Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem


lukejag

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu wczorajszym dostałem informację od sklepu gdzie zakupiłem yatour'a. Serwis stwierdził, iż mój egzemplarz jest niesprawny oraz zostanie wymieniony na nowy. Czekam na chwilę obecną na przesyłkę. Jestem pełen nadziei, że kolejny egzemplarz będzie sprawny :wink: Co potwierdzę Wam tutaj. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wskazówki!

---------- Post dopisany 21-03-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 12:01 ----------

Dziś otrzymałem nowego yatour'a i działał tak jak zakładałem, że będzie poprzedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem nowego yatour'a i działał tak jak zakładałem, że będzie poprzedni :)

To znaczy co, działa czy nie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem audi a4 b6, pod podlokietnikiem znalazlem zmieniarke dmc , podlaczylem ja do radia tak jak fido pisal na 1 stronie ale bez zadnego efektu, jak to konkretnie sprawdzic czy ona wgl u mnie dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłeś USB i nacisnąłeś CD na radiu? Yatour ma diodę sygnalizującą działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa Yatoura musi być podpięta pod radio (czarny kabelek).

Tak masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam mase pod radio podpieta, dioda tez jest ale wgl nie swieci, wlasnie dlatego nie wiem czy to dziala wgl bo jezeli ktos wczesniej to kupil i jest to w samochodzie to chyba w komputerze musi byc zaprogramowane( bo inaczej po co by kupil) wiec chyba jkestem zmuszony kupoic nowa, a prawda jest ze na pamieci trzeba robic foldery cd01 itd i jeszcze w nazwach piosenek cos wpisywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz foldery CD01, CD02,... do CD06 i tam wrzucasz mp3. Nazwa pliku nie ma znaczenia. Aha i pamiętaj, że setów może nie odtworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wlasnie dlatego nie wiem czy to dziala

A było podłączone czy leżało tylko w podłokietniku luzem ?


chyba w komputerze musi byc zaprogramowane

Nie trzeba,bynajmniej ja nie musiałem.


trzeba robic foldery cd01 itd i jeszcze w nazwach piosenek cos wpisywac?

CD01 do CD06 a nazwy mogą pozostać orginalne.

Na fisie i tak nie będzie tagów z nazwani utworów tylko np.Track 032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z moją zmieniarką YATOUR.

Zrobiłem wszystko jak w opisie powyżej ale nie działa.

Dioda świeci więc zasilanie jest, ale wyświetla mi się tylko CDC09 track 19 i czas leci ale nic poza tym.

Zrobiłem katalogi od CD01 do CD06 i wrzuciłem tam kilka piosenek.

Pendrive sformatowałem w FAT a potem FAT32 i dalej nic.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ją odebrałem od kuriera i zamontowałem ale nie działa.

Jak wcisnę ponownie CD na radio to pokazuje się no disc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z firmy mi odpisali całą instrukcję instalacji, jest taka sama jak tutaj w opisie.

Wszystko zrobiłem krok po kroku.

Jutro sprawdzę inne pendrive i spróbuje karty SD, bo podobno Yatour ma problem z firmą Kingston / DataTraveler, więc spróbuje innej firmy bo tylko to może być przyczyną, jak nie to wysyłam na reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłem dzisiaj kartę SD firmy Samsung 16GB i działa :D Jestem szczęśliwy :D :D :D

Dzisiaj już schowek wykręciłem, puściłem kable, podłączyłem porządnie, schowek zakręciłem i ciesze się muzyką z Yatour który jest w schowku w miejscu gdzie ma być fabryczna zmieniarka :)

Dzięki za cenne uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z jakiegoś powodu cena jest znacznie niższa w porównaniu do xcarlink'a. Stąd moje pytanie, bo też zamierzam zainwestować w cyfrową zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...