka2.jpg

srodek.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11.07.2013

Dziś listonosz znowu przyniósł coś ciekawego:

20130711159.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.07.2013

Zakładamy kożuch termoizolacyjny:

bagaznik_jasnosc.jpg

owiniety.jpg

podczas_owijania.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
08.08.2013

Zawór DV od wersji 1.8T 225km spokojnie ogarniający 1.2 bara + rzeczy do wyglądu

20130809202.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.12.2013 125770km

Wymieniono:
- olej motul
- filtr oleju
- pasek rozrzadu
- rolki i napinacz hydrauliczny
- plyn g12
- pasek wielorowkowy
- rolki paska wielorowkowego

20131216359.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20.02.2014 128770km

Zalozone stabilizatory od audi rs

stabilizator.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29.03.2014 130300km

No prosze państwa czas na porządne hamulce 321&&288:

heble.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.05.2014

spring eibach -30
hamulce 321@288
amortyzatoty bilstein b4 sport
procedura startu w sofcie

Polecam komfort lepszy niz na 1BA a auto trzyma sie drogi

foto1.jpg

foto2.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015 05/06: (przebieg 159kkm)

Caly pakiet czesci w bagazniku:

IMG_20150701_210306.jpg

- turbo hybrryda by perunTurbo

- wtryski porshe cayenne turbo

- kolektor hi flow chinczyk

- tip gregor10 hi flow 3 cale

- intercooler gregor10 hi flow

- reduktor TwinTur by gregor10

+ milion szczegółów jak oleje uszczelki, klocki, gumki, srubki, silikony, opaski, oleje

Wynik taki na LPG:

wykres_1.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

02-01-2016 - 168kkm

- wymieniony ezektor

- oleje filtry

- plyn wspomagania

- kolo OZ supperlleggera

- oponka conti 5 seal 235/45/17

- nowe wtryski gazu

- tjuning elektrozaworu i reduktora

- nowe uszczelki wtryskow benzyny

- uszczelka korka wlewu oleju

- czyszczenie odmy

- wspawanie nowej plecionki

- podstawki 1br do zawieszenia tyl.

forum1.jpg forum2.jpg forum3.jpg forum4.jpg

Edytowane przez roman_tyk

Opublikowano

czemu na pierwszy plan chcesz usunac cata i 2 sonde ? tak btw to 2 sondy masz na katalizatorze

Opublikowano
  • Autor

Wydech delikatnie się uwolni, a drugą sondę programowo się wyłączy żeby nie waliła błędem.

Opublikowano

Czekamy na foto!! :decayed:

Opublikowano

Po kiego grzyba wywalać katalizator przy 108 kkm ? Następny który będzie zatruwał środowisko. Przestań pisać, że to uwolni wydech, to nie TDI.

Musiałeś wydać fortunę za takie cacko, jak możesz podeślij na PW price.

Dawaj foty !!!!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

;P efekty usuniecia kata sa odczuwalne :) sprawdzalem juz na 2 sztukach znajomych.

Dwie foty dodane.

Opublikowano

Silnik jak i napęd miodzio :kox:. Dobra furka Ci się trafiła. Życze aby cieszyła. Zdjęcia koło IBM robione :grin:. Odnośnie tego kata to jestem ciekaw. Zrób hamownie przed, po i pokaż na wykresach wtedy uwierze. :kox:

Opublikowano
Po kiego grzyba wywalać katalizator przy 108 kkm ? Następny który będzie zatruwał środowisko. Przestań pisać, że to uwolni wydech, to nie TDI.

Zalecane jest przy wirusie kat aut i niech tak zrobi.Tylko wstaw zamiennik albo rurkę w środek to nie będzie takiego pustego dzwieku.

To co jemu poleci bez kata jest niczym w porównaniu z tym co leci innym co mają zajechane katy...

Plany na plus:wink:

Bezawaryjności:wink:

Opublikowano

Fajna sztuka. Tylko dbać o nią i jeździć. Bezawaryjności! :good: Wrzuć więcej fotek (wnętrze). :cool: Aaaa... patrząc na plany to pewnie będzie ich więcej. :naughty:

Opublikowano
Po kiego grzyba wywalać katalizator przy 108 kkm ? Następny który będzie zatruwał środowisko.
Cywilizacja i do nas powoli dociera:thumbup1:
Opublikowano

Oj tam oj tam czekamy na Twoje wykresy z hamowni przed i po :grin:

Opublikowano

O widze, ze kolega z czyms nowym wjechal :wink: Bardzo ladna i uczciwa sztuka :decayed:

b6 sprzedane? Jezeli tak to moze zdradzisz na PW za ile poszlo i ile b7 kosztowalo - jezeli to nie tajemnica :P

Pozdrawiam serdecznie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratki, fajny silnik z fajnym napedem;):decayed:

Opublikowano
Parę dni temu w wyniku wielkiego farta zakupiłem bardzo zadbane audi b7 od pierwszego właściciela z Polski z oryginalnym przebiegiem 108 000km.

Wyposażenie:

- bizenon+DRL

- 4 elektryczne szyby

- bialy fis

- tempomat

- parktronic

- quattro

- 2 podlokietniki

zdjęcia niebawem, na razie czekam na sniegi zeby wyprobować sprzęt.

Plany:

1. Cat out, sonda 2 out

2. Wirus

http://s17.postimage.org/7bp8j5u6z/2013_03_01_243.jpg

http://s17.postimage.org/58etbhue3/2013_03_01_244.jpg

Co to jest bizenon :brzydkibanan: i biały fis :eusathink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sezon rozpoczęty :) fotki up.

Opublikowano

Przyjechał byś na spot pochwalić się....

Opublikowano
  • Autor
Przyjechał byś na spot pochwalić się....

Spoty są w niedziele o takiej porze że mnie praktycznie zawsze nie ma we Wro :P

Opublikowano

Reazać !! Można celować w 300PS :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kawałek blyszczacej rury a cieszy.... (update)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.