Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH


artua2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wczoraj pobawilem sie troche i sciagnalem teledyski na karte SD i wszystko pieknie dziala tylko mam pytanie. Np. teledysk nie obejmuje calego ekranu, to normalne?

Czy moze musze cos zmienic w MPEG2i PAL DVD VIDEO RESOLUTION VIDEO 720x576, MPEG2, 5 Mbit/s; AC3 128 Kbit/s, 44.1 kHz

w tym 720x576 na wiekszy moze? Bo na ekranie z kazdej strony zostaje okolo 2cm czarnosci a chce zeby teledysk szedl na calym ekranie. :D

Wszystko zależy od tego w jakim formacie teledyski wsadzone są na YT. Jedne śmigają na całym ekranie, inne mają paski u góry lub jeszcze gorzej. Nic z tym nie zrobisz. (chyba, że pobawisz się w grubsza zabawę z kodowaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dajcie screeny jak w tym free strudio to robic.. zrobiłem dzis mpeg2 i niestety nie działa mi na 3g+ z sd karty .. dałem converter mp4 na dole mpeg2 i konwertuj i kicha.. co robie zle...

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dajcie screeny jak w tym free strudio to robic.. zrobiłem dzis mpeg2 i niestety nie działa mi na 3g+ z sd karty .. dałem converter mp4 na dole mpeg2 i konwertuj i kicha.. co robie zle...

Robisz tak jak ja robilem i dzialalo u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz ustawione?

A o tym nie zapomniałaś ?

PAL DVD VIDEO RESOLUTION VIDEO 720x576, MPEG2, 5 Mbit/s; AC3 128 Kbit/s, 44.1 kHz

6d23ae678dd4dd6ef4242483a770948b.jpg

ej dajcie screeny jak w tym free strudio to robic.. zrobiłem dzis mpeg2 i niestety nie działa mi na 3g+ z sd karty .. dałem converter mp4 na dole mpeg2 i konwertuj i kicha.. co robie zle...

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzięki chłopaki wczoraj jeszcze tak zrobiłem i na 720/576 działa ale 1024 już nie zaraz sprawdze czy 800 daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzięki chłopaki wczoraj jeszcze tak zrobiłem i na 720/576 działa ale 1024 już nie zaraz sprawdze czy 800 daje rade :)

Nie daje rady na 800

Edytowane przez Sensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje jeszcze rade na ntsc 720x480 i obraz (przynajmniej na razie sprawdzałem na jednym clipie..) jest tak samo wysoki ale juz szerszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje jeszcze rade na ntsc 720x480 i obraz (przynajmniej na razie sprawdzałem na jednym clipie..) jest tak samo wysoki ale juz szerszy :D

Baw sie baw to moze odkryjesz jak zrobic zeby na caly ekran teledysk gral :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wszystkie poza 3000 bo ta już napewno nie pojdzie :D

i tylko PAL i NTSC :P przynajmniej z tej opcji konwertera bo ma widze wiecej ale czy ktoraś robi coś więcej nie wiem.. pytanie czy nie trzeba tylko w mmi coś zmienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam jeszcze jak filmy sciagac, konwertowac i odpalac? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie na że w jakim formacie nagrywać teledyski filmy żeby odtworzylo w radiu Pioneer? Na radyjku pisze DivX nagrywałem już w mpg mp4 avi xvid i nic mi nie chciało zaskoczyć,może ktoś coś już przerabial ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy w divix przeca odpala normalnie...

Jeszcze nie probowalem to nie wiem :D

Wiec mozna normalnie film sciagnac i wrzucic na SD i odpali'? Bez zadnego bawienia sie w konwertowanie? :D

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy w divix przeca odpala normalnie...

Jeszcze nie probowalem to nie wiem :D

Wiec mozna normalnie film sciagnac i wrzucic na SD i odpali'? Bez zadnego bawienia sie w konwertowanie? :D

Nie odpali. Musisz konwertować na MPEG2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy w divix przeca odpala normalnie...

Jeszcze nie probowalem to nie wiem :D

Wiec mozna normalnie film sciagnac i wrzucic na SD i odpali'? Bez zadnego bawienia sie w konwertowanie? :D

Nie odpali. Musisz konwertować na MPEG2.

Jee tam akurat filmy to odpalam normalnie nic nie konwertowałem i smigają :)

ale zerkne jeszcze poźniej bo moze poprostu sa avi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jee tam akurat filmy to odpalam normalnie nic nie konwertowałem i smigają

ale zerkne jeszcze poźniej bo moze poprostu sa avi
Zerknij i podziel się nazwą formatu... ty masz 3g+?

Dziś nagrałem na kartę SD odcinek The Walking Dead (divix - avi) soft 900 i chodzi. Jestem w szoku. Nie wiem jak na 767. Jutro protestuję jeszcze inne formaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć posiadam radio 3ghigh audi a4 10rok. Jakim programem mam nagrywać teledyski na płyte dvd ponieważ co 5 czy 10 piosenka wywala mi napis na wyświetlaczu mmi ""nieczytelny'' w trakcie oglądania. Wszystko sie zacina i musze płyte od początku wyciągać z odtwarzacza. Strasznie mnie to denerwuje. Próbowałem już ashampoo nero dvdflickiem. Masakra. próbowałem już wszystkimi plytami i predkosciami. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nagrałem sobie ściągnięty z YT klip, skonwertowałem na AVI i wrzuciłem na kartę pamięci, nie widzi klipów ? Dlaczego to ? wcześniej jak był normalny klip w formacie MP3 to tylko widziało sam utwór :kwasny: co robię źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...