Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Najwyższa predkosc


brzdek84

Rekomendowane odpowiedzi

Moim adr'kiem (184000km) buda avant jadac z dwoma osobami i do tego na gazie lecialem lekko ponad 190km/h bez najmniejszego problemu (niemam wycietego katalizatora) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem juz na kompie i mam jeszcze raz podjechac w celu sprawdzenia poprawnosci diagnozy. Narazie wskazuje, ze to katalizator do wyciecia i wrzucenie jakiejs strumiennicy. Chociaz na poczatku wykazalo sonde lambda i przeplywomierz ale po podpieciu i sprawdzeniu na drugim kompie i szczegółowym pomiarze juz bylo git. Napisze wam jeszcze jak juz bede wiedzial na 100%. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wskazuje, ze to katalizator do wyciecia i wrzucenie jakiejs strumiennicy.

jak wam to wyszlo na kompie?

strumienica - bardzo dobra rzecz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 210 km?h przy 5800rpm więcej nie prubowałem ale jestem pewien że 220 pójdzie

mam oryginalne alu 15" a oponki 205/60

ps. w youtube widziałem jak ADR`a rozpędza do 228km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wskazuje, ze to katalizator do wyciecia i wrzucenie jakiejs strumiennicy.

jak wam to wyszlo na kompie?

strumienica - bardzo dobra rzecz :polew:

Mechanik tak twierdzi, na kompie to nie wyszlo tylko organoleptycznie bedzie sprawdzone i potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie lata - do tej pory zatrzymałem się na 200 kmh, bez zgrzytów - 205.000, felgi, koła seria. (z katem) :wink4:

Zapomniej o tej strumiennicy :wallbash::confused4: A skoro tak twierdzi to zrób diagnostykę, a w razie potrzeby remontu jedź gdzie indziej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mój wynik jeszcze troche bym wydusił tylko droga się skończyła :) na gazie jechałem :) i mały włos by był dzwon :>

77da424835a8d403m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL troszke mnie smieszy jak widze takie wypowiedzi :

witam moja audiczka 1.8 turbo z 95r do 220km/h idzie az milo a maksymalna predkosc jaka udalo mi sie osiagnac w niemieckich autostradach to 233km/h

Moje malenstwo smialo buja sie do 210 tylko wtedy juz jest wir w baku

ja swojego adr-a bujam do 215km/h bez żadnych problemów

No Panowie bez urazy ale widze ze niezle rakiety z tych ADR-ow i AEB-ow! 230 bez problemow i jeszcze mozna? Jezdziliscie kiedys samochodami z wiekszymi silnikami? To co potrafi ADR i AEB przy predkosciach powyzej 160 jest poprostu smieszne i wrecz nazwalbym to katowaniem silnika :D

Vmax to jedno ale komentarz to juz przesada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki temat, jednak co innego autor wątku miał na myśli pisząc o największej prędkości.. Kolega auto naprawił, buja mu się tak jak powinno i myślę, że czas zamknąć ten temat, bo nic nowego już się nie da napisać, a robi się tutaj tylko kolejne "Spalanie, osiągi , ile km na baku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...