Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Najwyższa predkosc


brzdek84

Rekomendowane odpowiedzi

ja jak zakupilem moje audi w niemczech to jechalem ponad 200 i jeszcze mogl isc ale kumpel co za mna jechal nie mogl mnie dogonic ale to bylo niemieckie paliwko po tygodniu jak juz jechalem na polskim paliwku to trudno mi bylo wiecej wykrecic niz 190km/h :( wiec zdaje mi sie ze duza roznica to tez nasze ubogie paliwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHL 1.6 kółka 17" przod 215 i tył 235 jak narazie najwięcej jechałem 180km/h a podobno V max to 200km/h próba w niemczech :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHL 1.6 kółka 17" przod 215 i tył 235 jak narazie najwięcej jechałem 180km/h a podobno V max to 200km/h próba w niemczech :mysli:

No w tych granicach ale na standardowych kołach i w innym temacie.Autor wątku już problem rozwiązał.

V-max wg.książki:

1.6-191

1.8-202

1.8T-222

2.6-220

2.8 12v-230

1.9 tdi 90 km-185

To z mojej z roku 1995.Koniec tematu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedział zawsze będzie taki sam.. :wallbash: A w tym temacie nie dokońca chodzi o to kto się nawięcej rozbujał/gdzie/na jakich kołach/na jakim paliwie.. :no:

Mody :kwiatek: zamknijcie to w cholerę.. :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać, jak mierzycie tą prędkość? Jeżeli na zegarze, to na 99% jest ona zawyżona i to znacznie.

Najdokładniejszym prędkościomierzem z tego co wiem jest GPS.

Ja u siebie sprawdziłem, że jeżeli na zegarze mam 110km/h to na GPS jest 104km/h

Przy wyższych prędkościach tego nie testowałem, podejżewam, że różnice są spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie swojego 1.6 ktory ma przejechane 319 tysiecy mogę rozbujać do 198 kmh. Co prawda na A20 w Niemczech bo u nas to raczej nie realne... Trwa to oczywiście dość długo. Wskazania gps'u mam o jakies 10 kmh nizsze. Marzy mi sie, ze moze kiedys przy jakiejs wichurze polece z wiatrem 200 ale poki co mimo nogi w podlodze ponizej dywanikow :) zawsze ponizej 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie wskazania GPS z klimatronikiem kanał bodaj 17.

Oczywiście zakładając seryjne ogumienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210 km/h na A4 - katowice kraków - na felgach 19' + opony 235/35/19 2 osoby i pełny bagażnik. od 170 wskazówka ciezko sie dzwiga. Samochód bez kata.

Fajnie by jeszcze było jakbyś napisał jaki masz silnik lub uzupełnił profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cyferblacie 210, wg gps 202

jak narazie odważylem sie do 200km/h na obwodnicy z warszawy na śląsk i miałem jeszcze dość luzu na pedale gazu

Ten temat w ogóle nie dotyczy waszych samochodów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...