Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm ja raz jak leciałem z jarosławia do wawy to jakieś 5 godzin chyba :mysli: ale wyjechałem koło 9 :)

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jak tam po spocie, zmarzliście chociaż? :tongue4:

:polew: no dzisiaj troszke powiewa chłodem :decayed:

Takie pytanie do tych którzy latali do Warszawy: ile czasu trzeba liczyć :co: godziny nocne, wlot o 7:30 :mysli:

leciec samolotem czy "leciec " samochodem?:D autem z sanoka do wawy wyjazd o 20 00 to w 4.50 spokojnej jazdy okolo 100km/h

Opublikowano

Pany, a może kolejnego spota zrobić na tygodniu za dwa tygodnie? przemyślcie sprawe, bo troche tak głuipio stać jak w ostatnią niedziele na takim zimnie... :thumbdown:

Opublikowano

Pany, a może kolejnego spota zrobić na tygodniu za dwa tygodnie? przemyślcie sprawe, bo troche tak głuipio stać jak w ostatnią niedziele na takim zimnie... :thumbdown:

Wiatr robił robote :thumbdown:

Mysle , że trzeba jakiś dzien igodxinę ustalić :)

Slawek zyjesz ???

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

......... coś się zaczyna w klubie dziać :decayed: , spot na tygodniu :kox: jaja miażdży :kox:

:decayed::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

......... coś się zaczyna w klubie dziać :decayed: , spot na tygodniu :kox: jaja miażdży :kox:

:decayed::wink4: :wink4: :wink4:

Kto był ostatnio na SPOCIE to wie jak zmarł :disgust:

Myslimy wreszcie zrobić SPOTA W MILLENIUM :wink4: Marcin mowiles ze najmniej jest aut w godz.19-20 :)

Opublikowano

Kto był ostatnio na SPOCIE to wie jak zmarł :disgust:

.......... :shocked: kto Grzesiu zmarł ??? :shocked:

Opublikowano

o co chodzi :/?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4:

wiem,wiem powiesz że to literówka :tongue4: , a to zapewne Tobie paluch zamarzł i "Z" nie masz jak na klawiaturze przycisnąć :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:38_________________________________________________

o co chodzi :/?

Grześ żartuje :wink4::polew:

Opublikowano

jaaaaaaaa :polew: ... nie straszcie.

Uwaga, asfalt niby czarny ale ślisko już się robi :/

Opublikowano

właśnie przed chwilą wracałem przez słocine.. oj szklanka się robi :naughty: :naughty: :naughty:

a co do spota, to może następny już w milenium powiedzmy o 19? za 2 tygodnie np :) nie wiem jak inni ale mi by pasowało tylko w co drugie tygodnie bo różnie zmiany mi wypadają...

Opublikowano

:cool1:

:decayed:

widziałem ze masz przyciemnione szybki, kto Ci z tym działał?

Opublikowano

a właśnie, Bierzecie Chłopaki kalendarze ? może jedną przesyłką machniemy ?

Opublikowano

ja biorę :)

Opublikowano

a właśnie, Bierzecie Chłopaki kalendarze ? może jedną przesyłką machniemy ?

:mysli: :mysli: :mysli: może i ja wezmę

ja biorę :)

ślimaqu :decayed: nie ma cię na liście ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

zamawiałeś już , czy ewentualnie zrobimy zbiorcze zamówienie ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

aaa możemy zbiorcze, zawsze coś taniej wyjdzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.