Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Albo po prostu to się nazywa klubowicz.

Wie kiedy jest spot :naughty:, inne imprezy są już mniej ważne ;)

W tym roku nic nie zrobimy bo jest to fizycznie nie mozliwe. Ktos dał jako wzór akcje chłopaków z Lublina :good: Tylko, że oni maja wszystko ugadane z władzami miasta i sztabem WOSP w Lublinie a przejazd przez miasto zabezpiecza im policja :)

Chodziło mi o to, żeby na spocie porozmawiać o tym, czy zbieramy się i podjeżdzamy gdzieś w okolice rynku. Tak jak Sławek mówi, trochę za późno w tym roku z organizacją czegokolwiek. Ja tam jaram się spotem bo nie byłem już chyba z 10miesięcy :decayed: Dlatego musimy w sobotę jakiś podkładzik zrobić - prawda Sławek? :gwizdanie:

Chodziło mi o to, żeby na spocie porozmawiać o tym, czy zbieramy się i podjeżdzamy gdzieś w okolice rynku. Tak jak Sławek mówi, trochę za późno w tym roku z organizacją czegokolwiek. Ja tam jaram się spotem bo nie byłem już chyba z 10miesięcy :decayed:Dlatego musimy w sobotę jakiś podkładzik zrobić - prawda Sławek? :gwizdanie:

Dokładnie tak :good: Oby nie za duży podkładzik, żeby wstac na spota w miare trzeźwym :decayed:

Słyszałem, że w niedzielę na podpromiu ma się odbyć jakiś KJS, słyszał ktoś o tym?

nic mi na ten temat nie wiadomo :no:

myśle że dobry pomysł - taki przejazd przez miasto ( zarazem jakaś promocja dla naszego klubu ) :kox:

ja mam z tym zawsze problemy :drunk::evil:

ja mam z tym zawsze problemy :drunk::evil:

:naughty: :naughty: :naughty::drunk: :drunk: :drunk::naughty:

współczuje

wczoraj chciałem się dostać spod Łańcuta do rzeszowa, ale taka kicha, że podarowałem. Na podjeździe pod górkę ABS złapał mi jakiś błąd od tego buksowania kołami, a na skrzyżowaniu przytomny kolo uciekł przede mną i w taki sposób jestem cały, uff

kupuje łańcuchy-postanowienie noworoczne

:hi:

Przyznawać się tu jak na spowiedzi: kto na mnie trąbił na światłach obok ZUS? Dziwnie znajome srebrne b5 Avant z naklejką :naughty:

Kierowca machał ale było za późno :cool1: