Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany


Patrykbor

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to nie wiadomo czy cokolwiek wygrał..

odzyskal kase

PS.gadka z wami robi siw bez sensu

Dobrze, że tylko Ty gadasz z sensem.. :good:

Ale spoko, dam Ci tu wolną rękę i nie będę komentował już tego wątku :hi: I powstrzymam się od wyrażania zdania na temat twojej znajomości przepisów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie,skoro 5 razy pisze ze odzyskal kase,a ty w kolejnym poscie piszesz cos takiego:

A w ogóle to nie wiadomo czy cokolwiek wygrał..

to sorry :rolleyes:

PS.

nie będę komentował już tego wątku

madra decyzja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie,skoro 5 razy pisze ze odzyskal kase,a ty w kolejnym poscie piszesz cos takiego:

A w ogóle to nie wiadomo czy cokolwiek wygrał..

to sorry :rolleyes:

PS.

nie będę komentował już tego wątku

madra decyzja :good:

:wallbash: :wallbash: Czasami brak mi słów, człowieku znalazłeś gdzieś opinie biegłego w sprawie Laguny, której producent i tak zabronił przerabiać na "lewą stronę" i na tym opierasz cały czas swoje zdanie. Przecież to jest taki bezsens, że głowa boli.

Zgadzam się, że nie ma co odpuszczać i należy coś w tej sprawie zrobić, ale zamiast wklejać te durne opinie i kwitować słowa każdego klubowicza słowami

co ty stary piszesz?

bredzisz i tyle :polew:

moze mial jeszcze zapytac czy odpada lewe kolo,czy moze prawe,czy kierownica nie wyskakuje?

...nie wypowiadaj sie,jak nie masz wiedzy..
brak slow :wallbash:
PS.gadka z wami robi siw bez sensu

Postarałbyś się pomóc koledze, albo przynajmniej zaczął sensownie argumentować te twoje twierdzenia..

Pofatygowałem się i znalazłem stronę, z której wziąłeś tą całą sprawę http://www.francuskie.pl/francuskie/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3446&postdays=0&postorder=asc&start=0

i to w ogóle ni jak się ma do tej Audi.. Poza tym, że oba samochody pochodzą z UK :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na stacje lepiej i niech sprawdza jak jest przerobiona grodz i uklad kierowniczy, wszystko inne to pierdoly, swiatla lusterka itp, ale jesli robil to koles ktory nie znal sie na rzeczy to ja bym sie tym bal latac osobiscie i nie zyczylbym sobie zeby jakas obca osoba dlubala przy kierownicy hamulcach. Nauczka na przyszlosc -nie kupuje sie samochodu bez pelnej dokumentacji, ale chlopie walcz z tym, bo to naprawde nie jest drobna rzecz, czy jakas tam ukryta drobna stluczka - to w sumie ingerencja w najwazniejsze czesci samochodu. Nie mam nic przeciwko kupowaniu samochodow po przekladce, ale niepowinno sie tego ukrywac, jesli mialbym zamiar kupic taki samochod to powinienem o tym wiedziec - oczywiscie powinien byc pare tysi tanszy wtedy to ma sens, a z tego co widze to zaswojego zaplaciles normalnie - wiec najnormalniej zarzadaj zwrotu siana, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pofatygowałem się i znalazłem stronę, z której wziąłeś tą całą sprawę http://www.francuskie.pl/francuskie/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3446&postdays=0&postorder=asc&start=0

i to w ogóle ni jak się ma do tej Audi.. Poza tym, że oba samochody pochodzą z UK :confused4:

no jak dla ciebie to nijak ma sie do audi to :oklaski:

a czytales to :>

Tydzień temu stałem sie posiadaczem ładnej a4

http://moto.allegro.pl/item380627560_audi_a4_2000r_1_9tdi_116km.html#photo

byłem zadowolony do dzisiaj byłem wymieniać przepływomierz bo padł i coś z prądem dochodzącym do niego sie działo .przy odbiorze auta kolo sie pyta ile dałem za przekładkę ? ja sie pytam za jaką a on ze samochód z uk az mi sie nogi ugieły. wallbash wallbash powiedział ze dobrze zrobiona . i teraz nie wiem co myśleć pozbyć sie czy trzymać bo ma mi służyć tylko 3 latka a ponoć lata już w polce 4 lata

PS.jako ze celem tematu jest pomuc koledze,a nie nasze polemizowanie,przestaje odpowiadac na twoje wywody :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pamiętaj, że na poinformowanie o tym fakcie masz miesiąc. Najlepiej wyślij listem poleconym twoje żadania, żebyś ewentualnie mógł później mieć na to dowód gdyby sprawa miała trafić do sądu.. Ale uważam, że pieniądze da się odzyskać.

