Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem otwarty na wszelkie propozycje :cool1:

..... no prawie wszystkie :tongue4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:07_________________________________________________no coz, z nasza ekipa rzeszowska juz tak jest.............

jesli przyjdzie co do czego, to w efekcie max 3/4 osoby biora w tym udzial np:

-wyjazd do Tarnowa 4 osoby

- spot Bukowina - 3 osoby

- wyjscie na piwo 3 w porywach 4 ludki

- ustawka na zdjecia na miescie :gwizdanie:

- itd.

....... ale ok , ja jestem za tym , a zeby juz ugadywac sie na lipcowego grilla :kox: - moze wypali

sorrka za OT

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też jestem jak najbardziej za :)

Opublikowano

jazobacze czy bede w stane bo to po ostatkach bedzie :cool1: :cool1:

Opublikowano

...

- wyjscie na piwo 3 w porywach 4 ludki

...

ale za to jakie udane wyjścia :naughty: bania jeszcze do wieczora następnego dnia :cool1:

Opublikowano

Panowie, często widuje b5 s4 avanta na al. niepodległości, klubowe może? :)

Opublikowano

Pany ja kończę się edukować o 18:40 jak poczekacie na mnie to ja się piszę..... :cool1:

Opublikowano

...

- wyjscie na piwo 3 w porywach 4 ludki

...

ale za to jakie udane wyjścia :naughty: bania jeszcze do wieczora następnego dnia :cool1:

ooooooo :kox: :kox: -to fakt, przyznaje racje- zawsze na grubo...... :decayed:

Opublikowano

U mnie też rano chwile popadało, ale lepiej żeby wytrzymało jeszcze 3 dni bo jutro jadę do UK na letnich kapciach :decayed:

Opublikowano

U mnie też rano chwile popadało, ale lepiej żeby wytrzymało jeszcze 3 dni bo jutro jadę do UK na letnich kapciach :decayed:

Na ile ?

Opublikowano

ja też śmigam jeszcze na letnich :decayed: będą problemy z jazdą to zmienie :)

Opublikowano

A ja już na zimie ze dwa tygodnie. Bo 18" poszła się je..ć,, tzn przecieła się..

Ps., kupię jedną 225/40/18 Kumho ecsta :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

...

- wyjscie na piwo 3 w porywach 4 ludki

...

ale za to jakie udane wyjścia :naughty: bania jeszcze do wieczora następnego dnia :cool1:

ooooooo :kox: :kox: -to fakt, przyznaje racje- zawsze na grubo...... :decayed:

Na Was dwóch to zawsze można liczyć :hi::naughty: Kręgle połączone z :drunk: :drunk: :drunk: zawsze pierwsza klasa :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie, często widuje b5 s4 avanta na al. niepodległości, klubowe może? :)

moje. chwilowo tam mieszkam :)

Opublikowano

albo tak rzadko ja bywam na spocie albo nie mam szczęścia żeby przyjrzeć się z bliska Twojej s4 :)

Opublikowano

U mnie też rano chwile popadało, ale lepiej żeby wytrzymało jeszcze 3 dni bo jutro jadę do UK na letnich kapciach :decayed:

Na ile ?

około 5 miechów :wink4:

Opublikowano

SIXU ja mam SPT o takie

images?q=tbn:ANd9GcT_-ADkJbc4Pp2hyqO3d48iIR836hU6ZOFnohU3Di3VlnxYqoS7Ew

w tamtym roku poszła mi przód przód na robotach drogowych i udało mi się kupić na wiosnę sztukę za 120 zeta a w tym roku liczę że też się uda.

Tym razem lewy przód :wallbash:

Opublikowano

Coś na rozluźnienie po pracy... http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-C21700254.html :polew: wrzucam tu bo widze ze jest na Rzeszowskich tablicach ale ciężko mi uwierzyć w taką okazje cenowa :tongue4:

Opublikowano

Coś na rozluźnienie po pracy... http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-C21700254.html :polew: wrzucam tu bo widze ze jest na Rzeszowskich tablicach ale ciężko mi uwierzyć w taką okazje cenowa :tongue4:

Bierz .... OKAZJA :gwizdanie:

Z tego co pamietam to wisi od wiosny :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.