Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

czesc chlopaki, mam interes :) wujek mnie prosil zebym sie spytal czy niema ktorys z was VAG'a i czy ew mogl by mu podpiac pod audiczke bo ma jakies problemy (niewiem dokladnie oco chodzi)

byl bym bardzo wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szogun0 ma Vag'a ale nie wiadomo czy bedzie na spocie dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi nie chodzi o spota :) tylko kiedys sie umowic w jakims tajnym miejscu ;) i zczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam specjalnie dzisiaj czasu na jezdzenie po zlotach... moze ktorys poda jakis namiar to sie skontaktuje np telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Niebędzie mnie dziś na spocie mimo że taka piękna pogoda,mamyproblemy z tęperaturą ja 38 z groszami a moja : :audi:,po wymianie termostatu 97-99na klimatroniku,chyba trochę za dużo.Wpadnę na następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wide że nie tylko ja nie pojechałem na spota przez termostat :P też mam 38 stopni.

A taka ładna pogoda :wallbash: a tu w domu trzeba zostać :confused4:

Panowie czekamy na fotki po spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik bardzo udany, 10 autek :thumbup: + 1 która dojechała pozniej:) Za chwile wrzuce fotki ;)[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 16:50 _________________________________________________d3dc22dcb72de6ae.jpg

bd67529b966d1e59.jpg

3cf2ce208d3632a4.jpg

f38e10a0a688a6c6.jpg

7137fe2d8ae472bc.jpg

48304d2a38bf92e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie... Jak zwykle dzięki wielkie wszystkim za przybycie... :thumbup::hi:

Fotki będą za chwilke... :thumbup:[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 17:24 _________________________________________________A oto fotki:

a58536a9ad198d6dm.jpg 1ba6ded28edd6df8m.jpg 9d9aed7dbc457479m.jpg 91fb3590594acd70m.jpg 3776ab3d330ea273m.jpg af8f1bbe72919bd2m.jpg fec3a42a384f3087m.jpg e4567eacbe0f3c1dm.jpg 13a9d71a07067db5m.jpg ef1c0a3f2e31057fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie dzieje z szogunem?? dlaczego opuszcza zloty

:bicz3::bicz:

Sprawy rodzinne mnie zatrzymały :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj pierwszy raz na spocie :dance: Było zajebiaszczo :thumbup:. Świetni ludzi, piękna pogoda, tyle "niuniek" w jednym miejscu czego więcej chcieć - super sprawa polecam :thumbup: .

Szuder ja "myślę, że trzeba wymienić wałek i pompę" mam nadzieje, że wiesz o czym mówię :polew:

Pozdrawiam all :audi:

ZeeBee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj pierwszy raz na spocie :dance: Było zajebiaszczo :thumbup:. Świetni ludzi, piękna pogoda, tyle "niuniek" w jednym miejscu czego więcej chcieć - super sprawa polecam :thumbup: .

Fajnie ze przyjechałes z Iversonem dzisiaj na spota :thumbup: Dowiedziałes sie ze masz grzane lusterka ;) Skoro Ci sie podobało to mam nadzieje ze za miesiąc tez sie zjawisz :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, człowiek uczy się całe życie :D a tak w ogóle to piękna sprawa z tymi lusterkami bo nawet nie wiedziałem, że coś takiego mam. Moja "niunia" w dalszym ciągu mnie zaskakuje :polew:. Za miesiąc też przyjadę na spocik bo będę na zjeździe w Rzeszowie. Może znowu czegoś nowego się dowiem :thumbup:

Miło było poznać slaweq

ZeeBee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać slaweq

ZeeBee

I vice versa ZeeBee ;)

Panowie ja mysle ze specjalne pokłony i szacun należą sią GM'owi który wyrwał sie z pracy na pol godzinki i przyjechał dzisiaj na spota :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a ja znowu nie dałem rady. ale pogoda wam się udała że nie powiem zaj...

Zdjęcia super. szuder popraw blaszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mysle ze specjalne pokłony i szacun należą sią GM'owi który wyrwał sie z pracy na pol godzinki i przyjechał dzisiaj na spota :notworthy:

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą i składam :notworthy:.

Szuder popraw blachy na zdjęciach tak jak zrobił to slaweq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mysle ze specjalne pokłony i szacun należą sią GM'owi który wyrwał sie z pracy na pol godzinki i przyjechał dzisiaj na spota :notworthy:

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą i składam :notworthy:.

Sławeq & ZeeBee z tymi pokłonami to mnie rozbawiliście :polew: (ale miło ze zostałem doceniony,to było mocniejsze ode mnie musiałem tam być chociażby na chwile ) czego się nie robi dla ludzi z pod znaku :audi:;)

pozdrawiam o jakże nie typowej porze :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak moim zdaniem najlepsze było: "który to rok"

wlasciciel 2.5 TDI "2001"

slaweq " co 2001"

wlasciciel granatowej 2.5 TDI "no rok produkcji"

slaweq "przecież od 2001 w sedanie były B6, ty masz auto z 2000

2.5 TDI " to czemu w dowodzie mam 2001"

:polew::D:dance::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...