Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak tam w polsce teraz pogoda?? sniegi dalej bo jak przyjade to nie wiem czy na spota zakladac 18" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee, gdzie byłes???? jak cie nie bylo???

Szuder wiele by mówić o tym gdzie byłem, co robiłem :naughty:

Ważne, że już jestem :kox:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:26 _________________________________________________

oj Ive nie wq....j się przecież wiesz, że kupę czasu nie było mnie na forum więc mogę być trochi zagubiony i nie w temacie, prawda? :tongue4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:28 _________________________________________________

Ive oglądnąłem już zdjęcia Twojej niuni, po prostu za***iście niuńka wygląda na tych bucikach - gratki brachu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na narty to raczej za rok :] wracam z anglii postaram sie wpasc na spota bo szykuje sie calkiem niezly :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak to jest że wiecej ludków głosuje za spotami 1 w miesiącu :shocked: , leniuchy :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 09:08 _________________________________________________Zee ale słodzisz aż mi piórka urosły,cieszę się ,że 12 letni paździeż jeszcze może się podobać :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy plan spotkania na niedziele bo nikt tego za nas nie zrobi (tym bardziej ze Ojca prowadzącego - Szudera i Slawqa nie będzie :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich na pierwszy dwudniowy-weekendowy ogólnopolski spot Świdnicki,który odbędzie się w Mietkowie.

Chętnych proszę o zadeklarowanie się. Mamy nadzieje,że możemy na Was kochani liczyć :)

Planowany termin to kwiecień-początek miesiąca.

Serdecznie zapraszamy :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie-t23933.945.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w ankiecie narazie górą spoty raz w miesiącu... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wiekszosc bedzie za spotami miesiecznymi to ja i tak bede za tym zeby czasami zrobic częściej, kto bedzie chcial przyjechac do sie zjawi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak wiekszosc bedzie za spotami miesiecznymi to ja i tak bede za tym zeby czasami zrobic częściej, kto bedzie chcial przyjechac do sie zjawi :th:

zgadzam sie z TOBĄ ankieta ankietą a my i tak zrobimy swoje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z TOBĄ ankieta ankietą a my i tak zrobimy swoje :th:

I takie podejście do sprawy mi sie podoba :th: Marcin wiedzialem, że na Ciebie to mozna liczyć :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za spotami co 2 tyg

kto bedzie chetny to przyjedzie... ale zapraszamy wszystkich, nawet tych co glosowali za 1 w miesiacu... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak ten spocik sie uda :] oby jak najwiecej :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...