_________________________________________________

_________________________________________________

czytałem. Jak dla Ciebie to jest to samo to :friends:

Dobra, mniejsza o naszą róznicę zdań..

_________________________________________________

PS.jako ze celem tematu jest pomuc koledze,a nie nasze polemizowanie,przestaje odpowiadac na twoje wywody :thumbup:

PS. pomóc

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak . Byłem u rzeczoznawcy i powiedział że samochód jest zrobiony solidnie chodziarz są niedociągnięcia jak lampy przednie lusterka mówił to pikuś postraszę gościa i kasę odda bez zawahania

i taka przeróbka dobrze zrobiona nie obniża wartości samochodu tylko ta która jest zrobiona niedbale .Jak spojrzał na homologacje na lampach przednich to sie śmiał ile diagnosta dostał w łapę że te lampy przepościł . Atak to mówi że sie postarali a niedociągnięcia to pikuś własnymi siłami je poprawie i opaskami do mocowania przewodów elektrycznych. trochę mi humor poprawił . Jeszcze pytałem sie jak kolesia pozwę do sądu to powiedział ze proszę niema sprawy jak mam dużo czasu na bieganie po sądach i jest to więcej zachodu niż to warte

tez tak mi powiedział rzeczoznawca . i pokazywał mi zdjęcia innych przekładek to ja mam przekładkę robioną w ASO ale kase i tak bende wyrywał nie odpuszczę gnojowi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lampy to z tyłu wystarczy przelozyc zarowke ( w przeciwmgielnych tam jest zaslepione, ale da sie to zrobic :) , a przod do wymiany, lusterka osobiscie bym zostawil, bo lepiej z takimi niz z jednym mniejszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie znam prawa ale jak kolesie zadali sobie tyle trudu coby te przekładkę zrobić to i pewnie co nieco licznik cofneli...

Do czego zmierzam postarłbym sie to sprawdzić bo miałem kolegę który kupił passta i po paru dniach pojechał to sprawdzić i wyszło kilkadziesiąt tysiączków więcej niż na blacie podjechał do gościa i ten bez zająknięcia oddał mu kasę również za zarejestrowania handlarz ma interes i niechciał mieć większej kontroli na głowie a mógłby się takiej doczkać mogli mu firme zamknąć i pewnie co paru więcej oszukanych by się znalazło

więc może tedy droga

a z tego co widzę na początku przebieg niepokojąco mały....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam prawa ale jak kolesie zadali sobie tyle trudu coby te przekładkę zrobić to i pewnie co nieco licznik cofneli...

...jak duzej czesci aut na tym forum... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada jest taka: idz do tego sprzedawcy z konkretnym pisemkiem i powiedz co chcesz (zwrot czy upust) moze poskutkuje. jesli nie zadziala w sadzie moze byc roznie, duzo zalezy do prawnika i sedziny i czy sprzedawca to handlarz czy "zwykly" wlascicel, reszta wiadomo jak ktos powyzej napisal, ze moga w sadzie nawet spodnie przez glowe sciagnac, ale zarowno jednemu jak i drugiemu, a i precedensy sie zdarzaja i to nawet w sprawach o morderstwo, tak, ze moze byc na + albo na -

co do ceny, ze za drogo czy za tanio, dla mnie to nie argument w tym przypadku. kazdy moze sobie sprzedawac cos za ile chce np. dla mnie to auto ( 98 r) jest warte 60 tys pln, bo w tym aucie bzykalem slawna rosjanke, kiedys tym autem przejechal sie X.X., to auto znaczy dla mnie wiecej... :tongue4: a to ze jest bite to mi nie przeszkadza, itp, wiec co do ceny to uwazam ze, kazdemu wolno ustalic ile chce talarkow.

jesli gosc cie oszukal to mu tego nie daruj, gnebij drania do zes...ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z trochę innej beczki to te audi jest na allegro o ile się nie myle gdzieś od stycznia.jak szukałem niuni dla siebie to miałem jechać do elbląga oglądać tą u Makczu-Pikczu ale naszczęście kupiłem wcześniej w warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...