Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

staram się robić ok 50-70 co drugi dzień ale nie zawsze jest czas.

Z SPD jeździ mi się po prostu lepiej

No to mega spoko ... Ja komentuje i krytykuje spd tylko pod swoim kątem i kątem stasia gdzie nie widze go na niedzielnej wycieczce z baśką... Itd. No nie wiem takie moje zdanie a w tygodniu też nie będzie śmigał tak jak ty dlatego bym się zastanowił... A po 4 knajpie po drodze zapomni jak sie wypinać... [emoji12]

Mario, mocno się mylisz, nie jeżdżę z Baśką na rowerze, czy też z dziećmi.

W zeszłym roku, jeździłem na rowerze, 3-4 dni w tygodniu, robiąc średnio 30- 40km za każdym razem

Jak idę na rower, nie staję w knajpach, tylko staram się czasem zapierd.... Może tonie jakiś super wyczyn, ale nie pamiętam abym miał średnią prędkość poniżej 20km/h a często też miałem w okolicach 25km/h :wink:

Jak więc widzisz, zeszły sezon potraktowałem jako wprowadzenie w ten obecny :)

Mega się zmieniłem od naszego poprzedniego spotkania :decayed:

PS. Poza tym jak znam siebie i pojawia się u mnie jakaś zajawka, czy też postanowienie to nie mam problemu żeby to zrobić :wink: Jest dodatkowa motywacja :)

No to kupuj i śmigaj... Ja miałem kiedyś taką zajawke z siłownia ... Haha

Miałeś się odezwać na endomondo

wysłalem zaproszenie :wink:
No to konkret a taki skromny byłeś jak pisaliśmy o spotkaniu w parku na wspólnym pedałowaniu i chciałem tylko dobrze doradzić a tu sie okazuje żesame fachowce i maratończyki a ja amator z krainy kiboli...[emoji12] [emoji1]
Opublikowano

stanley a Ty szosa czy mtb ?

szosa w 95%

jeżdżę na crossowej meridzie :wink:

2014-merida-crossway-300-sehir-ve-tur-bi

Edytowane przez stanley

Opublikowano

nie wyobrażam sobie jazdy bez spd i nie ważne czy jade z laską czy sam treningowo, spd to konieczność

Opublikowano

Dziś był nowy zakup :D:banan:

big_ImageHandler.png?lm=1400348391

201505071_wwexwxq.jpg

Buty Northwave Multi App + SPD M520

Opublikowano

Dawaj kwote ile cie wyszło ... ? Tak chwalicie że jako główny przeciwnik wracam do tematu

Rower masz krossa torebke kellysa koszyk na bidon jeszcze coś ... Zastanów sie co robisz... Haha

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Dziś był nowy zakup :D:banan:

big_ImageHandler.png?lm=1400348391

201505071_wwexwxq.jpg

Buty Northwave Multi App + SPD M520

widzę już założone,

a mi specjalnie nie zabrał na spota płaskiej 15stki żeby mnie wydymać :grin:

Ja dzisiaj zakupiłem hałer i bryle :decayed:

Opublikowano

hałer i bryle
bryle, to wiem, co to, ale hałer?
Opublikowano

hałer i bryle

bryle, to wiem, co to, ale hałer?

220189213_2_644x461_policyjny-kask-schub

:decayed:

Opublikowano

wygląda, jak hełm brygady prewencyjnej :lol1:

Opublikowano

Rower masz krossa torebke kellysa koszyk na bidon jeszcze coś ... Zastanów sie co robisz... Haha

Ty serio mówisz ? :D

Opublikowano

Serio to pytałem o cene... A akcesoria wiadomo kto jak co lubi ...

Opublikowano

hałer i bryle

bryle, to wiem, co to, ale hałer?

220189213_2_644x461_policyjny-kask-schub

:decayed:

prawie coś takiego :grin:

Opublikowano

a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km :D i na 1h :)

Opublikowano

Ten je dobry bo kopruchy nie kleją się do jedynek. :decayed:


No i bryli nie trza.

Opublikowano

a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km :D i na 1h :)

zapodaj na swoje Endomondo :wink:

Opublikowano

Stasiu- pokaż jakie brylki i kask kupiłes :naughty:

Opublikowano

a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km :D i na 1h :)

zapodaj na swoje Endomondo :wink:

https://www.endomondo.com/workouts/517820973/4467980

Tylko nie każde treningi są zapisane :)

Opublikowano

Stasiu- pokaż jakie brylki i kask kupiłes :naughty:

w sumie bez szału - wszystko budżetowe

pol_pl_Kask-rowerowy-Meteor-MV29-czarny-

s-49f_pJs_big.jpg

Opublikowano

Stanley, masz jakiegos linka do tego kasku ? przez neta kupowałeś ? Ja mam kuźwa wielki łeb jakiś niewymiarowy i miałem problem z doborem czegoś fajnego w decatlonie

Opublikowano

Slo- no to poleciałeś- zazdroszczę czasu, ile możesz poświęcić na sport... :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.