Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

i miasto w miare idzie do przodu
a będzie jeszcze lepiej, to widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oby było lepiej...;-)

Iverson a Ty od kiedy sie urlopujesz w TBG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq nie do konca moge sie zgodzic. Samorzady jednak jeszcze maja malo do powiedzenia. A pieniadze tak czy siak biora z budzetu w najwiekszej czesci. Mysle ze rozwoj zwiazany glownie jest z tym ze jest to miasto wojewodzkie. Prezydent w gruncie rzeczy nie ma az tak duzo do powiedzenia.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk to ja tez pozwole sie nie zgodzic :D Prezydent miasta nie jest funkcją reprezentacyjną tak jak np. prezydent Państwa..., Prezydeny miasta ma bezposredni wpływ na rozwój, na co ida pieniadze z miasta czy na pozyskiwanie funduszy unijnych. To co sie dzieje w danym miescie czyli inwestycje, drogi, parkingi, czystośc miasta, poszerzenie... to wszystko leży w gestii Prezydenta i Rady Miasta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq zalezy tez, o jaka droge chodzi.. :decayed: poza tym ja mowilem ze w wiekszosci. Jasne ze mozna je czerpac np. z ZPORR. Poza tym nie tyle co prezydent co urzednicy odwalaja czarna robote, a wiec kadra.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk no jasne ze urzędasy wykonują czarną robote ale Prezydent może lobbować na rzecz miasta na wyższym szczeblu ;-) A to ze Prezydent duzo moze to widac na przykładzie Rzeszowa... gdy był poprzedni to nie działo sie nic... dopiero po przyjsciu obecnego wszystko ruszyło i to konkretnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq musimy go przekupic i sciagnac do Tarnowa.. :cool:

Chociaz w Tarnowie tez jest nowy, i oceniac go przyjdzie dopiero po kadencji.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk nasz teraz zaczął druga kadencje i co ciekawostka... mimo ze wywodzi sie z sld i mial ich poparcie w wyborach to wygral z w I turze i chyba mial trzeci albo czwarty wynik w kraju... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk nasz teraz zaczął druga kadencje i co ciekawostka... mimo ze wywodzi sie z sld i mial ich poparcie w wyborach to wygral z w I turze i chyba mial trzeci albo czwarty wynik w kraju... :)

Jak dla mnie to nie wada, wrecz przeciwnie.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez to nie wada bo jestem np. "anty... :D" ale biorąc pod uwage preferencje polityczne mojego regionu to jego wynik jest sukcesem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson[/color][/b] nie tylko wam.. :naughty: mysle ze w ogole powinni zrobic jedno wielkie. Tarnowsko-Tarnobrzeskie wojewodztwo.. :naughty: w koncu blizniacze miasta, blizniacze godla..

ykk, i to jest myśl i pomysł na miarę XXI wieku i ĘĄ-tej Rzeczypospolitej!! :thumbup:

Jak byłem mały, to zawsze mi sie myliły herby i rejestracje samochodów (od małego zamiłowanie do motoryzacji) województwa tarnowskiego i tarnobrzeskiego.

Tak samo jak mi sie myliło (brwi-rzęsy, spódnica-sukienka, błotnik-zderzak, itd... :polew:) Ale to już inna historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder mi do dzisiaj czasami myli sie zderzak z błotnikiem ale szybko sam sie poprawiam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson[/color][/b] nie tylko wam.. :naughty: mysle ze w ogole powinni zrobic jedno wielkie. Tarnowsko-Tarnobrzeskie wojewodztwo.. :naughty: w koncu blizniacze miasta, blizniacze godla..

ykk, i to jest myśl i pomysł na miarę XXI wieku i ĘĄ-tej Rzeczypospolitej!! :thumbup:

Jak byłem mały, to zawsze mi sie myliły herby i rejestracje samochodów (od małego zamiłowanie do motoryzacji) województwa tarnowskiego i tarnobrzeskiego.

Tak samo jak mi sie myliło (brwi-rzęsy, spódnica-sukienka, błotnik-zderzak, itd... :polew:) Ale to już inna historia

:polew: :polew: :polew: o masakra.. ale cos w tym jest.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, jak ja sie zastanowie, to tez powiem dobrze (zderzak-błotnik), ale tak na szybko, to czasem mi sie pomyli... :polew:

Ponawiam apel o zgłoszenia chętnych na spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, jak ja sie zastanowie, to tez powiem dobrze (zderzak-błotnik), ale tak na szybko, to czasem mi sie pomyli... :polew:

Ponawiam apel o zgłoszenia chętnych na spota...

Wstępnie zgłaszam swoją gotowość do spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k, to zbierajcie ekipę i przyjeżdźajcie do rzeszowa... :thumbup:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 11:38 _________________________________________________Slaweq, jedziesz na spot zimowy do Wisły???? :naughty:

I czy ktoś wogóle z podkarpacia się wybiera do Wisły????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...