Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja odbłyśników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez kitu, zrobię ten patent i zobaczę co to da, chociaż się boję, że taka tanizna to się zaraz rozwali, no ale jak mówisz, że tyle czasu używasz...

Tylko pewnie te żarniki za chwilę padną, bo dają tylko gwarancję na rozruch :)

O tych dziennych nawet nie wiedziałem, że jest taki patent, też coś takiego chyba zamontuję, bo to oszczędność żarników od razu będzie.

Opublikowano
  • Autor

Żarnik jak żarnik 15 - 20zł, a wypalony odbłyśnik... Brat też ma HIDy chyba z 5lat i jakiś rok temu zmienił dopiero żarniki. Nie ma co peniać. Światła świecą jak oryginał...

Opublikowano

Żarnik jak żarnik 15 - 20zł, a wypalony odbłyśnik... Brat też ma HIDy chyba z 5lat i jakiś rok temu zmienił dopiero żarniki. Nie ma co peniać. Światła świecą jak oryginał...

a co ze spryskami ?

Opublikowano
  • Autor

Są dwie opcje: jedna olać - i tak trzeba dbać o czystość świateł, jest dosłownie parę dni w roku z kiepską aurą co spryskiwacze mają znaczenie, a druga to taka że można sobie to założyć - zbiorniczek przystosowany jest pod dwie pompki (ale chyba po lifcie) plus dysze np: mgłowe i zaworek zwrotny, trochę to wizualnie nie pasuje ale coś za coś...

58989275a6dc7ea0.jpg

Opublikowano

Czytałem o tym i przy soczewkach spryski nie robią istotnej różnicy.

Opublikowano

Tobie może nie, ale policji tak ;) 3 lata jeździłem na ksenonie w soczewce i bez sprysków, aż w końcu nadszedł ten dzień i dowód poleciał. To mnie zmotywowało do dołożenia spryskiwaczy.

Opublikowano

A miałeś niebieskie światło? Może to ich przyciągnęło? Ja bym zakładał jak najcieplejsze.

Nie miałeś żarówek przy sobie aby je na szybkiego założyć?

Opublikowano

Mam 4300K, zwykłych żarówek nie miałem :) Fakt, że miałem mega uwalone lampy i pan policjant stwierdził, że od razu zwróciły jego uwagę.

Opublikowano

Ja korzystam 3,5 roku, koleś co kupiłem od niego auto też trochę lat na nich jeździł (jedynie co zmieniłem ja to żarniki bo były 8000k - kaszana, wszystko na niebiesko... a jak deszcz popadał... kaplica) do tego mam założony moduł do dziennych w długich światłach (ponad 2 lata). dokładnie ten : http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl01-gnd-i5898331948.html Nawet się nie zastanawiaj...

Ciekawa opcja chyba i ja się skuszę, bo powoli przestaje widzieć gdzie jadę hehe.

Michał - podesłał byś fotki jak światła świecą w nocy :)

Opublikowano

Ja póki co zamówiłem odbłyśniki zregenerowane, zobaczę różnicę jak przyjdą i wtedy zamontuję te HIDY.

Opublikowano

Ile płaciłeś i gdzie robiłeś?

Opublikowano

Jeszcze nie doszły - dziś zamówiłem.

Hubert Cugier, 90zl od sztuki, ale ja zamówiłem z kaucja zwrotną +50zl, żebym nie był bez samochodu. Jak zamontuje to co on mi przysle to odsyłam swoje i kaucję zwraca.

Oglądałem jego filmik porównawczy i to mnie przekonało, że mimo pozornie przyzwoitego wyglądu moje odblysniki i tak wymagają regeneracji.

Próbowałem jeszcze w aquaress ale ich podejście do potencjalnego klienta to jakaś MASAKRA i każdemu odradzam.

Opublikowano
  • Autor

Ja korzystam 3,5 roku, koleś co kupiłem od niego auto też trochę lat na nich jeździł (jedynie co zmieniłem ja to żarniki bo były 8000k - kaszana, wszystko na niebiesko... a jak deszcz popadał... kaplica) do tego mam założony moduł do dziennych w długich światłach (ponad 2 lata). dokładnie ten : http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl01-gnd-i5898331948.html Nawet się nie zastanawiaj...

Ciekawa opcja chyba i ja się skuszę, bo powoli przestaje widzieć gdzie jadę hehe.

Michał - podesłał byś fotki jak światła świecą w nocy :)

Takie na szybko bo zimmmmno... :angry: i za duży ruch na drodze, :facepalm:

08abfac267ea171a.jpg

Opublikowano

Jeszcze nie doszły - dziś zamówiłem.

Hubert Cugier, 90zl od sztuki, ale ja zamówiłem z kaucja zwrotną +50zl, żebym nie był bez samochodu. Jak zamontuje to co on mi przysle to odsyłam swoje i kaucję zwraca.

Oglądałem jego filmik porównawczy i to mnie przekonało, że mimo pozornie przyzwoitego wyglądu moje odblysniki i tak wymagają regeneracji.

Próbowałem jeszcze w aquaress ale ich podejście do potencjalnego klienta to jakaś MASAKRA i każdemu odradzam.

A skąd zamawiałeś ??

podeślesz jakiś link ??

Ja korzystam 3,5 roku, koleś co kupiłem od niego auto też trochę lat na nich jeździł (jedynie co zmieniłem ja to żarniki bo były 8000k - kaszana, wszystko na niebiesko... a jak deszcz popadał... kaplica) do tego mam założony moduł do dziennych w długich światłach (ponad 2 lata). dokładnie ten : http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl01-gnd-i5898331948.html Nawet się nie zastanawiaj...

Ciekawa opcja chyba i ja się skuszę, bo powoli przestaje widzieć gdzie jadę hehe.

Michał - podesłał byś fotki jak światła świecą w nocy :)

Takie na szybko bo zimmmmno... :angry: i za duży ruch na drodze, :facepalm:

08abfac267ea171a.jpg

Wygląda bardzo ładnie :D i dużo światła.

Tylko na jakiej zasadzie to działa bo u mnie nie ma nic odbłyśnika :/

Ale montując ten zestaw nie potrzeba ori odbłyśnika i soczewki po prostu montuję to co przyjdzie tak ??

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to jest kwestia mocowania żarnika - reszta to samo.

Opublikowano

Jeszcze nie doszły - dziś zamówiłem.

Hubert Cugier, 90zl od sztuki, ale ja zamówiłem z kaucja zwrotną +50zl, żebym nie był bez samochodu. Jak zamontuje to co on mi przysle to odsyłam swoje i kaucję zwraca.

Oglądałem jego filmik porównawczy i to mnie przekonało, że mimo pozornie przyzwoitego wyglądu moje odblysniki i tak wymagają regeneracji.

Próbowałem jeszcze w aquaress ale ich podejście do potencjalnego klienta to jakaś MASAKRA i każdemu odradzam.

A skąd zamawiałeś ??

podeślesz jakiś link ??

Ja korzystam 3,5 roku, koleś co kupiłem od niego auto też trochę lat na nich jeździł (jedynie co zmieniłem ja to żarniki bo były 8000k - kaszana, wszystko na niebiesko... a jak deszcz popadał... kaplica) do tego mam założony moduł do dziennych w długich światłach (ponad 2 lata). dokładnie ten : http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl01-gnd-i5898331948.html Nawet się nie zastanawiaj...

Ciekawa opcja chyba i ja się skuszę, bo powoli przestaje widzieć gdzie jadę hehe.

Michał - podesłał byś fotki jak światła świecą w nocy :)

Takie na szybko bo zimmmmno... :angry: i za duży ruch na drodze, :facepalm:

08abfac267ea171a.jpg

Wygląda bardzo ładnie :D i dużo światła.

Tylko na jakiej zasadzie to działa bo u mnie nie ma nic odbłyśnika :/

Ale montując ten zestaw nie potrzeba ori odbłyśnika i soczewki po prostu montuję to co przyjdzie

nie, soczewka odbylsniik zostaje wymieniasz tylko tak jakby zarowke

Opublikowano

Jeszcze nie doszły - dziś zamówiłem.

Hubert Cugier, 90zl od sztuki, ale ja zamówiłem z kaucja zwrotną +50zl, żebym nie był bez samochodu. Jak zamontuje to co on mi przysle to odsyłam swoje i kaucję zwraca.

Oglądałem jego filmik porównawczy i to mnie przekonało, że mimo pozornie przyzwoitego wyglądu moje odblysniki i tak wymagają regeneracji.

Próbowałem jeszcze w aquaress ale ich podejście do potencjalnego klienta to jakaś MASAKRA i każdemu odradzam.

A skąd zamawiałeś ??

podeślesz jakiś link ??

Ja korzystam 3,5 roku, koleś co kupiłem od niego auto też trochę lat na nich jeździł (jedynie co zmieniłem ja to żarniki bo były 8000k - kaszana, wszystko na niebiesko... a jak deszcz popadał... kaplica) do tego mam założony moduł do dziennych w długich światłach (ponad 2 lata). dokładnie ten : http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl01-gnd-i5898331948.html Nawet się nie zastanawiaj...

Ciekawa opcja chyba i ja się skuszę, bo powoli przestaje widzieć gdzie jadę hehe.

Michał - podesłał byś fotki jak światła świecą w nocy :)

Takie na szybko bo zimmmmno... :angry: i za duży ruch na drodze, :facepalm:

08abfac267ea171a.jpg

Wygląda bardzo ładnie :D i dużo światła.

Tylko na jakiej zasadzie to działa bo u mnie nie ma nic odbłyśnika :/

Ale montując ten zestaw nie potrzeba ori odbłyśnika i soczewki po prostu montuję to co przyjdzie

nie, soczewka odbylsniik zostaje wymieniasz tylko tak jakby zarowke

Czyli bieda hehe.

Muszę poszukać odblysnikow nowych lub regeneracja.

Może jakiś link do regeneracji?

Opublikowano

Co do regeneracji o której wspomniałem to brałem tu http://regeneracja-hc.com/

Dziś przyszły, ale jeszcze nie otwierałem paczki. Jak zamontuje to dam znać jaka różnica.

Nowych odbłyśników, ani używanych to na 99% nie znajdziesz, także zapomnij...

Edytowane przez Emejcz

Opublikowano

tez przymierzam się do regeneracji bi już lipa jest ze światłem

Opublikowano

Co do regeneracji o której wspomniałem to brałem tu http://regeneracja-hc.com/

Dziś przyszły, ale jeszcze nie otwierałem paczki. Jak zamontuje to dam znać jaka różnica.

Nowych odbłyśników, ani używanych to na 99% nie znajdziesz, także zapomnij...

Nie mogę znaleźć w ofercie odbłyśnika A4 B5 polifta :/

Nie mają takich czy trzeba zadzwonić i się dopytać, czy pasują też od innego samochodu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.