Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć gromada :decayed: ile to już lat mnie tu niebyło :embarrassed: tak jakoś wyszło że się troche rzeczy nieudało ;) Obiecuje się poprawić :wink4: A co do spotu w Tarnowie hmm niewiem czy uda się wolną sobotę załatwić ale myśle, że tak, więc wstępnie się zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra panowie przyznac sie ktory to chodzi do WZISU i jezdzi szara b5 sedan z rameczkami klubowymi ?

hmmmm, chyba wiem kto to, ale niech sam sie przyzna...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć gromada :decayed: ile to już lat mnie tu niebyło :embarrassed: tak jakoś wyszło że się troche rzeczy nieudało ;) Obiecuje się poprawić :wink4: A co do spotu w Tarnowie hmm niewiem czy uda się wolną sobotę załatwić ale myśle, że tak, więc wstępnie się zapisuje.

No to super :th:

Mamy kolejnego chetnego.......

No panowie to jest juz was czterech...... :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a Ty z Rzeszowa jestes czy może z okolic? Jakos nigdy Twoja :audi: nie wpadła mi w oczy na ulicach Rzeszowa :)

Slaweq, mieszkam w Boguchwale k/ Rzeszowa, ale pracuje w Rzeszowie i praktycznie większość czasu tu jestem.

Jak jestem w pracy, to Audi stoi na parkingu, wiec nie mogłeś mnie widzieć na mieście...

... jak już mnie zobaczysz "na mieście", to napewno Ci się rzuci w oczy :tongue4::naughty:

P.s. kiedy robimy mini-spot, żeby obgadać sprawę wyjazdu do Tarnowa??? :a4fan:[br]

Dopisany: 10 Listopad 2007, 09:21 _________________________________________________

Cześć gromada :decayed: ile to już lat mnie tu niebyło :embarrassed: tak jakoś wyszło że się troche rzeczy nieudało ;) Obiecuje się poprawić :wink4: A co do spotu w Tarnowie hmm niewiem czy uda się wolną sobotę załatwić ale myśle, że tak, więc wstępnie się zapisuje.

Witam wśród "żywych" forumowiczów...

Fajnie, że jedziesz z nami do Tarnowa... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"P.s. kiedy robimy mini-spot, żeby obgadać sprawę wyjazdu do Tarnowa??? :a4fan:[br]"

Szuder ja to moge nawet i dziś bo mam sobote luźną tylko podaj miejsce i godzine : :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder ja to moge nawet i dziś bo mam sobote luźną tylko podaj miejsce i godzine :

Slaweq, dopiero dziś przeczytałem twoja wiadomość... Ale co się odwlecze, to nie uciecze... Do 24 jeszcze mamy chwile czasu :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam czas nawet w środku tygodnia na mini-spota tylko po 15 bo tak koncze prace, a do miejsca gdzie zawsze sie spotykacie czyli Podpromie mam 5 min:), takze jakos wczesniej umawiac sie ze mna nie trzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam czas nawet w środku tygodnia na mini-spota tylko po 15 bo tak koncze prace, a do miejsca gdzie zawsze sie spotykacie czyli Podpromie mam 5 min:), takze jakos wczesniej umawiac sie ze mna nie trzeba .

Ja mogę po 16, bo tak kończe prace:) też mam 5 min na podpromie, więc w tygodniu też mogę podjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam czas nawet w środku tygodnia na mini-spota tylko po 15 bo tak koncze prace, a do miejsca gdzie zawsze sie spotykacie czyli Podpromie mam 5 min:), takze jakos wczesniej umawiac sie ze mna nie trzeba .

Ja mogę po 16, bo tak kończe prace:) też mam 5 min na podpromie, więc w tygodniu też mogę podjechać...

No wiec kiedy? ja sie dostosuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze mam 5 min na podpromie ale dopiero po 17 ej koncze prace :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela no prosze powiedz ze ty tez masz 5 min na Podpromie :> :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela no prosze powiedz ze ty tez masz 5 min na Podpromie :> :polew: :polew:

Nie no....z Wawy to troszke wiecej niz 5 min :polew:

7 minut?? ale możesz dopiero po 18... :polew:

P.s.

To może w piątek koło 19?? na podpromiu?? tak zeby wszystkim pasowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM, pasuje Ci piątek 19???[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 09:33 _________________________________________________Slaweq, czy Twoja :audi::a4fan: nie stoi codziennie na parkingu przy HPA Test na ul. Podkarpackiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUDER[ co do spotkania w piatek to ja koncze prace po 20-ej wiec na 19 ta sie nie wyrobie ewentualnie w czwartek koncze po 17 ej jesli cos to spotkaj sie z "Slawqiem" omówcie co gdzie i o której a ja sie tego wszystkiego dowiem od Was tu na forum :audi: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, skoro GM, nie może w piątek o 19, to może spotkamy sie we czwartek po 17??, tak, zeby GM zdążył po pracy?/ Co Ty na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...