Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoty na tygodniu to nie dla mnie :mysli: = praca :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jutro tez nie wpadne bo 2 zmiana wypada :disgust:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:00_________________________________________________

Musze sie wkoncu zrobić laska dla was, żebyście mieli na co popatrzeć na spotach...

nie widziałem Cię więc ja się nie wypowiem :)

Opublikowano

może też dam radę zależy jak będzie z uczelnią

Opublikowano

ja jutro tez nie wpadne bo 2 zmiana wypada :disgust:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:00_________________________________________________

Musze sie wkoncu zrobić laska dla was, żebyście mieli na co popatrzeć na spotach...

nie widziałem Cię więc ja się nie wypowiem :)

To my w ogóle mamy jakąś Tygrysiczkę "przyszłą laskę" w grupie? :shocked:

Nie wiedziałem

Zapraszamy 11 grudnia w końcu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

To my w ogóle mamy jakąś Tygrysiczkę "przyszłą laskę" w grupie? :shocked:

Nie wiedziałem

Zapraszamy 11 grudnia w końcu :cool1:

Tygrysiczki nie można określać jako "przyszłą". Na spocie była juz dawno temu i każdy z większym stażem ja zna :wink4:

Opublikowano

Jasne.

Nawet ja, mimo, że rok na spotach nie byłem ;)

Opublikowano

No może na święta z szampanem podług tradycji :D

W końcu to twoje B8 muszę oblookać.

Opublikowano

To my w ogóle mamy jakąś Tygrysiczkę "przyszłą laskę" w grupie? :shocked:

Nie wiedziałem

Zapraszamy 11 grudnia w końcu :cool1:

Tygrysiczki nie można określać jako "przyszłą". Na spocie była juz dawno temu i każdy z większym stażem ja zna :wink4:

:chytry:

zdjęcie podglądowe na grillu :naughty: :naughty::wink4::tongue4: jak zajada kiełbachę :naughty: ( 9-te zdjęcie - zdjęcia z 25.04.2010) :evil:

Opublikowano

za tydzień będzie w takim razie ;-) może zdążę zrobić e 30 to wpadnę pokręcić bączki

wpadnij zapraszamy :polew: parę bączków zrobisz jak ostatnio gość w fordzie i sie nadział na Policję :evil: :evil: :evil::polew: :polew:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________Coś nasze forum się ożywiło nie było mnie na spocie i masz :cool1: tyle zmian hea co do jutra to w pracy ale może jak się wyrobie to zaglądnę ale wątpię jeśli o 17 ? jak się dobrze doczytałem

Opublikowano

Jak się wyrobię po pracy to również po 17 zaglądnę :) w sensie - zadebiutuje :hi:

Opublikowano

haha fote to naprawde cudowna mam z tego gryla :kox:

Na spota moze wpadne na chwile, naklejke mi w końcu ściągniecie :D

Opublikowano

O ile patrze na dobre zdjęcie to ja koleżanke Tygrysice :evil: chyba kojarze, szkolne czasy :)

Opublikowano

Hej to co w końcu jest coś dzisiaj czy ja nie umiem czytać?

Pizza? o 19? czy nie

a może o 17?

dajcie znać

Opublikowano

o 17 nic nie widziałem z sharg-em objechaliśmy parking i huhu

Opublikowano

Panowie jest tu ktoś kto moglby mi zalatwic praktyki ?? musze 240 godzin praktyk zaliczyc na uczelnie.. potrzebuje cos zwiazanego z dziennikarstwem albo chodz troche zwiazanego w tym temacie.. ;]

oczywiscie mowimy tu o zalatwieniu praktyk po znajomosci ;P bez koniecznosci udzielania sie na nich przez te 240 godzin ;]

Opublikowano

Koledzy wiecie coś o jakimś mechaniku który naprawia Webasta?? Konkretnie w Volvo v70 d5 diesel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.