Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich


dawid2300

Rekomendowane odpowiedzi

Kupcie zasłonki na tablice a ta naklejkę na szybie nakleja się za wycieraczką i się gna za nieczytelne tablice jest tylko 100 zł ostatnio znajomy się bawi z radarami w ten sposób że jeździ po 20 razy pod rząd bez tablic obok radaru a ten strzela fotki a najlepiej w grupie z 10 osób w odstępach od siebie i niech napi.....na darmo oczywiście tak żeby wam twarzy widać nie było z zakrytymi tablicami i nie jakiś charakterystycznym autem żółtym bądź w jakiś sposób łatwo rozpoznawalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no tak by tez było, ale to cały czas trzeba by w masce jeździć :)

a trafisz na patrol, będziesz jechał normalnie i dalej 100 w plecy.... ehhh,

nie ma na dziadów złotego środka....;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyładować z pistoletu do paintballa w obiektyw albo smołą wymazać :evil2: kiedyś chłopaki w robocie wystawili gołe dupska do fotoradaru :grin:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

o tym mówiłem jest już do kupienia

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Sprawdzony sposób na fotoradar - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi zdecydowanie lepszy :D

Nikomu innemu nie zepsuje już ten radar snu.... :P

I w te radiowozy bym tak samo ladowal:thumbup:

Wysłane z mojego kombajna :-)

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 20:10 ----------

Panowie a nie macie orientacji ile mają ewentualnie czasu na powiadomienie mnie o mandacie z takiego foto ??

Mija 2gi tydzień ....na razie cisza :)

Ja tam się dopominał nie będę...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś się z tym yanosikiem zmieniło ale testowałem to 2 lata temu i jakbym miał polegac wtedy na nim to od dawna miałbym wykupiony bilet miesięczny zditm :D skutecznośc na trasach typu szczecin/katowice/kraków <-> warszawa rzędu 1 na 4 suszarki. Może teraz wzrosła jego liczba użytkowników i co za tym idzie skutecznośc ale nie widzę w tym alternatywy dla CB a szkoda bo sam pomysł fajny i wygodne w użyciu.

ps. co do mandatu od itd to szybko przycodzą, także jak do miesiąca nie przyjdzie, to może CI poszczęściło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ze zwykłego radaru przyszedł gdzies po 2 mies :wink: jeśli chodzi o ITD to na szczęście jeszcze nie miałem przyjemności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na przeslanie mandatu maja do 6 miesiecy... wiec sobie mozesz poczekac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja 2 dostałem po 2 tygodniach a trzeci chyba po ponad 2 miesiącach dopiero doszedł także nie licz na to że jak Ci cykneli fotkę to o Tobie zapomną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mają taką ilość mandatów że nie nadążają wysyłać : Decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie antyradar :polew:

wystarczy założyć na głowę :kox:

1352140899_p2ctrt_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ITD to faktycznie dosyć szybko przysyłają (do miesiąca) i możesz dostać sam mandat bez fotki - ITD ma takie prawo!!!

Coraz więcej jest tych aut, ze maja foto w zderzakach z przodu i z tylu. Robia fotki w trakcie jazdy nawet jadac z przeciwka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć to napweno nie dostaniesz chyba że osobiście się zgłosisz do ITD to Ci pokażą, a tak to tylko formularz do wypełnienia, kto prowadził i czy mandat niższy z punktami, czy wyższy bez punktów lub odmowa przyjęcia i do sądu. Te samochody ITD co robią zdjęcia to jest nieporozumienie straszne, jadą za kimś robią zdjęcia widzą że łamie przepisy i powoduje zagrożenie dla innych, a mimo to go nie zatrzymują:doh: Funkcja prewencyjna jak ch.j a to wszystko by żyło się lepiej i bezpieczniej przedewszystkim:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygodą jest to że mój stary jeżdżąc max 80km/h w ciągu 2 miesięcy zdobył 14 pkt :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

To się nazywa fantazja :) nie przygoda :)

z tego wynika że mój ojciec ma zajeb...ta fantazje

ma silnik 3.0Tdi i wszyscy go wyprzedzaja, jak jade z min to bore nerwosol i kawałek drewna w zęby aby cicho siedzieś bo dostaje szału

w pół roku zarobił 21pkt. a dodam ze niedzielny kierwoca i robi rocznie 8tys. km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...