Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakby się ktoś wybierał na wycieczkę z Łańcuta do Rzeszowa "czwórką" to ostrzegam, że na wylocie z Łańcuta stoi nowe Punto

(a w nim jełop który się cieszy jak widzi hamujące auta) w wyblakłym zielonym, albo niebieskim kolorze z uchyloną klapą bagażnika. Za autem jest schowana niespodzianka która robi fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:chytry: na takie slisko kto by szybko jechal :)

he he wiesz kto :wink4: ...gdzie moje 50 zł? wczoraj tankowałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FVA- Tow Rope Fail[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 17:44_________________________________________________i jeszcze takie:

http://4gifs.com/gallery/d/151580-3/Sadie_workout.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby się ktoś wybierał na wycieczkę z Łańcuta do Rzeszowa "czwórką" to ostrzegam, że na wylocie z Łańcuta stoi nowe Punto

(a w nim jełop który się cieszy jak widzi hamujące auta) w wyblakłym zielonym, albo niebieskim kolorze z uchyloną klapą bagażnika. Za autem jest schowana niespodzianka która robi fotki

siema niom to punto już jest od jakiegoś czasu a i nowa brawa pozdro a mechu15 myślałem że jechałeś wczoraj na niepodległośći żółte A4 Avant ale to nie ty chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tu jakiś łebol żółtym s4 b5 w sedanie często przejeżdrza rocznik 98-99 FAJOWA :kox: Trzeba coś wykombinować na drodze i go wysadzić. Zawsze to se troche pojeżdrzę zanim mnie zgarną :decayed: Jak by co to chciałem się tylko przejechać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę, trzeba mi zrobić VT z czarnymi lampkami. Ogarnia ktoś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam prośbę, potrzebuję namiar na mechaników z okolic chyba Łańcuta, którzy zajmują sie Audi, podobno szpece od wszystkiego. Było kiedyś o tym na forum ale nie mogę znalezdz. Dajcie adres i nr tel do nich tu albo do mnie ma PW.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam prośbę, potrzebuję namiar na mechaników z okolic chyba Łańcuta, którzy zajmują sie Audi, podobno szpece od wszystkiego. Było kiedyś o tym na forum ale nie mogę znalezdz. Dajcie adres i nr tel do nich tu albo do mnie ma PW.

Dzięki

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32258.0

Mechanik Łąka 608812779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...