Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich


dawid2300

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę sobie w Niedzielę z moją kobitką na trasie Rzeszów - Dębica ok 19.00- 20.00 . Był troszkę pośpiech bo rodzinka bez kluczy czekała pod domem.

Rzeszów( centrum) szybko sprawnie ( wszystkie zielone ) ;-) oczy dookoła głowy fotopstryczki obczajone gdzie i jakie są...i gonimy...

Mijam Świlczę przedemną ze 4 samochody same RRS i jkakiś KT czyli spoko , lewy pas i długa prędkość na granicy 130-140 czyli bezpieczna, minąłem wszystkie pojazdy, choć jakiś kolo z tyłu zaczyna dochodzić ( ścigać się chce ;D ) ,jestem w połowie drogi pomiędzy Świlczą a Trzcianą i nagle,......BŁTSK ...hmmm myślę co do hu... ale zanim zdążyłem przedyskutować temat z kobitką obok mnie ( też to widziała ), z za wzniesienia na przeciwko mnie wyskakuje jakiś samochód ( nie wiem jaki było ciemno ) i PSTRYK podwójny flesz na przednim zderzaku....;/ aż mnie oślepił je...ny...

Czego jak czego ale tego się nie spodziewałem...;/ mam tylko nadzieję że to nie dla mnie fotka będzie , tam między pasami są takie słupki co 2m więc jak dla mnie to może nie będzie widać, bo jak będzie to 500zł nie moje ;/

Miał ktoś podobne przypadki na drodze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał taki motyw że z naprzeciwka go nagrali i dokonali pomiaru, zawrocili za nim i zatrzymali.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć powoli, jedyny sposób żeby zrobić na złość pożal się Boże ministrowi finansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to mieć cb radio lub aplikację yanosik. Ostatnio ją testowalem na trasie i jest rewelacyjna. Pokazala mi kazdy patrol policji, który na prawdę sie znajdował w podanym miejscu. Dla mnie rewelka :)

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za aplkacja yanosik?

Na smartphona. Wystarczy że masz w telefonie gps i internet. Aplikacja ta jest pod androida, iphona i ipada... i moze jeszcze jakieś.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za aplkacja yanosik?

Na smartphona. Wystarczy że masz w telefonie gps i internet. Aplikacja ta jest pod androida, iphona i ipada... i moze jeszcze jakieś.

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Kolega nie pytał o wymagania ale co to jest za aplikacja.... dołączam się do pytania, co to jest? co to robi ten yanosik? bo rozumiem, że nie zabiera bogatym..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) program posiada fukcje wyznaczania trasy i nawigowania lub po prostu ma sie wlaczony program, który komunikuje fotoradary i policje oraz wypadki.

http://yanosik.pl/terminal

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje ze to będzie dla mnie przestroga i nic nie przyjdzie, :banghead: ale jak by co nie omieszkam się wam pochwalic:o

Wysłane z mojego kombajna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosik niestety nie zawsze pokazuje, w nocy niezawodne jest cb, ja ostatnio wylapalem 10 punktow w okolicy belchatowa o 2.40 na yanosiku jechallem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem swego czasu tego yanosika, na telefonie, ale gdzieś nie przypadł mi do gustu.... :confused:

Wysłane z mojego kombajna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na początku nie przypadł bo myślałem że trzeba wyznaczać na nim trasę jak na nawigacji i dopiero pokazuje miejsca gdzie stoi policja... nic bardziej mylnego... wystarczy ze telefon sobie spokojnie leży z włączona aplikacją i sam komunikuje o wszystkim jak się zbliża do krytycznych miejsc. Swoją nawigację można dzięki temu normalnie używać :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje ze to będzie dla mnie przestroga i nic nie przyjdzie, :banghead: ale jak by co nie omieszkam się wam pochwalic:o

Wysłane z mojego kombajna :-)

Nie licz na cud :whistling: Już za kilka dni listonosz przyniesie Ci druczek do zapłaty :whistling: Jak się szybko jeździ to niestety trzeba płacić mandaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebło Cie albo Mondeo albo Focus ITD :) czekaj na zdjęcie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qr...a... nawet nie straszcie...;)

liczę na te słupki pomiędzy pasami może mnie uchronią od złego....mam nadzieję że nie byłem aż tak widoczny....

jak narazie minął tydzień i cisza.... ile mają ewentualnie czasu na przysłanie takiej wiadomości??;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przygoda- będzie zdjęcie i mandat :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

przygodą jest to że mój stary jeżdżąc max 80km/h w ciągu 2 miesięcy zdobył 14 pkt :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygodą jest to że mój stary jeżdżąc max 80km/h w ciągu 2 miesięcy zdobył 14 pkt :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

To się nazywa fantazja :) nie przygoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...