Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Majówka 2013 Ułęż!


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

Alkohol se wez

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem mieć wyjmaki, wrzucę :)

Na stronce napisali że wstęp tylko dla użytkowników forum - jakie to forum bo się jeszcze pewnie zarejestrować tam muszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem mieć wyjmaki, wrzucę :)

Na stronce napisali że wstęp tylko dla użytkowników forum - jakie to forum bo się jeszcze pewnie zarejestrować tam muszę?

na stronie majovwka.pl wydrukuj se zgloszenie bedzie szybciej na bramie :wink:

i kup ze 2 verbatimki 8,5gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sklepów, są u mnie w mieścienie jakieś 10km od lotniska(biedronki, tesco i inne), jest tez cpn jakieś 2km, oraz na wiosce przy lotnisku 2 spozywczaki:wink: ale uprzedzam namiotu nigdzie nie kupicie w terenie od ręki:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sklepów, są u mnie w mieścienie jakieś 10km od lotniska(biedronki, tesco i inne), jest tez cpn jakieś 2km, oraz na wiosce przy lotnisku 2 spozywczaki:wink: ale uprzedzam namiotu nigdzie nie kupicie w terenie od ręki:grin:
ja kimam w aucie avant to avant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol se wez

wysłane snickersem

To akurat kupilem pierwsze. I cud że dostało do majóvwki :decayed:

Będe miał nawet 2 namioty, grilla, lodówke :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład mi sie posypał.. na obecną chwile raczej nie jade, nie ma namiotu, słabo z gotówką i nie mam RADIA! :P wczoraj sprzedałem swoje i muszę coś szybko ciekawego znaleść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol se wez

wysłane snickersem

To akurat kupilem pierwsze. I cud że dostało do majóvwki :decayed:

Będe miał nawet 2 namioty, grilla, lodówke :grin:

madrze gadasz :banan::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziemy przejeżdżać ale możliwe że nieco później, bliżej 17.

Dopiero zauwazylem ze to wlasnie Ty umawiales sie z Rafalem... bije sie w piers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi będę będę, także do zobaczenia :hi:
pijemyyyyy :naughty::polew::banan::grin::drunk::drinks:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Dopiszcie mnie do listy :) i będę wdzięczny za zajęcie miejsca koło was :) będę jechał razem z rafalekx z wawy :)

Przy okazji: przerabiał ktoś temat czyszczenia RNS-E płytą czyszczącą? Jak wrażenia? Dysponuje ktoś taką płytą i mógłby zabrać ją na majóvwkę?

dysponujesz wyjmakami do RNSe? wyczyscimy laser IPA

ktos chcial plyte mam ja ale mi radio nie czyta do konca, albo laser brudny albo plyta slaba i trzeba przegrac jak ktos chce niech wezmie 2 plyty DVD to kowi nam nagra przegra :decayed:

Mrogal mam wyjmaki do 2din ori, podejda?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi będę będę, także do zobaczenia :hi:
pijemyyyyy :naughty::polew::banan::grin::drunk::drinks:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Dopiszcie mnie do listy :) i będę wdzięczny za zajęcie miejsca koło was :) będę jechał razem z rafalekx z wawy :)

Przy okazji: przerabiał ktoś temat czyszczenia RNS-E płytą czyszczącą? Jak wrażenia? Dysponuje ktoś taką płytą i mógłby zabrać ją na majóvwkę?

dysponujesz wyjmakami do RNSe? wyczyscimy laser IPA

ktos chcial plyte mam ja ale mi radio nie czyta do konca, albo laser brudny albo plyta slaba i trzeba przegrac jak ktos chce niech wezmie 2 plyty DVD to kowi nam nagra przegra :decayed:

Mrogal mam wyjmaki do 2din ori, podejda?:wink:

ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jak narazie z d*py

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Pogoda jak narazie z d*py

wysłane snickersem

dokładnie , wczoraj auto umyłem i wypastowałem a dzisiaj już jest brudny ;/ ehh co za pogoda , mam nadzieję że jutro będzie ładna bo mam ochotę zamieszkać w namiocie w jedną noc :D:)) , a tak jak dalej będzie padać to do d*py wtedy przyjadę i odjadę wieczorem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziemy przejeżdżać ale możliwe że nieco później, bliżej 17.

Dopiero zauwazylem ze to wlasnie Ty umawiales sie z Rafalem... bije sie w piers

No racja, umawiałem się z nim, nawet teraz z nim piszę na ten temat, mówi, że z powodu pogody chce jechać jutro ;/

Ja wziąłem ciepłe rzeczy i inne rozgrzewacze, może wytrzymam tę noc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda z d*py, najwieksze opady miedzy 20-24 dzisiaj maja byc. Jutro już lepiej. Ja pewnie pojade dziś na Ulęż, zcheckinuję się na zlocie i zdecyduje czy zostać czy jechać do domu na nockę i wrócić w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOCNY2002 możemy jechać dzisiaj tak jak napisałem na PW. Zorientujemy jaka sytuacja i jeśli lipa straszna to ja lecę w swoje rodzinne strony i wracam jutro rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli widzieli, numer wzieli

981757_478527678883741_626021982_o.jpg

Jelsi chodzi o parking na asfalcie, to mozemy zapomnieć, no chyba że dzisiaj nic juz nie przyjedzie to gdzieś na poczatku albo na końcu sie ustawimy, standardowe parkingi co roczne już są odgrodzone, pozajmowane...

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

mam numerek 116, przez godzine wjechało 10 aut:wink: ale ogólnie dzisiaj to jest klęska

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Przyjeżdzać jutro!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...